Raksti - Inese Prisjolkova

Vakar uzrakstīju rakstiņu par numeroloģiju un tas man pašai izsauca pārdomas cik daudz es pati ietekmējos no labvēlīgiem vai nelabvēlīgiem apstākļiem, skaitļiem, prognozēm un cik paļaujos pati uz saviem spēkiem. Un nonācu pie ļoti konkrēta secinājuma, kas pa lielam skan tā: - ja sevī šaubos vai neesmu pārliecināta, tad patiešām ļoti skatos visās zīmēs un vaktēju ko man tās teiks. Vai skaitļu summa sakritīs. Vai astroloģiskā prognoze būs labvēlīga. Vai sabiedriskā doma, tirgus ekonomika, tuvinieku noskaņa utt. vai tas viss sakrīt ar to, ko gribu sasniegt.

Lasīt vairāk

Savā grāmatā es runāju par piemēru, kur sieviete tiek salīdzināta ar persiku un vīrietis ar riekstu. Tur runa bija par to, ka sieviete it kā ir ārēji trauslāka un uztraucas par katru emocionālo pārdzīvojumu, kas viņas dzīvē var notikt, savukārt vīrietis ir it kā robustāks un raupjāks, tomēr ja salīdzina pēc dziļākās būtības, tad satraumējot persiku, vidū atklāsies kauls, no kura var izaugt vesels persikkoks, bet ja riekstam salūzusi čaula, tad kodols viens pats nevar pastāvēt un tas riekstam draud ar bojāeju.

Lasīt vairāk

Šodien pirmo reizi biju uz nodarbību, kas tika nosaukta „Peldēšanās Gongu skaņās”. Un jāsaka tā, ka faktiski to tiešām var salīdzināt ar peldēšanu. Ar peldēšanu bezgala spēcīgā un dziļā okeānā, kur jūties pasargāta un laimīga.

Tas bija tik vareni. Tas bija kaut kas tik milzīgs, ka varu godīgi pateikt – es nekad nebūtu iedomājusies, ka gongs – viens šāds instruments, kas paņemams plecā un aiznesams, var radīt tik milzīgu vibrāciju un skaņu.

Lasīt vairāk

Nu jau man vairāki cilvēki vienā balsī ir konkrēti pārjautājuši „Bet ko tas nozīmē – ļauties?”. Ko nozīmē „ļauties notikumiem”, ko nozīmē „ļauties Dieva gribai”, ko nozīmē „ļauties dzīvei” utt.? Es domāju kā gan lai izstāsta to, kas man pašai ir pats par sevi saprotams. Kā gan izstāstīt to, kā pati dzīvoju jau daudzus gadus.

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā bieži piedomāju pie tā kā saglabāt mieru sevī, kad apkārt notiek kas tāds, kas varētu radīt paniku. Un secināju, ka maniem treniņiem ir rezultāts. Un ja jau ir, tad man tas jāuzraksta un jāizstāsta arī Tev.

Lasīt vairāk

Ir 3.decembris. Tieši divi gadi atpakaļ tika izdota grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību”. Diena, kad mana dzīve izmainījās, man pašai to vēl toreiz nesaprotot.

Atceros toreizējo sajūtu – gāju pa Doma laukumu uz interviju radio un man likās tas tik dīvaini un īpatnēji. Es zināju, ka man jautās – kā tas ir, uzrakstīt grāmatu. Un man būs jāatbild, ka es nezinu.

Lasīt vairāk

Kad septembrī bija noslēgusies mūsu pirmā Pavasara studijas Sievišķības skolas nometne, bija skaidrs, ka šādiem notikumiem ir jātop vēl. Ka tie dod milzum daudz prieka un spēka ilgākam laikam. Ka tā ir tāda kā bateriju uzlādēšana, lai pēc tam, atgriežoties ikdienā, varētu vēl ilgi noturēties uz laimes un mīlestības viļņa.

Lasīt vairāk