Semināri - Inese Prisjolkova

"Zemapziņas pārprogrammēšana ir kas vienreizējs!" tā skan viena no pēdēja laika trāpīgākajām atsauksmēm par semināru "Zemapziņas pārprogrammēšana". 
"Šī ir zelta tēma, un to saka daudzi, tomēr to grūti izprast, ja kāds neizskaidro. Paldies Inese, ka to darāt un reāli saprotami palīdzat cilvēkiem saprast šo metodiku!"

Inese palīdz katram, kas atnācis uz nodarbību, un ļoti saprotami izskaidro, kā tieši šī Valērija Siņeļņikova metode pielietojama. Dalība seminārā sniedz iespēju ne tikai apgūt teorētiskos apsektus, bet - ja vēlēsies - uzreiz, uz vietas izanalizēt tieši Tavu situāciju un atbildēt tieši uz Taviem jautājumiem, palīdzot Tev izprast savā dzīvē esošo situāciju cēloņus.

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev kā dzīvot vai iesaka ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

"Zemapziņas pārprogrammēšana" ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu. Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Kā justies laimīgai sievietei? Kā būt jaunai, skaistai, veselai un pārliecinātai par sevi un saviem spēkiem? Kā iepatikties vīrietim? Kā sevi pasniegt dažādās dzīves situācijās un veidot attiecības mājās, darbā un sabiedrībā?

Kādam ir „tikai pirkstiņš jāpakustina” un viņš jau ir nopelnījis lielu naudu, kāds cits strādā visu savu mūžu vaiga sviedros, bet, lūk, nevar galus savilkt kopā. Kāpēc? Vai nauda izvēlas mūs vai mēs naudu? Semināra laikā būs iespēja izsekot līdzi savai attieksmei pret naudu un padomāt, ko vajadzētu mainīt, lai naudas plūsmai ļautu brīvi plūst savā virzienā.

Seminārā "Kuras domas kā ietekmē veselību jeb kur sakņojas slimība" runāsim par slimību cēloņiem. No kādām domām un attieksmes rodas muguras sāpes, kādēļ paaugstinās asinsspiediens vai sāp vēders. Ko nozīmē gremošanas sistēmas problēmas un ko sirds darbības traucējumi.
Un ko darīt, ja saslimst bērniņš.
Jā, protams, meklēt ārsta palīdzību, bet... ko vēl. Kā varam palīdzēt sev vai saviem mīļajiem pašas.

Kā veidot harizmu? Kā vairot savu enerģētiku? Kā būt pašam, tieši tādam, kāds esmu - par to seminārs "Harizma un personīgā enerģētika".

Atkarība no vielām, atkarība no cilvēkiem, atkarība no veiksmes un rezultāta - cik daudz tajā esam iesaistīti un cik savažoti. Kā izturamies un jūtamies, ja cilvēkam mums blakus ir kāda atkarība? Vai kļūstam līdzatkarīgi? Kas tas ir līdzatkarība? Par to visu runāsim seminārā "Atkarība un līdzatkarība".

Visums ar mums runā visu laiku, bet kādēļ kāds cits to redz un jūt, bet kāds neko neredz? Kā saskatīt Visuma zīmes, kā tās saprast un kā iztulkot? Kā ieklausīties un kā sarunāties? Kā atpazīt un kā izmantot šīs zīmes savā ikdienā. Seminārā runāsim par par spēku, kurš ir tepat un kuru varam izmantot ik dienas. Runāsim par Visuma atbalstu mums.