Tiekamies mūsu nometnē "SEV" 1.-3.jūnijā - Inese Prisjolkova
Tiekamies mūsu nometnē "SEV" 1.-3.jūnijā

Jau pavisam drīz, pēc divām nedēļām, Pavasara studijas nometne ir klāt. Un atkal IR tā fantastiskā sajūta, kad skatos dalībnieku sarakstu, un tur ir meitene no Vācijas, cita dalībniece no Norvēģijas, vēl cita no Peru, un, protams, Latvijas malu maliņām. Laime tā sanākt kopā, lai sapildītos, uzlādētos, dalītos pieredzē, stāstos. Lai tiktos ar sen zināmām paziņām, lai iepazītu pilnīgi jaunas dalībnieces. Tas vienmēr ir pavisam īpaši.

Un tās tēmas mums arī ir pavisam īpašas. Uzskatu, ka šobrīd visa pasaule ir jauna sliekšņa priekšā un ka mums vienkārši būs jāiemācās, kāda tad ir dzīve, ja izvēli izdarām, balstoties mīlestībā. Mūs vienkārši spiedīs no visām pusēm, lai to iemācāmies. Dzimst arvien jauna un jauna paaudze, kas noārda robežas, un mums liks apgūt visu ko jaunu. Mēs kļūstam arvien atvērtāki ne tikai informācijas pieejamības ziņā un mūsu pašu pieejamības ziņā, bet arī attālumu un iespēju ziņā. Lai to visu “paņemtu pretim”, ir jābūt spēkam un enerģijai, pilnīgi citai jaudai, kā līdz šim. Tādēļ… jāmācās uzlādēties. Jāmācās izdarīt izvēli nevis caur bailēm, bet caur mīlestību. Jo tad būsim stipri, tad būsim vareni.

Jā, nometnes pirmajā dienā jums iemācīšu “kā izdarīt izvēli, balstoties mīlestībā, nevis bailēs”.

Mums ir jāiemācās atpazīt savas stiprās puses un audzēt to. Socionikas pasniedzēja Evija Čeprova mums palīdzēs sevi iepazīt un noskaidrot, kas tad mūsos ir tas jaudīgais un ko varbūt nav vērts sev spiest iemācīties. Tieši tāpat kā mums pašiem ir stiprās un vājās puses, tā arī citiem ir. To arī ir labi saprast, kas mūsu mīļajiem ir tas, kas izdodas. Un kas ne. Un ko ar to visu darīt. Kā sadzīvot. Kā labi dzīvot.

Otrās dienas vakarā mūs gaidīs pirts un sertificēta pirtniece, kuru iepazinām jau iepriekšējā nometnē. Un tā kā dalībniecēm tik ļoti patika pirts rituāls un pati pirts, tad pilnīgi noteikti tam būs sava vieta un laiks arī šoreiz. Varēs peldēties zem klajas debess, varēs plunčāties kublā, varēs meditēt, varēs baudīt, varēs pērties ar tikko plūktām un sietām slotiņām.

Nu, un trešā diena mūs sagaida ar braucienu uz plosta pāri Daugavai uz sv.Meinarda salu. Un pēcpusdienā būs vēl viena fantastiska atvadu nodarbība, kurā sajutīsim katra savu unikalitāti, lai pēc tam varētu doties mājās jau ar pavisam citu jaudu un enerģiju.

Saka, ka mūsu nometnēs uzņemtais mīļums un spēks saglabājas vēl pusgadu un vairāk.

Man pašai arī tā ir. Šī būs jau kāda 8. nometne, ko organizējam, un katru reizi saprotu, ka tieši tā kopā būšana vairākas dienas no vietas, tā jauda, ko pašas radām, tas miers un laime, ko izbaudām… ir vērtība, kādēļ gribās tikties katru gadu vēl un vēl.

Ar vislielāko prieku aicinu arī Tevi mums pievienoties. Šī gada Pavasara studijas nometne notiks 1., 2. un 3. jūnijā Viesu namā “Līcīši” (pretim Ķegumam).

Programmu vari apskatīties pavasarastudija.lv sadaļā “Nometne” http://pavasarastudija.lv/kategorija/nometne-sev-2018/

Un pieteikties uz e-pastu: pavasarastudijasnometne@gmail.com

Ar mīļumu, Inese

Ieteikt rakstu