Ja nenotiek kā vēlies - Inese Prisjolkova
Ja nenotiek kā vēlies

Vakar biju Saldū uz pirmo tikšanos ar čakru doagnosticēšanas grupu. Cilvēku daudz, pārrunājām par savu enerģiju kursu šķērsu, bet tiklīdz sākām diagnosticēšanu, tā mums radās teiciens “pliks ar kronīti”. Jo kroņa čakra ir vienīgā, kas dzīvam cilvēkam vienmēr darbojas. Bet kas notiek ar pārējām?

It sevišķi rudenī, kad tumsa, drēgnais laiks un apkārtējās negācijas dara savu. Un ja neesi pasekojis tam līdzi, tad diemžēl veidojas enerģijas noplūde, mēs paliekam bez spēka un beigās sanāk “pliks ar kronīti”.

Uzreiz varu pateikt – kopš zinu teoriju par dzīves atkarību no mūsu pašu enerģētikas, kopš protu saskatīt katras čakras ietekmi uz konkrēto dzīves jomu – nu ir pilnīgi skaidrs: ja vien nesakārtosim trīs apakšējās čakras un ar ceturto to visu nepiepildīsim ar mīlestību, tad kādas redzamas labas pārmaiņas un situāciju maiņu savā dzīvē sagaidīt un piedzīvot būs grūti.

Nu ir mums jāiemācās sakārtot sazemējumu, palaist pagātnes aizvainojumus, sakārtot attieksmi un attiecības pret vecākiem, sakārtot savu otrās čakras enerģiju un nolīdzsvarot Ego. Šis ir minimālais komplekts, kas ir jāizmaina, lai dzīve izmainītos.

Nu varbūt vēl…jāiemācās neskriet uz priekšu un nedzīt sevi.

To visu mēs mācāmies un praktiski darām “Čakru līdzsvarošanas kursā”.

Šo trešdien sākam jaunu grupu. Visticamāk šī gada pēdējo čakru kursu Rīgā. Tā kā – ja vien vēlies ziemas mēnešus izmantot savas enerģijas sakārtošanai, tad ļoti labprāt Tevi aicinu uz šo kursu.

Vispār jau ar tiem čakru kursiem tur notiek kaut kas īpašs. Es vienkārši varu tikai skatīties un baudīt, ka dalībnieču enerģētika un dzīve mainās.

Arvien biežāk satieku sievietes, kuras saka – klau, mana dzīve tiešām izmainījās un sakārtojās pēc mūsu toreizējā kursa. Kā diena pret nakti. Tas, kas likās nereāli pirms tam, tagad vienkārši notiek.

Vēl esam runājušas par to, ka pilnīgi neticami, ka tik sadzīviskas un vienkāršas lietas maina mūsu enerģētiku. Bet…tas ir jādara.

Un tieši tādēļ – tiekamies ik pa divām nedēļām un pa vidam ir mājas darbi, kurus pildām un vērojam kā enerģētika mainās.

Atceros, kad man bija šis stāvoklis “pliks ar kroni” – tas nozīmē, ka pilnīgi nav spēka, ka gandrīz neviena čakra nedarbojas līdz pat kaklam. Tad ar visu to, ka tiešām protu sakārtot enerģiju, man vajadzēja 2 mēnešus praktiskas darbošanās, lai atjaunotos.

Bet lai to izdarītu – ir jāzina kā.

Nu vārdu sakot – trešdien plkst.18.00-20.30 mēs sākam. Tiekamies Rīgā, Pērnavas 19-315. Iepriekš vienīgi jāpiesakās uz pavasarastudija@gmail.com un esi laipni aicināta. Vairāk par visa kursu saturu lasi: http://www.pavasarastudija.lv/2016/09/30/veidojam-jaunu-grupu-cikls-cakru-energijas-lidzsvarosana-no-20-septembra/

 

Tiekamies jau drīz!

 

Ar mīlestību, Inese

Ieteikt rakstu