Veikals - Inese Prisjolkova
Sarunāšanās spēle “50 jautājumi bērniem”

50 jautājumi bērniem

Komunikācijas spēle bērniem ar draugiem vai ģimeni

Šie jautājumi palīdzēs

  • bērniem iepazīt un izprast sevi,
  • pieaugušajiem ieklausīties bērnos,
  • bērniem noformulēt savas domas
  • veidot komunikācijas prasmes un labi pavadīt laiku.

Sarunu spēle “50 jautājumi bērniem“ būs brīnišķīga dāvana ģimenēm ar bērniem. Tā iepriecinās gan bērnus, gan pieaugušos un kļūs par aizraujošu nodarbi un lielisku laika pavadīšanas veidu ģimenei un draugiem.

Spēle pieejama, sākot no 22. oktobra!

Cena: 0.00 EUR
100 afirmācijas “Kā iemīlēt sevi”

Afirmācija ir īss, pozitīvs apgalvojums. Atkārtojot to daudz reižu, mēs savā apziņā un zemapziņā vairojam konkrēto informāciju.

Šīs 100 afirmācijas palīdzēs vairot mīlestību pret sevi.

Afirmāciju būtība ir to daudzkārtējā atkārtošanā. Izvēlies pozitīvu apgalvojumu un atkārto to 100, 200 vai vairāk reižu, līdz informācija nosēžas zemapziņā. Ar laiku izveidosies pārliecība un pozitīvs nodoms rīcībai.

Iespējams, kāda no afirmācijām kļūs par liktenīgu pagriezienu Tavā dzīvē.

Komplektā ietvertās afirmācijas ietver lielāko laiku mūsu dzīves jomu. Tās visas ir saistītas ar mīlestību pret sevi. Kad sevi mīlam, pasaule sakārtojas un dzīvot kļūst patīkami un viegli.

Spēle pieejama, sākot no 22. oktobra!

Cena: 6.72 EUR
Žurnāls "Kā darītu Mīlestība"

Kad nezini, kā labāk darīt, pajautā – kā darītu Mīlestība. 

 
Žurnāls mums, sievietēm. Par sievišķību, par spēku, par gudrību un viedumu, par attiecībām ar sevi un partnerattiecībām, par bērniem, par mūsu izvēlēm. Par kritieniem, par celšanos, par sievietes būtību. Par vērtībām. Par mīlestību. 
 
Žurnāla pirmajā numurā būs intervija ar mākslinieci un viedo zināšanu glabātāju Ainu Tobi, ar mūziķi Andri Kiviču, ar rotu mākslinieci Vinetu Lunu Vitu, ar Valguma pasaules saimniekiem Viesturu un Vitu, ar gongu meistari Diānu Tulu, ceļojumu apraksts par Sokotras salu, skaistumkopšanas lapa, horoskopi, Imanta Liepiņa joku lapa un Ineses Prisjolkovas sagatavotās 100 dienas sievišķībai.
 

Žurnāla izdevējs SIA “Pavasara studija”.

Pavasara studijas vadītāja Inese Prisjolkova ir tūkstošiem lasītāju iemīļotu grāmatu autore un izdevēja, lektore un pasākumu organizatore.

Žurnāls iznāk 4 x gadā. 80 lpp.

Sākuma tirāža 6 000 eksemplāri.

Izplatīšanas tīkli: grāmatnīcas “Jānis Roze”, Latvijas Pasts, Pavasara studija, klātienes pasākumi.

Žurnāla cena: EUR 5,50 (t.sk. PVN) + piegādes izdevumi (atkarīgi no piegādes valsts, tiek aprēķināti un saskaņoti ar pircēju pirms pasūtījuma sagatavošanas)

Cena: 5.50 EUR
A communication game ”100 QUESTIONS NEEDING ANSWERS”

Inese Prisjolkova
100 questions needing answers…
A communication game for family and friends

In our daily lives, we often miss conversations from the heart with family and friends. This communication game is an excellent way to:

  • Start a conversation,
  • Understand yourself better,
  • Get to know others better,
  • Have fun during get togethers,
  • Practice the art of communication,
  • Discover what our subconscious mind and the Universe want to tell us.

The right card – chosen with a smile – could change your life!

There are no strict rules about how to play this game. Whether you’re a couple enjoying a night in, or a group of friends – just pick a card and answer the question!

Even when you’re alone, you can pick a card and wonder – why did I get this question? What is it trying to tell me? Sometimes a randomly picked card can lead you to the right answer to an issue you’ve been dealing with for what feels like forever.

The questions are simple yet deep. During the game, each player can take a braver look at themselves and be more attentive to others – something we don’t always manage in our busy lives… Chatting about life is a wonderful way of getting closer to others!

_____________________________________________________________________________________________
Sarunāšanās Spēle 100 jautājumi, kas meklē atbildes angļu valodā

Komunikācijas spēle ģimenei un draugiem

Mūsdienu ātrajā ritmā un aizņemtībā bieži vien mums tik ļoti pietrūkst sarunu un kopā būšanas, tādēļ komunikācijas spēle “100 jautājumi, kas meklē atbildes” var būt lielisks veids kā izveidot sarunas tuvāko lokā, draugu vidū vai ģimenes tikšanās reizēs.

Jautājumi ir vienkārši un neuzbāzīgi, bet tai pat laikā var kalpot kā brīnišķīgs veids, lai cilvēks aizdomātos par sevi, savu ikdienu, par plāniem vai kādiem šķēršļiem. Spēles laikā katrs tās dalībnieks var vairāk izzināt sevi un ieklausīties citos, kas ikdienas skrējienā varbūt mums tik bieži nemaz nesanāk.

Cena: EUR 6,72 (t.sk. PVN 12%)

Piegāde Latvijas robežās ar "Latvijas pastu" A klases vēstules veidā: no EUR 3,50
Piegādes izmaksas sūtījumiem uz ārzemēm tiek saskaņotas ar pasūtītāju pēc sūtījuma nosvēršanas pastā.
Pasūtījumu izsūtām 2-3 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Cena: 6.72 EUR
Sarunāšanās Spēle ”ABI DIVI. 100 jautājumi attiecībām”

Sarunāšanās Spēle ”ABI DIVI. 100 jautājumi attiecībām”

Ko mēs viens par otru varam uzzināt? Kas katram no mums ir svarīgi? Kas mums kopīgs, par ko sapņojam, kādi esam?.. Daudz interesantu jautājumu, skaistai sarunai divatā, kopā ar Spēli ”Abi divi. 100 jautājumi attiecībām”

Partnerattiecībās galvenais, lai: abiem kopā ir labi un var iepazīt viens otru, var veidot attiecības tādas, kādas pašiem patīk.

Šie jautājumi palīdzēs vēl dziļāk iepazīt un izprast sevi un otru tieši šajā dzīves periodā.

Sarunu spēle “ABI DIVI. 100 jautājumi attiecībām“ ir brīnišķīga dāvana sev un savam pāra cilvēkam, draugiem, radiem, kolēģiem. Tā iepriecinās gan Valentīndienā, gan kādā pāra jubilejā, gan svinot saderināšanos, kāzas vai citus pārim nozīmīgus svētkus.

Spēle ir paredzēta pārim. Tā var lieliski papildināt sarunu kā ikdienā, tā kādā īpašā notikumā, svētkos, romantiskā vakarā vai jubilejā.

Ideja – velc kārti ar jautājumu un uzdod to otram. Iespējams, atklāsi ko tādu, ko jau sen gribēji uzzināt par savu mīļoto.

Jautājumi ir vienkārši un vienlaikus dziļi. Spēles laikā katrs tās dalībnieks var drosmīgāk ielūkoties sevī un uzmanīgāk ieklausīties otrā, kas ikdienas skrējienā tik bieži neizdodas. Sarunas par dzīvi ir brīnišķīgs veids, lai tuvinātos viens otram.

Cena: EUR 6,72 (t.sk. PVN 12%)
Piegāde Latvijas robežās ar "Latvijas pastu" A klases vēstules veidā: no EUR 3,50
Piegādes izmaksas sūtījumiem uz ārzemēm tiek saskaņotas ar pasūtītāju pēc sūtījuma nosvēršanas pastā.
Grāmatu izsūtām 2-3 dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Cena: 6.72 EUR