Viņš un Viņa - Inese Prisjolkova
Viņš un Viņa

Es tiešām ilgi domāju, kurš būs mans nākošais virziens, kuru gribēšu pa nopietnam papētīt un izveidot kādu semināru un nodarbību formāta veidā. Man likās, ka tas varbūt būs par sievišķību, vienu mirkli likās, ka tas varbūt būs par mūsu attieksmi pret naudu un materiālām lietām, vienu brīdi šķita, ka tas būs saistīts ar kādu sevis izzināšanas un apzināšanās metodi vai jomu. Bet nu jau kādu laiku ir skaidrs, ka mani pārņem un interesē jautājumi, pamatojumi un tēmas, kas saistītas ar partnerattiecībām. Un īstenībā saprotu, ka atgriežos pie paša Pavasara studijas sākuma, kad mana iecere bija izveidot semināru ciklu meitenēm un sievietēm par to kā satikt īsto un vienīgo. Toreiz tas izauga par laimes terapiju un es esmu laimīga par to.

Es, protams, vēl arvien vadu nodarbības par to kā satikt, kā iepatikties, kā savaldzināt, kā nonākt līdz kāzām, bet tad – gluži kā visās pasakās, mans pēdējais teikums skan „un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi līdz pat šai baltai dienai”. Un tā īsti es nebiju šai kopdzīves tēmai pieķērusies. Un nu jūtu, ka ir laiks.

Kā es to sajutu? Nezinu. Tas izauga pats. Ļoti daudz kas manī mainās dēļ jautājumiem, uz kuriem atbildu mājas lapā. Ļoti daudz ko ietekmē individuālās konsultācijas, kurās iedziļinos citu cilvēku dzīvē un attiecībās. Ļoti daudz dzīve pati pasaka priekšā.

Bet nu „kā pēdējais piliens” manā pārliecībā, ka tas ir jādara tūlīt un nekavējoties, bija vakar iesūtītais anonīmais jautājums manā mājas lapā, kas skan apmēram tā: „Vīrs pirms pusgada paziņoja, ka ir iemīlējies, lai es dodot viņam laiku, viņš negrib jaukt ģimeni un negrib pārtraukt jaunās attiecības. Man esot jāpieņem, es jau pieņemu, ka viņš tāds ir, bet kur palikt man, kur lai lieku aizvainojumu, sāpes, dusmas...?”. Un šādā brīdī man šķiet, ka savā pieņemšanā un spējā ļauties esam aizgājušas pa nepareizo taciņu. Man šķiet, ka šai gadījumā jau ir sajucis – cik daudz varam un vajag pieņemt, un kad ir situācija jāmaina. Cik daudz no otra ir pieklājīgi un „normāli” prasīt, un kad tas kļūst ciniski.

Piemēram, tas, ka mums katram var uznākt savas personīgās vērtību pārvērtēšanas reizes, kuras dažkārt izskatās pēc personības krīzēm un mēs tai laikā lūdzam, lai otrs ir saprotošs un lai mūs pieņem tādus, kādi šobrīd esam – tas būtu tikai cilvēcīgi mīļi un sirsnīgi. Bet, ja esam sev atraduši mīļāko un tagad otram lūdzam paciesties, tad vienkārši vajadzētu atcerēties Visumu likumu „nedari otram to, ko negribi, lai darītu tev”. Jo diez jau vai šīs situācijas galvenais varonis – vīrs būtu tik mīļš un pagaidītu un paciestos, ja viņa sievai būtu mīļākais. Diez vai to būtu tik vienkārši pieņemt un pēc tam ar to sadzīvot.

Nu, protams, šis jautājums jau ir galējs un daudzām no mums dusmas, sāpes un sašutumu izraisošs, gluži tāpat kā jautātājai. Bet cik daudz ir tādu situāciju, kurā laikus zināt kā izturēties, lai nenonāktu līdz galēji nepatīkamiem notikumiem. Cik daudz varam pieņemt, mīļot, saprast kā sievas. Un kurā mirklī mums jāatceras, ka nesam savu vīru mammas. Jo tikai mamma pieņems (un arī ne vienmēr) absolūtā mīlestībā, lai ko viņš būtu izdarījis. Ja mēs kļūstam kā mammas saviem vīriem, viņi izlaižas. Ja vīrietis izlaižas, un viņam nav iemeslu „savākties”, koncentrēties, izvirzīt arvien jaunus izaicinājumus pašam sev, tad viņš sāk degradēties. Tiklīdz viņš sāks degradēties, tā parādīsies kaitīgi ieradumi – tai skaitā krāpšana, melošana, atkarības utt. Mēs, protams, kādos brīžos izturamies mātišķi, tieši tāpat kā vīri izturas tēvišķi, bet tas nenozīmē, ka kļūstam viens otram par tēti vai mammu.

Kādreiz bija tāds teiciens, ka „tikai no labām sievām vīri aiziet”. Tad lūk – nevis no labām, bet no tām, kas viņiem ļauj izlaisties. Vīrietis apzinās, ka viņam tas kaitē, un viņš izvēlas citu, kas viņu „uzved uz ceļa”.

Lūk – šī ir tikai viena no tēmām, par kuru runāsim jaunajā semināru ciklā „Viņš un Viņa”.

Bet visa programma uz šo brīdi izskatītos tāda:

2.jūnijā 1.nodarbība: „Kā izveidot un uzturēt sievišķo platformu harmoniskās partnerattiecībās”

Šeit runāsim ko nozīmē sievišķā platforma. Kā tas izpaužas sadzīvē un ikdienā. Ko darīt, ja līdz šim viss ir bijis savādāk. Kā mainīties pašai un mainīt attiecības, sākot no šodienas.

16.jūnijā 2.nodarbība „25 kļūdas, dēļ kā zūd mūsu sievišķība un bojājas mūsu partnerattiecības. Kā to mainīt.”

Šoreiz paskatīsimies uz to, uz ko visbiežāk iekrītam. Kuri no mūsu esošiem paradumiem mūs grauj un traucē attīstīties mūsu attiecībām. Izveidosim programmu, ko katra savā dzīvē tuvākā laikā varam izmainīt. Kam pievērst uzmanību īpaši.

30.jūnijs 3.nodarbība: „Attiecību burvība”

Šeit ļoti konkrēti runāsim par situācijām – kā pieņemt savu vīra īsteno būtību. Kā saskatīt to. Kā vairot viņa vērtību savās un viņa paša acīs. Kā stiprināt viņa pašapziņu. Kā būt karalienei, dzīvojot ar karali.

14.jūlijā 4.nodarbība „Attiecību māksla”

Šis ir turpinājums iepriekšējai nodarbībai. Runāsim par to, kādām būt, lai viņš censtos dot mums vislabāko, ko viņš spēj. Kuri ir sievišķie paņēmieni – kā iekārdināt, kā iesaistīt, kā ieinteresēt. Parunāsim pa Mēness un Venēras enerģiju mūsos. Ar ko tās atšķiras un kādēļ nepieciešamas.

28.jūlijā 5 nodarbība „Ko sievietei nozīmē mīlēt un būt mīlētai, un ko vīrietim nozīmē mīlēt un būt mīlētam”

Kā dzīvot katram saskaņā ar savu īsteno būtību. Kā saskatīt atšķirību un kā pieņemt, ka vīrieši un sievietes ir tik ļoti atšķirīgi pēc savas būtības, un tai pat laikā tik nozīmīgi viens otram, ka tikai kopā pārī var būt pa īstam laimīgi. Kāpēc tas tā. Un vai var būt izņēmumi.

 

Lūk, šāds brīnišķīgu nodarbību cikls mums stāv priekšā vasarā. Es pati ar šīm tēmām esmu ar to tik ļoti pārņemta, un šobrīd šī informācija pār mani burtiski gāžas, ka atkal –paskatos Debesīs un smaidu „Jā, es zinu – ir īstais laiks”. Katrā reizē, kad sajūtu šo 9to vilni ir tiiiik kaifīgi.

Šoreiz man patīk tieši tas, ka laimes terapijas godam izdzīvoti pieci gadi mani ir atveduši pie kā pilnīgi jauna. Ja laimes terapijā runājām vairāk tikai un vienīgi par un ap sevi, tad tagad par to kā dzīvot pārī kā vienotā Iņ un Jan enerģijas harmonijā.

Ja arī Tu gribi kopā ar mani iziet šo kursu, esi laipni aicināta. Es no sirds priecāšos tikties ar katru, kam šīs tēmas šobrīd interesē tikpat ļoti, cik mani.

Pierakstīšanās jaunajam nodarbību ciklam kā jau vienmēr: pavasarastudija@gmail.com vai pa telefonu 29100714. Dalības maksa: EUR 30,00 par 1 semināru.

Ar mīļumu, Inese

Ieteikt rakstu