Raksti - Inese Prisjolkova

Vienu rītu pamodos ar tik ļoti nepatīkamu sajūtu –biju redzējusi izteikti reālu sapni, kā soli pa solim sākas karš. Tajā bija neizbēgamības sajūta. Tajā bija bailes. Tajā bija uztraukums, panika.

Atmostos, izstāstu vīram, un ceru, ka pāries. Ka vienkārši aizmirsīsies. Bet…. . Paiet viena diena – atceros. Paiet  otra, nu nav patīkamas sajūtas. It kā jau spēlējos ar bērnu, daru savus darbiņus, braucu uz studiju, bet…. visu laiku fonā ir kaut kāds nemiers.

Paiet kāda nedēļa un pēkšņi es naktī nosapņoju, ka man izkrīt bērns no rokām. Un atkal viss ir tik reāli, ka laime pārņem tikai par to, ka esmu atmodusies un tas ir izrādījies sapnis.

Un tad es sapratu, ka zemapziņa man ziņo par pārāk lielu daudzumu baiļu, kas nupat aktivizējies.

Var jau būt, ka tā ir visām mazu bērnu mammītēm (daudzām ir. es jau uzzināju), jo pēkšņi ir uzradusies atbildība vēl par vienu, ļoti, ļoti tuvu sev cilvēku, kurš šai periodā ir tik ļoti atkarīgs no vecākiem.

Var jau būt, ka neesmu pasekojusi, kāda informācija fonā skan un pieķellējusi savu zemapziņu ar trauksmes pilnu info.

Var jau būt, ka kādu laiku nav ar bailēm pastrādāts un nu tās vienkārši nāk uz āru.

Un tas ir tieši tas, ko gribu šai sarunā Tev pateikt – ka tiklīdz ir vairāki signāli, ka uznāk bailes tur, kur iepriekš to nav bijis, jeb rādās bailīgi sapņi, jeb notiek kādi bailīgi notikumi – tā ir ziņa, ka jāpatīra zemapziņa un jāpastrādā ar savām bailēm.

Interesanti, ka vakar tikāmies zemapziņas pārprogrammēšanas seminārā ar grupu meiteņu, kas lielāko tiesu uzsvēra bailes kā galveno iemeslu, kurš bremzē konkrēto dzīves jomu.

Tad nu nospriedām, ka pienācis laiks transformēt bailes mīlestībā.

Vai esi domājusi, kas ir bailes?

Vai zināji, ka tieši bailes (nevis naids) ir galējais pretstats mīlestībai?

Katrā reizē, kad uznāk bailes, tas ir rādītājs, ka pietrūkst mīlestības. Ko darīt? – audzēt mīlestību.

Un protams, es jau zinu, ka vieglāk pateikt kā izdarīt. Ka ir taču jāsaprot kā to darīt.

Šai ziņā es varu ieteikt vēlreiz pašķirstīt manu grāmatu “Audzēt Mīlestību”, jo tur ir vesela nodaļa tikai par bailēm. Un vēl varu Tevi uzaicināt rītvakar (piektdien) uz vebināru, kurā runāsim par konkrētām tehnikām  un veidiem kā transformēt bailes.

Šai reizē ļoti jūtu, ka tas šobrīd nepieciešams arī man pašai. Šādas mūsu sarunas onlinā ļoti iedvesmo un motivē atkal ar sevi pastrādāt.

Vebinārs kā vienmēr sāksies 20.00. Bet čata istaba būs vaļā jau no 19.00. Un tur varēs uzdot man jautājumus un varēs parunāt un pačatot ar citām dalībniecēm. Ja vēlies pieteikties, raksti uz ineses.vebinari@gmail.com vai zvani 29431408 (Aija).

Ar bailēm ir jāstrādā tiklīdz pamani, ka tās ir uzpeldējušas. Kāpēc saku tādu vārdu? Tādēļ, ka enerģētiski tas tiešām tā izskatās – ka dziļāk noslēpušās bailes pēkšņi sāk aktivizēties un izlien uz āru. Tādu cilvēku, kam nebūtu baiļu – tādu nav. Mums visiem ir bailes un tas ir labi. Bet….tās nedrīkst mūs traucēt. Bailes ir mūsu palīgi, lai nesākam dzīvot pārāk riskanti un nenodarām sev vai citiem pāri. Bet tai brīdī, kad bailes sāk dikti ātri augt – tas ir jāaptur, savādāk tās izaudzēs un piesaistīs tieši to, ko negribam piedzīvot.

Laimīga dzīve sākas tad, kad bailes parādās tikai uz robežas, kad darām ko riskantu. Pārējā laikā tām gluži kā sargiem jāstāv atstatus.

Tādēļ tiekamies rītvakar vebinārā un kopā pastrādāsim ar savām bailēm.

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Man šī nedēļa paiet ar domām par veselību un veselumu. 3.maijā biju radio “Ģimenes studijā”, kurā reizē ar mediķiem runājām par sievietes veselību. Dalījos ar savu pieredzi kā pēc gariem gadiem sagaidīju savus bērnus. Ja vēlies, vari noklausīties raidījumu šeit: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/gimenes-studija/man-tomer-izdevas-klut-par-mammu.a67505/

Un kā jau tādās reizēs, kad atkal par to parunā, pēc tam tās domas nenorimst vēl ilgi.

Man ir liels prieks, ka Pavasara studijā esam izveidojuši nodarbību ciklu ar nosaukumu “Ja stārķis kavējas”, kurā ir dalībnieces, kurām bērniņi vēl kavējas. Es pati kā vienu lielu soli pretim saviem bērniem varu minēt zemapziņas pārprogrammēšanu, ko reiz izdarīju pie Valērija Siņeļņikova Krimā. Ar laiku šo metodi iemācījos un noslīpēju tik tālu, ka nu jau ilgāku periodu vadu šādas nodarbības pie mums studijā. Lūk 11. maijā būs šāda nodarbība tieši tām mammītēm, kuras savus bērnus vēl tikai ilgojas sagaidīt. Kādēļ viņas saucu par mammām, ja jau vēl nav bērnu? Tādēļ, ka smalkajā plānā viņi noteikti ir un mums ir jāiemāca prāts un sava attieksme to pieņemt un pierast pie tā pat vēl pirms bērniņu dzimšanas.

Es pati sāku tieši ar to, ka savās domās un attieksmē kļuvu par mammu. Un tad, kad tu esi kļuvusi par mammu savā galvā, tad bērnu ierašanās jau ir vairs tikai laika jautājums. Kā saka – neliec šķēršļus un bērni būs.

Es liku. Es biju izdomājusi ļoti daudz sarežģījumus, kuri man it kā sāksies līdz ar bērnu. Un tur sākās fantastisks absurds – jo apziņā es ļoti, ļoti, ļoti gribēju kļūt par mammu, bet zemapziņā bija viss, sākot no bailēm, līdz pat dažādiem mītiem un stereotipiem. To vajadzēja iztīrīt. Es iemācījos zemapziņas pārprogrammēšanas metodi un tīrīju.

Vai var to izdarīt vienā nodarbībā? Gan jā, gan nē. Iemācīties kā to darīt var. Bet jāstrādā ir pēc tam vēl diezgan ilgi, jo ja jau tas bērniņš nenāk, tad acīmredzot tie iemesli ir gana saaudzēti. Tad nu tas kārtu pa kārtai jāiztīra.

Mums  šajā grupā brīnišķīgi ir tas, ka strādāsim visas par vienu tematu. Tā kā, ja arī Tev ir šī temata aktualitāte un Tavs bērniņš ar vēl tikai gatavojās nākt (un dara to ilgi un nenāk un nenāk), tad droši vari pieteikties mūsu kompānijā. Mēs vienojāmies uzņemt jaunas dalībnieces. Bet nu tiešām tad tikai tās, kurām nepiesakās bērni.

Priekš citām problēmām un citu jautājumu risināšanai būs vēl cita nodarbība par zemapziņas pārprogrammēšanu. Un tā būs nedēļu vēlāk 19. maijā.

Nu un ja gribi vienkārši parunāt par tām tēmām un domām, kas traucē labai veselībai, tad rītvakar (piektdien) ir vebinārs “Veselība un laba pašsajūta”. Tur, protams, runāsim par visu kopā. Par veselību un veselumu, un harmoniju, un labu pašsajūtu. Kā arī par tām domām, kas rada slimības. Parunāsim arī par pilnīgi konkrētiem slimību blokiem, kuri rodas no konkrētas mūsu attieksmes, piemēram, bailēm, aizvainojumiem utt.

Redz, ļoti svarīgi jau ir uzzināt cēloni. Un tad, ja zini, ka Tavu slimību rada bailes, tad vienkārši ir jāiemācās strādāt ar savām bailēm. Ja zini, ka Tavu slimību rada aizvainojums, tad jāiemācās iztīrīt un palaist savus aizvainojumus.

Es tam visam esmu gājusi cauri. Man ir bijuši aizvainojumi, kurus tīrīju gadiem, jo īsti nezināju kā to darīt. Pēc tam, kad iemācījos, izrādījās viss vienkārši. Man ir bijušas bailes, dēļ kurām esmu daudz dzīvē zaudējusi. Un tagad esmu iemācījusies tās atbrīvot vai ar tām sadraudzēties. Man ir bijuši (un vēl tagad brīžiem ir) idealizēšanas periodi un tad momentā sasitos ar kādu no saviem grābekļiem. Dažreiz tas ir saistīts arī ar veselības tēmu.

Nu vārdu sakot – ja Tevi interesē veselības tēma vebinārā – tad tiekamies jau rīt. Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408 (Aija).

Ja zemapziņas pārprogrammēšanas metode klātienē, tad piesakies – pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa) un atceries, ka mūsu tikšanās vieta tagad ir Pērnavas iela 19-315.

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Skaistuma un jaunības formulas pirmais pamatelements - labs miegs. Interesanti, ka mums ir dažādi stereotipi un audzināšanas dotas pārliecības, kas tomēr ir ļoti jāpārbauda līdz atzīstam tās par labu esam. Man ir bijuši arī aplami pieņēmumi par miegu.

Lasīt vairāk

Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta, it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu” un pateicis – Tu vienmēr varēsi būt jauna , skaista, vesela un laimīga. Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.

Lasīt vairāk

Jau solīju, ka šajā sadaļā „Jaunības noslēpums” rakstīšu daudz dažādu praktisku sevis lutināšanas lietiņu. Un viena no tādām ir zobu tīrīšana ar sāls kausēšanu mutē.

Kā zināms, mute ir visnetīrākā vieta mūsu ķermenī. Un visnetīrākā tā ir tieši no rīta. Saskaņā ar Dabas likumiem organisma attīrīšanās notiek tieši naktī. Tātad tieši naktī gan āda, gan mati, gan mute un zobi, attīroties paliek no virspuses netīri, lipīgi, smacīgi utt.

Lasīt vairāk