Raksti - Inese Prisjolkova

Šis stāsts būs atkal par mīlestību. Par to mīlestību, kādu varam baudīt dzīvojot kopā ar savu vīru, kuru bezgalīgi mīlam, novērtējam un cienām.

Lasīt vairāk

Ja kādu laiku esi dzīvojusi pārī, bet pēkšņi ir jāpierod atkal būt vienai, tad viens no mulsinošākiem brīžiem ir pirmais tusiņš un pirmā ballīte. Un ja gadījumā gadi jau ir 30, 35 vai 40, tad vispār ir sajūta – ak, Dievs, kā to lai atkal tagad dara!!! Un tas, kas viss bija ierasts 20 gados, tas pēkšņi vairs neliekas pašsaprotami šobrīd. Ko lai uzvelk? Kā lai izturas? Un uz kurieni vispār lai iet? Un ko par mani padomās?

Lasīt vairāk

Man ik pa laikam kāds konsultācijā, komentāru sadaļā vai seminārā pajautā – kā atšķirt īsto un vienīgo? Kā saprast, ka šis cilvēks, ar kuru esmu kopā, ir mana lielā mīlestība. Esmu par to daudz runājusi. Varbūt pat kādā rakstā jau reiz to aprakstījusi arī šeit, bet nu jau to rakstu ir tik ļoti daudz, ka vairs pati visas izrunātās tēmas neatceros.

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā manā mājas lapā burtiski aug sadaļa „jautājumi un atbildes” un droši vien tādēļ arvien biežāk saņemu konkrētus jautājumus arī uz e-pastu. Arī šoreiz tā bija un mēs ar šī jautājuma iesūtītāju sarakstē vienojāmies, ka šis temats varētu būt aktuāls arī citām sievietēm.

Iekopēšu Tev te vēstules citātu, lai pēc tam varam par šo tēmu parunāt:

Lasīt vairāk

Vakar man bija situācija, par kuru gribu Tev izstāstīt. Tas arī sasaucas ar reiz kādā seminārā uzsākto diskusiju.

Lasīt vairāk

Arvien biežāk man sanāk tikties ar meitenēm un sievietēm, kuras man jautā kā satikt savu īsto un vienīgo. Kā atpazīt viņu? Kā nenokļūdīties? Un kā izdzīvot to periodu, kamēr esi viena un tik ļoti tā otra pusīte pietrūkst? Sarežģīti. Grūti. Īpaši sievietēm.

Lasīt vairāk

Ja pasaulē ir tik daudz mīlestības un ....vientuļu cilvēku, tad kāpēc gan viņi nesatiekas? Kāpēc raud katrs savā mājā un nevis smejas viens otram blakus? Kāpēc pavada dzīvi ilgodamies un tiecoties un nevis patiešām baudot un dzīvojot laimes pilnās attiecībās? Vai satikties ir tik grūti? Vai otru pielaist sev tuvāk ir bailīgi? Tad būtībā to varētu tēlaini teikt - gribas peldēties, bet negribas saslapināties, ja? Bet no malas skatoties, man tomēr liekas, ka cilvēki sevi apzog. Viņi liedz sev visskaistāko, kas vien var būt - mīlestību. Otru cilvēku blakus. Pilnību.

Lasīt vairāk