Par pašapziņu, par nometni un mums pašām - Inese Prisjolkova
Par pašapziņu, par nometni un mums pašām

Vai Tev, mīļā, ir laba pašapziņa? Vai Tev savas vērtības apziņa palīdz gan darba, gan mājās, gan attiecībās ar mīļoto, gan ar priekšnieci. Vai varbūt Tu pati esi priekšniece. Un kā ir tad? Un vai Tava pašapziņa Tev palīdz attiecībās ar vecākiem? Un ar bērniem? (it sevišķi, ja Tev i pusaudži).

Ja mums ir laba pašapziņa, tad cilvēkiem ar mums ir ļoti viegli. Nu tieši tāpat kā mums ar tiem, kuriem pašapziņa ir līdzsvarā. Tādus cilvēkus var pamanīt pa gabalu. Tā ir kā atslodze visiem pārējiem – jo viņš negribēs uz Tevi pakāpties, negribēs lielīties, negribēs neko pierādīt un cīnīties. Viņam nevajag samērīties. Viņš zina savu vērtību.

Un ja mēs zinām savu vērtību, esmu mierīgas, laimīgas un mīlestības piepildītas. Tad mū nevar izsist no līdzsvara. Vai arī ja tas notiek, mēs ļoti ātri tiekam atpakaļ pie sevis. Mēs vispār dzīvojam ar centru sevī un kaut kā protam saskatīt cēloņus un paredzēt sekas visam, kas notiek, Es gribu teikt, ka tai brīdī, kad sakārtojas pašapziņa, tikai tad dzīve tā pa īstam sākas. Tad beidzot esi brīvs. Tev vairs nevienam nekas nav jāpierāda. Tev vairs nav jābūt kā tauriņam, kas sitas pret gaismu un nesaprot, kas notiek.

Rakstu un atceros šos savus laikus, kad mani varēja apbižot gandrīz jebkurš un arī “pa galvu dabūt” no manis varēja jebkurā laikā. Jo vājāka jutos, jo biju gatava atsisties. Lieki teikt, ka tā ir vīrišķa pozīcija pret dzīvi.

Ko darīt? Kā dzīvot, ja Tev tā pašlaik ir?

Nu….es jau teiktu – sākt ar sevi iepazīšanu, ar sevis atklāšanu, ar sevis novērtēšanu un ar sevi apzināšanos.

Un tad, kad uzzini, kāda vērtība esi un ka citi jau sen Tevi tādu redz, tad pēkšņi uzrodas pārliecība un apkārtējā pasaule šo iekšējo sajūtu nospoguļo.

Un tieši tādēļ mēs savā Pašapziņas nometnē esam sagatavojuši virkni ar nodarbībām, tehnikām, paņēmieniem, kā atklāt, kas tieši traucē mums mūsu pašapziņai un kā to izmainīt.

Kā novērtēt sevi un kā atbilstoši izturēties.

Kā citiem pasniegt to, cik vērtīga esmu.

Kā attiecībās uzturēt savu sievišķo pašapziņu. Un kā sakārtot savas attiecības ar naudu.

Šīs būs trīs dienas, kuras ļaus Tev atsperties. Kurās varēsi sevi iepazīt no jauna. Un kurās varēsi uzzināt, cik Tu un mēs katra esam īpašas. Acīmredzot Tev tiešām vajadzēja, lai kāds to parāda. Un šajās dienās mēs kopā to atklāsim.

Es Tevi no sirds aicinu uz mūsu Pašapziņas nometni jau pavisam drīz 10., 11. un 12.februārī viesu namā Valguma Pasaule.

Uz tikšanos! Tas būs neaizmirstamiJ

 

Inese

 

Ps. Vairāk info: www.pavasarastudija.lv sadaļā “nometne”.

Ieteikt rakstu