Raksti - Inese Prisjolkova

Beidzot!!! Beidzot varu Tev uzrakstīt savu īpašo prieku un sajūsmu!!!! Mīlestības svētki būs!!!!

Es patiešām to nevaru pateikt bez izsaukuma zīmēm. Es patiešām šobrīd nevaru tā mierīgi un harmoniski, lēnām un prātīgi. Esmu veselu mēnesi par to domājusi, to plānojusi, par to sapņojusi un tagad man ir pilnīgi skaidrs, ka visas labās idejas īstenojas un vēlmes piepildās.

Lasīt vairāk

Vakar trīsarpus stundas klausījos un skatījos Lazareva lekciju un šīs nodarbības laikā man tik ārkārtīgi labi domās „salikās” viss pa plauktiņiem, ka atkal gribu ar Tevi padalīties. Un šoreiz parunāsim par to, kuros gadījumos mēs no Visuma un no Dieva saņemam vislielāko enerģiju.

Lasīt vairāk

5.čakra – atrodas kakla rajonā tur, kur vairogdziedzeris. Saistīta ar runāšanu un domu rakstisku izteikšanu, par saskarsmi, par radošām izpausmēm. Ja šī čakra ir bloķēta, vai nav līdz galam atvērta, tad cilvēks bieži saka „šī situācija mani smacē nost”, vai arī viņš nespēj parunāt, vai arī runā negatīvu vai vispār nespēj izteikties, rausta valodu, vai klepo. Šī čakra cieši saistīta ar emocijām. Gan jau Tev ir zināmas situācijas, kad sakāpj „kamols kaklā” un velk uz raudāšanu. Šī čakra atkal ir ļoti nozīmīga, jo caur šo mēs publiski saņemam un atdodam enerģiju. Ir teikts –nevis tas, kas pa muti ieiet, bet tas, kas no mutes iziet, var piesārņot organismu. Šīs čakras draugs ir godīgums- dzirdu un saku patiesību. Un galīgs ienaidnieks – meli, aizvainojums, dusmas, kurus nevaram izteikt.

Lasīt vairāk

Ceturtā čakra ir saistīta ar mīlestību. Un atkal man šķiet, ka šī ir vissvarīgākā čakra :). Bet nu, Tu jau būsi pamanījusi, ka pilnīgi par katru čakru (vai dzīves jomu) tā var teikt.

Lasīt vairāk

Šī nedēļa man ir tik gara un tik bagāta, ka visu laiku netieku ar Tevi parunāt un Tev izstāstīt vienu fantastisku stāstu (faktiski teikumu), kas man ir mainījis domāšanu un attieksmi visās lietās. Un nu jau vairākos semināros un konferencēs iekļauju to savā prezentācijā un jūtu kā tas „aiziet” un iekustina cilvēku domu mainīšanos.

Lasīt vairāk

Vienā seminārā sākām sarunu, kuru gribu paturpināt arī šeit. Runājām par to, ka savā būtībā Visumam nav citas iespējas ar mums sarunāties, kā tikai caur citiem cilvēkiem, caur notikumiem, caur mūsu pašu atziņām un informāciju, ko saņemam no TV, radio, interneta, žurnāliem, avīzēm vai grāmatām. Un tālāk jau viss ir atkarīgs tikai no mums pašām- cik daudz no šīs informācijas mēs uztveram un izprotam kā atbildes uz šodienas jautājumiem, un cik palaižam garām.

Lasīt vairāk

Man arvien biežāk cilvēki jautā – kā to, ko mēs šeit runājam vai rakstām, lai nodod tālāk saviem tuviniekiem, paziņām un draugiem. Arī viņiem taču tas ir tik ļoti svarīgi. Un tad man par to ir jādomā.

Lasīt vairāk