Raksti - Inese Prisjolkova

Šodien gribu ar Tevi parunāt par kritiku un izvēli izteikt kritiku. Par to, ko ar to darīt pēc tam. Un ko tas dod un ko ne.

Lasīt vairāk

Šodien gribu parunāt ar Tevi par vienu sev tagad aktuālu jautājumu, kas var radīt risku mūsu Laimes terapijā. Un proti, tad, kad mēs iemācāmies sakārtot sevi, lai sakārtojas mūsu dzīve jomu pa jomai, tad varam nonākt pie sajūtas, ka liekas, ka pilnīgi viss šai dzīvē ir atkarīgs tikai no mums.

Lasīt vairāk

Šoreiz parunāsim par enerģijas līmeņiem. Šie vārdi un nosaukumi Tamaz, Satva un Radžass ir sanskritā un latviskoti atbilstoši izrunai. Es tiešām neņemos iedziļināties nosaukumos, bet būtība ir ļoti skaidra un ārkārtīgi palīdz izprast enerģijas līmeņus un lietot šīs zināšanas ikdienas situācijās.

Lasīt vairāk

Kādā rakstā tikko kā sākām runāt par attiecībām ar Dievu, par paļāvību, par iespēju „palaist situāciju”. Paralēli tam man vēl notiek daudzas sarakstes par attiecībām un tā nu nolēmu ar Tevi šodien parunāt par divām dažādām attieksmēm pret konkrēto situāciju un divām dažādām uztverēm.

Lasīt vairāk

7.čakra ir atbildīga par saikni ar Augstākiem spēkiem, par to kā ļaujamies Visuma kārtībai, kā redzam sevi Visuma sistēmā, kā sadarbojamies un ļaujamies Augstāko spēku vadībai. Ja šī čakra ir vaļā un kārtībā, tad cilvēkam nav bail, viņš vienmēr prot atrast izeju un viņa ir iekšēja paļāvība par to, ka viss būs labi.

Lasīt vairāk

Šodien parunāsim par karmiskām mācībām, jeb mācībām, kuru cēlonis ir meklējams pirms mūsu piedzimšanas. Šādas mācības mums ir tikai kādas 3-4, kuru būtība un mūsu izjūtas ir vienas un tās pašas visas dzīves garumā, neatkarīgi no cilvēkiem, kas tajās iesaistīti.

Lasīt vairāk

Runāsim par 6.čakru. Šī čakra vai arī šis enerģijas centrs ir atbildīga par mūsu dziļāko spēju redzēt. Redzēt nākotni. Saskatīt tagadni. Izprast notiekošo. Redzēt gan globāli, gan niansēti. Redzēt sevi  kopējā sistēmā. Atkarībā no tā cik mums šī čakra labi strādā, mēs esam vai neesam iztēles bagāti, mums ir laba vai ne visai laba intuīcija, mēs spējam vai nespējam meditēt, mēs spējam vai nespējam ļauties un ticēt. Ja šī čakra ir bloķēta, tad cilvēks ir neizlēmīgs, iedomīgs, aizdomīgs, bieži vien vientuļš, lieki augstprātīgs, ir pārāk sava EGO varā, šādiem cilvēkiem ir izteikta lepnība, pārņemtība ar savu taisnību, fanātisms, pārāk liela reliģiozitāte, dogmatisms. Šie cilvēki ir autoritatīvi.

Lasīt vairāk