Zemapziņas pārprogrammēšana - Inese Prisjolkova
Zemapziņas pārprogrammēšana

"Zemapziņas pārprogrammēšana ir kas vienreizējs!" tā skan viena no pēdēja laika trāpīgākajām atsauksmēm par semināru "Zemapziņas pārprogrammēšana". 
"Šī ir zelta tēma, un to saka daudzi, tomēr to grūti izprast, ja kāds neizskaidro. Paldies Inese, ka to darāt un reāli saprotami palīdzat cilvēkiem saprast šo metodiku!"

Inese palīdz katram, kas atnācis uz nodarbību, un ļoti saprotami izskaidro, kā tieši šī Valērija Siņeļņikova metode pielietojama. Dalība seminārā sniedz iespēju ne tikai apgūt teorētiskos apsektus, bet - ja vēlēsies - uzreiz, uz vietas izanalizēt tieši Tavu situāciju un atbildēt tieši uz Taviem jautājumiem, palīdzot Tev izprast savā dzīvē esošo situāciju cēloņus.

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev kā dzīvot vai iesaka ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

"Zemapziņas pārprogrammēšana" ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu. Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Ieteikt semināru