Raksti - Inese Prisjolkova

Piektdien tiksimies čakru enerģijas līdzsvarošanas kursa vebināra praktiskajā nodarbībā onlinā – runāsim par to, kā veidot sazemējumu, kā iegriezt enerģiju pirmajā čakrā, kā spēcināt savas saknes, kā sapildīt pagātni ar piedošanu un mīlestību.

Un tā kā darbošanās notiek vismaz trīs līmeņos – enerģētiski, praktiski un izpratnes ziņā, tad mums būtu jāsagatavojas tīri praktiski, lai nodarbības laikā varam piedalīties ar pilnu atdevi.

Enerģētikai būtu ļoti labi, ja Tu sagatavotu kādas 5 sarkanas sveces. Un ja Tev ir, tad kādu saraknu šķīvi vai svečturīšus, vai paliktni, uz kā tās izvietot. Sarkanā krāsa šai reizē dominēs un tādēļ visu, kas ir sarkans un varētu Tev noderēt kā simbols, droši sagatavo pirmdienas vakara nodarbībai.

Vēl enerģētikas stiprināšanai vajadzētu saplūkt egļu zarus, kurus ietīt kādā drēbē (piemēram, vecā spilvendrānā), lai uz tiem varētu sēdēt.

Vēl varētu sagatavot kuplus priežu zarus, kurus ielikt vāzē.

Ja pie zariem netiec, bet Tev ir pieejami graudi, tad sagatavo tos tādā daudzumā, lai uz tiem var sēdēt.

Nu der arī griķu spilvens, bet tad tas tādā gadījumā, ja pilnīgi nekā cita nav.

Simboli.

Pirmā čakra atbild par sazemējumu un par stabilām pamatīgām lietām. Vari sagatavot kādus pamatīgus priekšmetus – grozu ar āboliem vai kamoliem. Malkas pagales (pat ja mājās nav plīts vai kamīns, šāds simbols tik un tā ļoti labi nostrādā zemapziņā. Mēs ofisā turam klēpīti vienkārši dēļ sazemējuma un izmantojam tās čakru līdzsvarošanas nodarbībās).

Lielas māla bļodas vai podus.

Ja Tev ir, vai gribi uztaisīt – ļoti skaists simbols ir “mazā jūrmala māja”, kur kādā traukā ieber jūras smiltis, saliec akmentiņus vai gliemežvākus.

Kad dzīvoju Rīgā un pie dabas sanāca būt mazāk, es biju šādas kompozīcijas sataisījusi un tā tās tagad izmantojam ofisā.

Vēl vari izmantot skaistus akmentiņus vai jūrā izskalotus kociņus. Var arī dažādus meža simbolus – viršus, priežu koka izliekumus utt.

Vārdu sakot – simbolu ziņā noder viss, kas saistās ar dabu.

Pagātnes sakārtošanai noder senču bildes vai albūmi.

Vari vienkārši tos atlikt, lai kādā brīdī tiem pieķertos, jo nodarbības laikā to pieminēsim, bet protams praktiskā darbošanās sanāks aiz kadra jau vienatnē.

Tad vajadzētu sagatavot lapas un rakstāmo, jo daži uzdevumi būs saistīti tieši ar rakstīšanu.

Un vēl – iekārtojies tā lai Tev ir iespējams novilkt basas kājas.

Ideālā variantā būtu labi, ja Tu varētu salasīt čiekurus, kurus iespējams izbērt uz kāda dvieļa un pa tiem pastaigāt. Klātienē mēs to darām. Tas ir ļoti efektīvi, pat ja brīžiem tiešām diskomfortabli.

Caur to iemācāmies būt ar uzmanību šeit un tagad.

Nu domāju, ka šai vienai pusotrstundīgai nodarbībai pietiks. Es te varētu saukt vēl un vēl visu, ko mēs varam izmantot savas sazemējumam, bet to tad izstāstīšu piektdien un vienu lielu daļu Tu varēsi ieviest kā savus ikdienas rituālus.

Vēl būtu labi, ja Tu varētu noskaņoties patīrīt savus pagātnes aizvainojumus. Es pastāstīšu kā, bet Tev tik un tā būs jādara pašai.

Un vēl mēs mācīsimies saskatīt vērtību visā, kas notiek. Pat tajā, kas nepatīk.

Lūk, cik interesanta nodarbība mums ir priekšā!.

Ja kāda iemesla pēc nokavēji diagnosticēšanos, bet tagad ļoti gribi piedalīties čakru līdzsvarošanā, tad tik un tā droši piesakies, jo es sākšu ar to – kā konkrēto čakru nodiagnosticēt.

Protams tas būs īsāk, kā bija tad, kad visa nodarbība bija veltīta tikai diagnosticēšanai, bet saprast varēs un piedalīties varēs.

Ja nekad neesi piedalījusies vebinārā un nezini kā tas ir, tad raksti uz ineses.vebinari@gmail.com vai zvani 29431408 (Aijai) un tā visu uzzināsi un varēsi pieteikties.

http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Šobrīd paiet gads, kopš iznāca grāmata Septiņas saules. Un jau kādi 2,5 gadi, kopš vadām praktiskās nodarbības kā diagnosticēt un līdzsvarot savu čakru enerģiju.

Sākumā darījām to kopā ar vīru. Un man tas ļoti patika. Kaut kā bija tas Iņ /Jan līdzsvars, līdz ar to pilnīgāka enerģētikas un emociju gamma. Bija dikti labi. Arī tagad ir labi, jo mums ir dēliņš. Maz mīļš puisēns, kuram vienmēr nepieciešama vecāku klātbūtne. Pārsvarā ar viņu kopā esmu es. Vienīgi brīžos, kad vadu nodarbības, viņš ir kopā ar tēti. Un tieši tādēļ čakru kursu vadu viena.

Ar ko atšķiras semināri un vebināri?

Ir lietas, ko var izdarīt tikai klātienē. Ir lietas, ko varam izdarīt tikai grupā. Ir lietas, uz kurām jāsaņemas (piemēram ar basām kājām staigāt pa čiekuriem) un vairākas dalībnieces ir teikušas, ka to spējušas izdarīt tikai tādēļ “ka dara visi”.

Protams, klātiene ir visjaudīgākā. Kaut vai tikai tādēļ, ka saskaras enerģijas un visi dara vienu un to pašu, tā uztaisot lielāku jaudu – gan kopā meditējot, gan dziedot, gan viens otram palīdzot darbā pāros vai uzstājoties grupas priekšā. Tas vienkārši nav iespējams vebinārā.

Bet vebināram ir cits spēks. Nu pirmkārt tas dod iespēju iziet šo kursu visiem tiem, kam nav nekādu iespēju tikt līdz klātienes nodarbībai. Otrkārt – es iedodu to paņēmienu komplektu, ko vari izdarīt viena.

Ne jau vienmēr tai brīdī, kad mums savā dzīvē ir jāsakārto sava enerģija, jāatgūst līdzsvars vai kaut kā sev jāpalīdz, mums ir blakus grupa. Nu it kā jau ideālā variantā mums visiem ir šis tuvais loks –ģimene, draugi, bet…ne jau katrreiz visi tā var saslēgties un ne jau katrreiz gribās uzplīties. Tādēļ ir ļoti labi zināt, kā sev vari palīdzēt dziedināties vienatnē.

Man pašai patīk gan tā, gan tā. Lielākā grupā viss notiek ātrāk un jaudīgāk. Vienatnē notiek intīmāk un individuālāk.

Un tieši tādēļ – šai laikā mēs sākam vairākās vietās vienlaikus pilnīgi jaunu čakru kursu. Gan šodien Rīgā, gan 3.decembrī Cēsīs, gan 4.decembrī Saldū. Un ja vien Tev ir vēlēšanās un iespēja mums pievienoties – esi laipni aicināta. Kā saka – kopā jaukāk : ) Bet ja uz klātienes nodarbībām netiec, nav pa ceļam, nesakrīt laiki, nav iespēju utt, tad viena brīnišķīga iespēja ir ieplānot katru otro piektdienas vakaru (sākot no šonedēļas) vebināriem.

Vēl vairāk – ja netiec piektdienās, tad vēl trīs dienas pēc tiešraides ir iespēja noskatīties ierakstu.

Paralēli ir vērts turēt pa rokai grāmatu Septiņas saules, jo tur patiešām viss šis kurss ir iekļauts. Ļoti daudzas dalībnieces vienlaikus pārlasa konkrētās čakras aprakstu grāmatā un tad izņemam to nodarbībā. Kā saka – dubults neplīsts : )

Ko dod šī čakru līdzsvarošana un diagnosticēšana?

Kopš es pati esmu iemācījusies līdzsvarot čakru enerģētiku, ir ļoti viegli vadīt savu dzīvi. Vienkārši, kad ievēro, ka kāda dzīves joma buksē, tā vietā, lai mestos kārtot dzīvi, paskaties, kas notiek ar konkrēto enerģijas centru sevī. Un līdzsvaro to. Tā kā viss ir mūsu iekšējās enerģijas atspulgs, pēc tam jau dzīve pati sakārtosies.

 

Lai Tev brīnišķīga diena!

 

Ar mīļumu, Inese

 

 

 

 

Lasīt vairāk

Vakar biju Saldū uz pirmo tikšanos ar čakru doagnosticēšanas grupu. Cilvēku daudz, pārrunājām par savu enerģiju kursu šķērsu, bet tiklīdz sākām diagnosticēšanu, tā mums radās teiciens “pliks ar kronīti”. Jo kroņa čakra ir vienīgā, kas dzīvam cilvēkam vienmēr darbojas. Bet kas notiek ar pārējām?

It sevišķi rudenī, kad tumsa, drēgnais laiks un apkārtējās negācijas dara savu. Un ja neesi pasekojis tam līdzi, tad diemžēl veidojas enerģijas noplūde, mēs paliekam bez spēka un beigās sanāk “pliks ar kronīti”.

Uzreiz varu pateikt – kopš zinu teoriju par dzīves atkarību no mūsu pašu enerģētikas, kopš protu saskatīt katras čakras ietekmi uz konkrēto dzīves jomu – nu ir pilnīgi skaidrs: ja vien nesakārtosim trīs apakšējās čakras un ar ceturto to visu nepiepildīsim ar mīlestību, tad kādas redzamas labas pārmaiņas un situāciju maiņu savā dzīvē sagaidīt un piedzīvot būs grūti.

Nu ir mums jāiemācās sakārtot sazemējumu, palaist pagātnes aizvainojumus, sakārtot attieksmi un attiecības pret vecākiem, sakārtot savu otrās čakras enerģiju un nolīdzsvarot Ego. Šis ir minimālais komplekts, kas ir jāizmaina, lai dzīve izmainītos.

Nu varbūt vēl…jāiemācās neskriet uz priekšu un nedzīt sevi.

To visu mēs mācāmies un praktiski darām “Čakru līdzsvarošanas kursā”.

Šo trešdien sākam jaunu grupu. Visticamāk šī gada pēdējo čakru kursu Rīgā. Tā kā – ja vien vēlies ziemas mēnešus izmantot savas enerģijas sakārtošanai, tad ļoti labprāt Tevi aicinu uz šo kursu.

Vispār jau ar tiem čakru kursiem tur notiek kaut kas īpašs. Es vienkārši varu tikai skatīties un baudīt, ka dalībnieču enerģētika un dzīve mainās.

Arvien biežāk satieku sievietes, kuras saka – klau, mana dzīve tiešām izmainījās un sakārtojās pēc mūsu toreizējā kursa. Kā diena pret nakti. Tas, kas likās nereāli pirms tam, tagad vienkārši notiek.

Vēl esam runājušas par to, ka pilnīgi neticami, ka tik sadzīviskas un vienkāršas lietas maina mūsu enerģētiku. Bet…tas ir jādara.

Un tieši tādēļ – tiekamies ik pa divām nedēļām un pa vidam ir mājas darbi, kurus pildām un vērojam kā enerģētika mainās.

Atceros, kad man bija šis stāvoklis “pliks ar kroni” – tas nozīmē, ka pilnīgi nav spēka, ka gandrīz neviena čakra nedarbojas līdz pat kaklam. Tad ar visu to, ka tiešām protu sakārtot enerģiju, man vajadzēja 2 mēnešus praktiskas darbošanās, lai atjaunotos.

Bet lai to izdarītu – ir jāzina kā.

Nu vārdu sakot – trešdien plkst.18.00-20.30 mēs sākam. Tiekamies Rīgā, Pērnavas 19-315. Iepriekš vienīgi jāpiesakās uz pavasarastudija@gmail.com un esi laipni aicināta. Vairāk par visa kursu saturu lasi: http://www.pavasarastudija.lv/2016/09/30/veidojam-jaunu-grupu-cikls-cakru-energijas-lidzsvarosana-no-20-septembra/

 

Tiekamies jau drīz!

 

Ar mīlestību, Inese

Lasīt vairāk

Vai zināji, ka šie divi mums sabendē dzīvi? Dusmas ir agresija uz āru, bet īgņošanās ir negatīvās enerģijas audzēšana iekšpusē. Un dažreiz tā ar šalti nāk uz āru un tad tas izpaužas kā dusmas. Nu vārdu sakot – ja gribi sabendēt sev dzīvi, tad šie abi drauģeļi to var lieliski palīdzēt.

Tad, kad nolemjam kaut ko mainīt savā ikdienā, liktenī, dzīvē, mūžā, kad gribam sasniegt kādas vēlmes vai sakārtot attiecības, tad pirmais, no kā ir jāiemācās tikt vaļā – ir šīs negatīvās emocijas.

Kāpēc būtu jāsāk ar šīm?

Tādēļ, ka atbrīvoties no dusmām vai no īgņošanās ir vieglāk, kā, piemēram, no bailēm.

Dusmas ir mūsu vēlme, lai viss notiktu pēc mūsu prāta. Mēs vienkārši esam iedomājušies kā būtu jābūt un tad, kad tas gluži tā nenotiek, tad nāk virsū emociju vilnis, kuru izjūtam kā dusmas.

Nu man šis ir tik pazīstams, ka kārtējo reizi jāsaka “paldies, Dievs, ka ir laimes terapija”. Ja nē, es jau būtu nomušījusi gan sevi, gan pārējos. Pēc ajūrvēdas došām man visizteiktākā ir Pīta ar savu uguns enerģiju. Un pēc numeroloģijas skaitlis 5 ir karmiskais – un tas saistīts ar skarbuma un kategoriskuma pārvarēšanu. Nu vārdu sakot – visas ekstras manējās.

Un tieši tādēļ, ka apzinos, ko dusmas izraisa un nodara, cik ilgi pēc tam ir jāatjaunojas un jāpildās ar mīļumu, lai atgūtu kaut tikai savu veselību (es pat nemaz nerunāju, par sabendētām attiecībām vai nenotikušiem notikumiem, kurus sagrāva dusmas vai kategoriskums). Jā tieši tādēļ, ka es apzinos, cik tas ir kaitīgi, es pati diendienā līdzsvarojos un (cik var) mazinu šo savu rakstura skarbumu. Brīžiem sanāk labāk, brīžiem nesanāk nekā. It sevišķi, ja ir nogurums, steiga vai kāds cits fons, kas pastiprina šo manu rakstura daļu.

Un kā ir Tev?

Parasti tiem, kas ir ar aktīvām dusmām vieglāk iet ar īgņošanos un otrādi. Es varētu teikt, ka man nav tādi īgnuma periodi (jo es to izdusmoju ārā). Bet zinu, ka ir cilvēki, kas var dienām un gadiem staigāt īgni un piedevām nesaprast, kāpēc viņu dzīvē notiek tas, kas notiek, toties nenotiek tas, ko gribētos.

Lai nu kurā “frontē” esi, ir jāmēģina no tā atbrīvoties.

Vai to var?

Jā var. Ir tikai jāgrib.

Ir dažādas tehnikas un paņēmieni kā pašai sev palīdzēt. Rīt mums ir praktiskā meditāciju nodarbība, kurā paņemsim tieši šo tēmu. Pamācīsimies afirmāciju veidošanas tehniku, parunāsim kā mainīt attieksmi un būs mums meditācija tieši par to kā transformēt dusmas, īgņošanos un neapmierinātību.

Ja vēlies pieteikties, aizraksti uz: pavasarastudija@gmail.com vai zvani 29100714 (Santai).

Tiksimies rīt (otrdien) plkst 18.30-20.00. dalībasmaksa 10eur.

Ja vēlies, ņem līdzi paklājiņu (lai var apgulties meditācijas laikā). Mums pašiem ir pledi, spilveni. Parasti šai nodarbībā velkam basas kājas un esam pārsvarā uz grīdas. Protams, drīkstēs sēdēt arī uz krēsla, ja Tev tā ir ērtāk.

Nu katrā ziņā – šai pirms Saulgriežu periodā ir vērts pastrādāt ar visu to, no kā gribi tikt vaļā, lai tad nu pēc tam var sākties viens tīrs, skaists jauns dzīves etaps, kad nekas lieks vairs netraucē.

Par to kā gatavosimies Saulgriežu sagaidīšanai 17.jūnijā Pavasara studijā – par to tad lasi manā nākamajā rakstā.

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

 

Vai esi ievērojusi, ka šie trīs ir nešķiramie draudziņi? Ka tieši tādēļ, ka savā prātā kādu vai kaut ko esam idealizējuši vai uzlikuši uz pjedestāla, pēc tam pieķeramies šim ideālam un pēc tam nākas vilties? Un nu tad nāk aizvainojums. Un mums liekas – nu kā šāds cilvēks tā varēja. Es viņam tā ticēju. Lai nu kurš – bet viņš. Ja viņš tā izdara, tad kam tad vispār var ticēt un uz ko paļauties…

Vai Tev tā ir bijis?

Man regulāri. Es kāpju un kāpju uz idealizēšanas grābekļiem un brīžiem man liekas, ka man ir kāda īpaša vienošanās tieši par šo tēmu (joks).

Visbiežāk mūsu idealizēšana dzīves sākumā saistās ar vecākiem. Un tad ir viens brīdis, kad viļamies. Starp citu – es vēl neesmu satikusi nevienu cilvēku, kuram kādā  periodā nav bijis aizvainojums uz kādu no vecākiem.

Bet vai zināji – ja sevī nesakārto attiecības ar mammu vai tēti, tad viss pārējais, ko dari, buksē?

Kādēļ?

Tādēļ, ka mamma ir kā atslēgas cilvēks uz visām pasaules sievietēm, kā arī uz senčiem pa mātes līniju. Un tētis ir kā atslēgas cilvēks uz visiem vīriešiem, kā arī uz senčiem pa tēva līniju. Un ja neesam sakārtojuši attiecības ar viņiem, tad kaut kā muļļājamies un paši nesaprotam, kas par lietu.

Es pati savu attieksmi pret vecākiem kārtoju laikā, kad rakstīju savu otro grāmatu. Un nemaz nenojautu, cik tas ir laikietilpīgi un ilgi. Toties, kad vienreiz to izdara, tad tas uz mūžiem vairs neizmainās.

Kopš tā laika man ļoti daudzas jomas sakārtojas (it kā) pašas no sevis. Es pēkšņi varēju dzemdēt bērnus, es pēkšņi varēju privatizēt māju, par kuru likās, ka nebūs nekad. Es pēkšņi ieguvu pilnīgi citu spēku dzīvei.

Bet, protams, ka ideālizēt mēs protam gan vīrus, gan bērnus. Gan kolēģus. Gan kādus īpašus cilvēkus. Gan savs spējas. Gan to, ko esam radījuši. Gan kādu īpašu vietu. Vai projektu. Utt.

Ko idealizējam, to mums ņems nost. Tādēļ ir vērts nolīdzsvarot un izstrādāt šo konkrētu attieksmi.

Rīt mēs uzsāksim vasaras sezonu ar praktiskām nodarbībām un meditācijām, kurās ņemsim tēmu pēc tēmas un sakārtosim to, kas gadiem nav izdarīts. Pastrādāsim enerģētiski. Saplūkšu pīlādžu zarus, lai varam attīrīt enerģētiku. Paņemšu dažas tehnikas, ko varēsim izdarīt uz vietas nodarbībā un plus – protams garā meditācija. Vis kopā tas aizņems kādu pusotru stundu no 18.00 līdz 19.30. Dalības maksa 10eur.

Varēs sēdēt uz grīdas –man būs līdzi jogas paklājiņš, pledi, vai arī uz krēsliem. Vai ja kāds grib guļus – tad jāņem pašam savs paklājiņš.

Nu un labi, ja uzvelc ko tādu, ko nav žēl ar pīlādžu slotiņām apskādēt.

Vienmēr mums būs viena shēma – sanākam, parunājam (jātiek vaļā no emocijām), enerģētiski attīrāmies, izdarām praktisko daļu, ejam meditācijā un, pēc tam vairs nerunājot, dodamies mājās. Man pašai ir tā un nu jau novērojumi rāda, ka pēc meditācijas dalīties nemaz tik ļoti negribās un efekts ir lielāks, ja paliec tai īpašā enerģētiskā stāvoklī vēl ilgi.

Tad nu ja vēlies piedalīties, raksti uz pavasarastudija@gmail.com vai zvani pa tālruni 29100714 (Santai) un gaidu Tevi rīt, otrdienā 18.00, Pērnavas iela 19-315.

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Šodien sākam jaunu čakru enerģijas līdzsvarošanas kursu. Atceros, kad pirmo reizi to vadīju, bija sajūta, ka šīs jaunās zināšanās un atklāsmes ir jāizstāsta visai pasaule. Ka burtiski autobusu pieturā jāiet cilvēkiem klāt un jāsaka, ka viņi nevar tālāk dzīvot, ja šo nezina.

Pa šo laiku ir uzrakstīta grāmata “Septiņas saules”, kuru droši varētu nosaukt par rokasgrāmatu savs enerģijas līdzsvarošanai. Pa šo laiku ir novadītas vismaz desmit šādas grupas. Un tik un tā šī sajūta, ka tas ir ļoti, ļoti svarīgi, nepamet.

Man patiešām tas liekas vērtīgākais, no visa, ko esmu dzīvē sapratusi  - ka nav jācenšas mainīt pasauli. Tā vietā ir jāpaskatās, par ko tas liecina manī, un jāsakārto pašas enerģija.

Vienīgais, ka tiešām jāiemācās saprast kā tad savilkt kopā to, kas notiek dzīvē, ar to, kas savā enerģijā jālīdzsvaro.

Nu, piemēram, gandrīz viss, kas nepieciešams pasaulīgai dzīvei – mīļotais cilvēks, ģimene, bērni, materiālās vērtības, drošība, pamatīgums – tas viss ir atkarīgs no pirmajām trim čakrām. Ja nevar nodibināt ģimeni, visticamāk, nav spēka otrā čakrā un trūkst sazemējuma. Ja nav naudas, vai arī tā ir neregulāra finanšu plūsma – tas pats. Ja ir daudz baiļu un nedrošības (no kara, no bēgļiem, no nākotnes…)- tas būs saistīts ar pirmo un trešo čakru.

Vēl ir diezgan grūti, ja sirdī trūkst mīlestības. Tad esam pārāk kritiskas pret sevi, pret apkārtnotiekošo un spējam iekrist vai nu upura sajūtā, vai tieši otrādi - lepnībā. Tad mums daudz kas krīt uz nerviem un par daudz ko dusmojamies. Ja sirds čakrā nav enerģijas, tad ļoti daudz ko esam spiesti darīt caur Ego. Un Ego jau nežēlo. Tam ir vīrišķa enerģija, kura cīnās kā māk.

Man pašai ir pieredze gan, ka visās čakrās nav spēka un enerģijas ir tik ļoti maz, ka knapi spēju izdzīvot. Tā ir cilvēkiem pēc lieliem zaudējumiem, pēc slimībām, pēc krīzēm, traumām, šķiršanās. Un tad pat nav tik būtiski kurā čakrā ko līdzsvarot – ir vienkārši jāaudzē spēku.

Vislabāk to darīt caur pirmo un ceturto čakru. Būt pie dabas un kontaktā ar zemi vai materiālām (fiziskām) lietām un darboties ar mīļumu, tā vairojot mīlestību. Šādi var dziedināties no jebkurām slimībām. Šādi Luīze Heija palīdzēja cilvēkiem izdziedināties no pilnīgi nedziedināmām slimībām.

Tagad es saprotu, ka šādi mēs varam sakārtot savā dzīvē pilnīgi visu.

Un ir arī bijis tā, ka vajag aktivizēt vai nomierināt kaut ko vienu. Piemēram, pārāk svarīgo Ego. Vai dikti lielu enerģijas plūsmu 6.čakrā, kad ir sajūta, ka pietrūkst realitātes un sāc dzīvot sapņos vai pieņēmumos.

Tad vieglāk ir ļoti specifiski izmainīt enerģiju tikai vienai konkrētai enerģijas saulītei ķermenī. Nu, piemēram, ja cilvēkam trūkst optimisma, vai arī viņš nezina un nesaprot, ko uz priekšu darīt, tad visticamāk, viņam būs nosprostojusies sestā čakra. Un tad tiklīdz to sakārto – tā arī dzīvē viss kļūst redzams un skaidrs.

Vai cits piemērs – ja ļoti grūti izrunāt attiecības, izrunāt situāciju. Nevis, ka negribās, bet tiešām cilvēks nespēj. Nu tad pie vainas būs piektā čakra. To aktivizējot, pēkšņi runāt kļūst viegli.

Pat uzstāties un būt publikas priekšā. Tur gan būs iesaistītas vēl citas čakras, bet princips skaidrs – tiklīdz iemācāmies līdzsvarot un aktivizēt savu enerģiju, tā varam to pielietot visas dzīves garumā.

Tas arī ir šī mūsu čakru līdzsvarošanas kursa mērķis – dot iespēju katram dalībniekam pašam iemācīties, kā sevi dziedināt un kā līdzsvarot savu enerģiju. Un gluži tāpat kā tīrīt zobus, vai mazgāt matus, to vajadzēs darīt regulāri visa mūža garumā vai arī tai periodā, kad kaut kas iet šķērsām.

Vai tas prasa kādu īpašu piepūli? Nē. Tas, ko visu mēs darām ir ikdienā pieejamas un darāmas lietas. Mēs to visu tāpat darām, tikai tagad uzzināsim, kurā brīdī ko pastiprināt, un ko nedarīt, lai dzīve sakārtotos.

Feini, ka šis kurss sākas tagad, kad viss salapo. Vasaras grupas ir īpašas ar to, ka varam veikt enerģētisko attīrīšanos ar tikko saplaukušiem zariem, ka varam sēdēt uz lapu koku zariem, kas nav iespējam ziemā. Ka varam izmantot dabas spēku, kad viss mostas un gatavošanos Saulgriežiem, lai tiktu uz devītā viļņa, sasaistītu to ar čakru līdzsvarošanu.

Nu un šodien tad sāksim ar diagnosticēšanu. To var izdarīt katrs pats sev. Nav vajadzīgs ne svārstiņš, ne kāds īpaši redzīgs speciālists. Dzīve sen jau mums pretim rāda, kas mums ir pa maz, kas pa daudz un kur kas jānolīdzina.

Tad nu – tiekamies šovakar 18.00=20.30 pie mums Pavasara studijas jaunajā vietā Pērnavas ielā 19-315. Tik iepriekš gan jāpiesakās uz pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Santa).

Ar mīļumu, Inese

 

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā es pārbaudu vienu pilnīgi jaunu pieeju sava spēka patēriņam un atjaunošanai.

Atceros, ka vecos laikos, kad vēl ar kāri lasīju dažādas grāmatas “kā kļūt miljonāram”, vai “kā kļūt bagātam”, tad tur visur bija uzsvērta doma – gribi būt bagāts, esi bagāts. Sāc izturēties kā bagāts cilvēks un tev dzīve mainīsies. Vienkārši vienā dienā pieņem, ka tev visa kā ir gana un finanšu plūsma nāk tavā virzienā. Sāc dzīvot no pilnības vai pārpilnības pozīcijām.

Teorija kādu laiku bija tikai teorētiska, līdz brīdim, kad notika kaut kāds klikšķis un es to sajutu un sapratu ar katru savu poru. No tā mirkli ar naudas plūsmu viss ir kārtībā. Nu nevar teikt, ka veidoju kādus uzkrājumus, bet par trūkumu nav jādomā.

Toties ar savu spēku viss ir (bija) pilnīgi savādāk. Es savu spēku vienmēr taupīju. Nu, piemēram, ja man vakarā ir seminārs vai vebinārs, tad tai dienā neko pārāk lielu citu plānot nevaru un ideālā gadījumā būtu labi, ja es vēl pa dienu kādas pāris stundas pagulētu. Šādi darīju visu Pavasara studijas pastāvēšanas laiku un , protams, uzskatīju, ka savādāk jau nemaz nevaru.

Un tagad  - kādu mēnesi atpakaļ pēkšņi viss nomainījās. Notika tas KLIKŠĶIS jeb atklāsme. Un es aptvēru, ka visi Visuma likumi darbojas vienādi. Ka nevar taču būt, ka naudai un materiālām vērtībām kaut kas viens, bet ar savu spēku kas cits.

Es sapratu, ka šādi taupot spēku, es izturos no trūkuma pozīcijām. Es skaidri un gaiši visai pasaulei (Visumam, Debesīm) vēstu, ka man trūkst un ir jātaupa. Ka man ir jāpaguļ. Ka jāpadomā vai drīkstu iet garo gabalu gar jūru, jo rezultātā taču piekusīšu un vakarā ir vebinārs vai seminārs un man nepietiks spēka un nebūs dukas.

Mēnesi atpakaļ es pēkšņi visu izmainīju un sāku dzīvot no pārpilnības pozīcijām. Es vienkārši savā galvā kaut ko nomainīju un katrā reizē, kad naktī jāceļas pie bērna, ceļos ar prieku un neuztraucos, ka nākošā dienā nebūs spēku. Un nākošā dienā, kamēr bērniņš čuč, es nomazgāju logus un sastādu laukā puķes, pēcpusdienā noejam supertālo gabalu gar jūru, un atgriežoties mājās vakarā novadu vebināru. Citā dienā, no rīta rakstu rakstus un atbildu uz jautājumiem, pēc tam ar ratiņiem pārgājiens gar jūru, pēc tam vakarā uz Rīgu –konsultācija un seminārs. Es vairs netaupu. Es vienkārši zinu, ka man spēka pietiks. Un mistiskākais tas, ka tiešām pietiek.

Ja kāds man agrāk būtu teicis, ka naktī varēšu trīsreiz celties, dienā visu dienu aktīvi darboties un rezultātā nepiekust – es domātu, viņš joko. Tagad atskatoties, man liekas, ka iepriekš esmu dzīvojusi kaut kā pusdzīvi, kā palēlinātā filmā bez enerģijas.

Un tad nāca mana atklāsme – ka, ja tu uzskati, ka tev ir maz un var pietrūkt, tad tā arī ir. Ka šis likums darbojas pilnīgi uz visu. Arī uz mūsu enerģiju un spēku.

Pirmdien, vebinārā mēs runāsim par to “Kā tikt uz 9tā viļņa”, kā audzēt savu spēku, kā tikt uz veiksmes viļņa. Un pirmais, kas ir jāizdara – jāizmaina attieksme pašai par sevi. Ka nevis ir jātaupa, bet jālieto, lai enerģijas plūsma cauri mūsu ķermenim un energolaukam ir jaudīga un pati pa sevi iztīra visus energoblokus.

Cita lieta, ka protams, nevajag sprinta režīmā skriet maratonu. Tad tiešām pārtērēsimies. Nevajag dzīvot ar vīrišķu spēku. Tad arī pārtērēsimies. Un vēl ir dažādas lietas, kas jāievēro tagad maijā, lai nemēģinātu devīto vilni noķert pa ātru.

Ko es saucu par devīto vilni?

Periodu, no Jāņiem līdz Mārtiņiem (10.novembrī), kad daba ir spēkpilna un jaudīga un ja dzīvojam saskaņā ar to, tad arī mēs pilnīgi visu šo laiku varam dzīvot uz veiksmes jaudīgā devītā viļņa. Man pašai tā jau ir gadiem un pirmdien stāstīšu kā to daru.

Runāsim par attieksmi, par dažādām tehnikām, piemēram, par pīlādžu zariņu masāžu pēc dušas. Tas aizņems divas minūtes dienā, bet kādu enerģētiku un spēku tas atver!!!

Vārdu sakot –rīt 16.maijā tiekamies jau 19.00, lai čatotu. Un pēdējā laika čati satura ziņā  ir līdzvērtīgi nodarbībai. To varētu nosaukt par dalībnieču pašu izveidoto nodarbību, kurā brīžam es knapi paspēju atbildēt uz visiem jautājumiem. Nu un pats vebinārs sāksies 20.00, lai pusotru stundu mēs runātu par to kā izmantot jaudīgāķo gada daļu savam spēkam, laimei un mīlestībai.

Vebināram vari pieteikties uz epastu: ineses.vebinari@gmail.com  vai pa tālruni29431408. Un pat ja pirmdien Tev nav laika skatīties un piedalīties tiešraidē, tad atceries, ka katrā reizē trīs dienas pēc nodarbības vēl var paspēt iegādāties un noskatīties ierakstu. Šeit par vebināriem lasi vairāk: http://pavasarastudija.lv/kategorija/vebinari/

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk