Raksti - Inese Prisjolkova

Vēl arvien esmu nometnes sajūtās, un lai arī sazemēšanās notiek ik uz soļa un bez tā jau nevar, ik pa laikam vēl un vēl atpūšos tajā bezgalīgi tīrajā, mirdzošajā mīļumā, kāds bija nometnes trīs dienās.

Viena dalībniece (paldies, Inesīt) braucot prom teica – „esmu bijusi vairākās šādās nometnēs, un visu laiku gribu noformulēt, kas šai nometnē bija absolūti unikāls, un pēkšņi zinu – tas ir tas bezgalīgais mīļums visas nometnes garumā. Lūdzu, nepazaudējiet to.”

Un tā ir arī tā mana sajūta, ka visvērtīgākais visā šai notikumā bija tieši tā enerģētika, kādu pašas radījām un kādā pēc tam pašas trīs dienas „plunčājāmies”. 

Lasīt vairāk

Es tik bieži Tev jautāju – vai Tu esi laimīga un kā Tu jūties, lai it kā vēlreiz un vēlreiz Tev atgādinātu cik nozīmīgi ir sevi mīlēt. Un liels ir mans pārsteigums, cik citiem grūti to ikdienā ir saprast un izdarīt.

Lasīt vairāk

Pāris dienas atpakaļ es saņēmu šādu lūgumu: „....Zinu, ka daudz jau ir runāts par šo tēmu mājas lapā rakstos un komentāros, tomēr es vēlos, Inesīt, Tev palūgt jaunu rakstu. Domāju, ka Latvijā ir daudz, daudz sieviešu, kam dominē vīrišķīgā enerģija, tāpēc tas noderēt ne tikai man.

Lasīt vairāk

Šodien aizdomājos par to, cik viegli vai grūti ir pakļauties vai nepakļauties sabiedrības kopējai enerģētikai, sabiedrības pasūtījuma, jeb „visi dara tā” principam. Šis jautājums īstenībā ir tik ietilpīgs, ka mēs varētu par to runāt visdažādākos līmeņos un komentāru sadāļā to darīsim. Nu sākot, piemēram, ar ietekmi no mazām grupām – ar ģimeni, ar kolektīvu, ar tuvu ļaužu vēlmēm vai paradumiem utt. līdz pat valstiskiem vai pat pasaules kopējiem notikumiem.

Lasīt vairāk

Kad naudas ir daudz, pasaule pieder vīriešiem. Kad naudas ir maz, pasaule pieder sievietēm. Kad liekas, ka viss pārējais nelīdz, pie darba ķeras sievietes intuīcija. „Ladies Home Journal” 1932.gada oktobrī.

Lasīt vairāk

Vakar biju Jūrkalnē pie man jau zināmas meiteņu grupas, kas tiekas savā nometnē, un tas man ļāva padomāt par mūsu pašu nometni un par tādu kopā nākšanu un dzīvošanu vispār.

Lasīt vairāk

Ir agrs svētdienas rīts. Mēs esam bijuši ar suni pastaigāties un nu es vienkārši sēžu pie savas mājas uz terases, baudu brokastu tēju un ...saplūstu ar visu, kas notiek. Vai esi kādreiz tā vienkārši pasēdējusi - bez domām, bez plāniem, bez uzdevuma un iekšēja uzstādījuma kaut ko just un kaut ko attīstīt? Vienkārši būt.

Lasīt vairāk