Raksti - Inese Prisjolkova

Kad biju pie Valērija Siņeļņikova Krimā, mani pārsteidza, ka lielāko daļu no viņa skolas uzturēšanas darbiem veica brīvprātīgie. Teritoriju kopa vieno palīgi, virtuvē strādāja citi, semināros palīdzēja vēl citi. Un beigās kā kompensāciju pateicību viņi ieguva bezmaksas iespēju piedalīties semināros, kursos vai kādās apmācībās.

Domāju, kādēļ gan pie mums tas nav pierasts. Es domāju tieši pie mums studijā. Mums jau ar laiku pa laikam vajag visādu palīdzēšanu, un laiku pa laikam man cilvēki jautā – ko darīt kā tikt uz semināriem, ja šobrīd nav naudas.

O, lūk – tad tieši tā arī to var darīt. Ka …ļoti gribu pie jums apmeklēt to un to, bet nevaru samaksāt, toties protu to un to un varu palīdzēt. Vai arī – gribu būt jūsu studijas daļa un vienkārši palīdzēt un līdz ar to piedalīties jūsu pasākumos, kopā sanākšanās un iedvesmoties no kopējās enerģijas.

Par šo visu aizdomājāmies piektdien konsultācijā, kur viena meitene teica, ka dzīvo pie mūsu ofisa un viņai pilnīgi nebūtu problēma atnākt to laiku pa laikam “apmīļot”.

Savukārt šobrīd mums vajadzētu meiteni, kura ar datoru ir uz “tu” un varētu pārkārtot mājas lapas tekstus. Esam uztaisījuši mājas lapu un mums ir arī administrators, kurš var palīdzēt lielākās pārmaiņās, bet teksta sagrupēšanai vajag vienkārši laiku un prieku ņemties.

Nu un vēl varētu būt kāda cita (vai tā pati), kas grib un var kūrēt studijas veikaliņu. Mums arvien biežāk uzrodas cilvēki, kas labprāt šo to piedāvātu tirgošanā pie mums studijā, bet man pašai nav laika un iespēju to attīstīt.

Nu un vēl ir idejas par visādiem izbraukuma pasākumiem utt. Kur atkal varētu būt, kāds, kas tur rūpi. Utt.utjpr.

Vārdu sakot, ja jūti, ka gribas darboties un nākt mūsu “ģimenē”, tad atraksti man uz: ineseprisjolkova@gmail.com un padomāsim.

Katrā ziņā mēs ļoti labprāt ap sevi gribam redzēt iniciatīvas bagātus un darboties gribošus cilvēkus, un mums ir ko dot pretim, lai abpusēji būtu interesanti, mīļi un patīkami.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

 

Lasīt vairāk

Vienu laiku izdzirdot vārdu sievišķība, kaut kā novērsos. Nu likās, ka ir pa traku. Žurnāli, lektori, portāli, nu pilnīgi visapkārt šis vārds nāca virsū ar tādu joni, ka gribās mukt. Mums pat bija doma, ka Pavasara studijas Sievišķības skolu jāslēdz, jo kaut kā iejūkam kopējā plūsmā. Man pašai likās ka šis termins, šis vārds tiek kaut kā nepelnīti izvārtīts un burzīts. Ap to cīnās un pret to iebilst, kāds ceļ debesīs, kāds min zemē. Ja godīgi- man pilnīgi nav skaidrs, par ko tādas kaislības.

Domāju, domāju….vai piemēram, ap vārdu “laime” vai “harmonija” arī tā ņemas? Nu laikam taču nē.

Hmmm…par ko tad? O, jā – par naudu, par karjeru, par dzimumu līdztiesību….

Un pēkšņi sapratu, ka izrādās tas viss tādēļ, ka šīs visas (tai skaitā sievišķība un vīrišķība) ir otrās čakras tēmas. Ka cilvēks par saviem instinktiem, par apakšējām enerģijām acīmredzot nemaz nevar bezkaislīgi runāt.

Man pašai tas mans skatījums uz tēmu svarīgumu mūsu dzīvē ir apmēram tāds: ka vissvarīgākais…un tā nu tiešām ir mūsu būtība, mūsu misija, vai sauciet kā gribiet, bet tas, ar ko mēs nodarbojamies diendienā, proti – kā dzīvot ar gaišu enerģiju. Kā radīt arvien vairāk gaismas. Kā būt mīlestībā. Kā būt laimīgiem.

Tas ir dvēseles galvenais uzdevums šeit uz planētas Zeme – ar savu brīvu gribu kā cilvēkam izvēlēties gaismu un izgaismot tumsu. Nu un tad nu katrs kā mākam to darām.

Bet otrs svarīgais – iemācīties dzīvot saskaņā ar savu būtību. Ar savu sievišķo vai vīrišķo būtību. Nu ir taču kāds iemesls, kādēļ dzimstam kā meitenītes un kā puisīši. Līdz ar to mums ir jāiemācās kopt un audzēt to enerģiju, kurā piedzimstam.

Var jau nedarīt. Var jau tam nepievērst vispār nekādu uzmanību. Bet…..harmoniskāk un laimīgāk un pašiem patīkamāk būs tad, kad dzīvosim saskaņā AR nevis iesim PRET.

Jautājums –bet kāpēc tad mums to sievišķo enerģiju izmantot ir jāmācās? Nu gluži vienkārši tādēļ, ka dzīvojot vīrišķā pasaulē un uzkrājot ļoti daudz vīrišķās enerģijas, mums sanāk dzīvot pret savu būtību.

Tas ir kas līdzīgs kā mācīties mīlēt sevi. Kāds jautās –nu vai tad tas nav dabiski, mīlēt sevi? Kādēļ tas vēl jāmācās?

Nu tādēļ, ka dzīves laikā, vāveres skrējienā, brīžiem par to aizmirstam un pēc tam sadarām sev tik ļoti pāri, ka mums ir grūti, mums sāp, mums jūk attiecības un mēs slimojam. Kādēļ – nu tādēļ, ka pazaudējām mīlestību sevī. Tādēļ, ka aizgājām prom no savas būtības. Un tādēļ, ka sākām izturēties pa daudz vīrišķīgi un pazaudējām maigumu, mīļumu un mieru sevī. Vēl var teikt –pazaudējām sevi.

Un tieši tādēļ 6 novembrī svētdienā aicināsim visas tās meitenes un sievietes, kuras grib rūpēties un kopt sevī savu būtību, savu sievišķību, nākt kopā, lai dalītos pieredzē, lai atjaunotu ticību sev un tam, ka “ar mani viss ir pareizi” – plkst.11.00 no rīta uz Sievišķības skolas pirmo semināru par patiesu sievišķību, par pašapziņu un par laimi. Sievišķības skolas vadītāja ir Edīte Strautiņa. Par Edīti meitenes saka, ka viņa mums dod tik daudz informācijas, ka spēj vien tik paņemt pretim. Un tiešām – brīžiem 2,5 stundu vietā, meitenes tur pavada trīs stundas un vēl vairāk.

Vairāk info par Edīti, par Sievišķības skolu, par tikšanos un jauno kursu, lasi: http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/sieviskibas-skola/

Ar mīļiem svētdienīgiem sveicieniem, Inese

 

 

Lasīt vairāk

Vakar es biju uz konsultāciju pie savas kolēģes Vitas Sanes. Pieteicos un Transformācijas numeroloģiju drīzāk jau ziņkāres dzīta, lai uzzinātu kas tas ir, un kaut kā lai tomēr saprastu, kas pie mums Pavasara studijā citās nodarbībās notiek.

Jau pirms tam Vita palūdz datus un arī tēmu, par kuru visvairāk interesē. Pēc tam jau vēlāk viņa man izstāstīs, ka vienkārši visas jomas nevar paspēt apskatīt un arī grūti, ja dzīvē transformējas uzreiz pilnīgi viss. Viņai ir tāds teiciens “ja man nejautā, es labāk tur “nelienu””. Un tikai pašā tikšanās laikā sapratu, ko tas nozīmē. Izrādās – darbs ar konkrēto cilvēku Vitai sākas no brīža, kad atnāk pieteikums konsultācijai un tiek atsūtīti dati. Vita ir tik enerģētiski spēcīga, ka viņa uzreiz pieslēdzas šim cilvēkam un jau no pirmā brīža redz, kas visvairāk sasāpējis un kas konkrētam cilvēkam vajadzīgs. Vita ir gaišredzīga no bērnības un iniciēta dažādās tehnikās (Helingera metode, regresijas metode, Cigun…).

Ko nozīmē “iniciēta”? Viņai ir atvērts kanāls un dota atļauja caur šo tehniku cilvēkam palīdzēt.

Un arī šai transformējošā numeroloģijā viņai šis kanāls ir vaļā un no paša pirmā brīža es vienkārši jutu, kā manī sāk joņot enerģija. Man reāli iekšēji trīcēja visi locekļi, kaut ārēji tas vispār nebija redzams.

Mēs runājām par mani, manām karmiskām jomām, par bērniem, par studiju, par cilvēkiem, kas man apkārt. Un lai kuru jomu skārtu, viņa trāpa desmitniekā. Lai ko jautātu – es ar sirdi jūtu, ka tieši tā arī ir.

Un es tiešām negribu viņu salielīt, bet vakar, kad sēdēju tai viņas konsultācijā, man bija sajūta, ka tā ir laime, ka pie viņas atnācu un TIK daudz izdarīju pusotrās stundās.

Nu viena lieta tas, ko viņa man tiešām pateica. Bija dažas lietas man pilnīgi jaunas un viena lieta bija pilnīgi šokējoša. Tagad nav vērts to aprakstīt, jo tas nu tiešām skar tikai mani, bet pietāte un reizē sajūsma man radās.

Bet vēl lielāks izbrīns manī ir par šo enerģijas atvēršanu vai resursu atbrīvošanu. Jau kamēr tur biju, jutu kā ar katru viņas teikumu palieku stiprāka. Nu it kā viņa saka to, ko taču par sevi zinu, bet acīmredzot viņa trāpa uz īstajām stīgām vai spēlē pa īstajām notīm, kas tieši šobrīd mani tā labi un pozitīvi izkustina.

Prom ejot viņa saka, ka tā transformēšanās vēl turpināsies pāris nedēļas.

Interesantākais tas, ka šodien no zila gaisa sakārtojās viens no jautājumiem, par kuru vakar runājām. Piedevām tas nu galīgi nebija atkarīgs no manis un pat ne no mana tuvākā loka. Atskan zvans un pilnīgi svešs cilvēks man saka to, ko vēl vakar nezināju ka iekustināt.

Tagad, kad atskatos uz to mūsu tikšanos, secinu, ka tā numeroloģija varbūt tur nebija pats svarīgākais. Nu…varbūt kā instruments tas kaut ko Vitai parāda (droši, ka tā ir), bet priekš manis pats svarīgākais bija tas, ko viņa par mani Redzēja jeb Sajuta jau citā līmenī.

Nu jau es domāju, ka visticamāk es pie viņas ietu arī uz jebkuru citu konsultāciju vai parunāšanos, vai pabūšanu kopā. Lai tik viņa pieslēdz to savu Redzību un palīdz man saprast to, ko atklāt pašai ir ilgāk un grūtāk.

Visticamāk kaut kad jau es pati to visu būtu sapratusi, bet….ar Vitu tas notiek kaut kā zibenīgi un tai pat laikā tieši tik, cik cilvēks uz to brīdi ir gatavs.

Nu katrā ziņā, es šodien apzvanīšu savas draudzenes un tuvākos, lai ieteiktu vajadzības gadījumā griezties pie Vitas. Esmu par viņu pār liecinājusies nu jau savā dzīvē un ticu, ka šī pāris dienu pieredze vēl nav viss.

Uz Vitu pieteikties gan var tikai uz novembri, bet uzreiz saku – tas ir tā vērts.

http://www.pavasarastudija.lv/transformacijas-numerologija-konsulte-vita-sane/

Ar sveicienu, Inese

Lasīt vairāk

Kā Tu jūties?

Tieši šobrīd.

Vai esi saimniece savā dzīvē un dzīvo tieši tā, kā vēlies?

Kopš es zinu, ka man diena un mana dzīve ir manu domu un sajūtu atspulgs, es savai pašsajūtai sekoju līdzi ik dienas. Pilnīgi viss ir atkarīgs no mums katra. Gan tas, kādas būs mūsu attiecības. Gan tas vai mums pietiks naudas. Gan tas, vai būsim veseli. Gan tas, kā izturēsies mūsu bērni. Viss.

Dažreiz, kad dzīvē neiet, šī atziņa ļoti kaitina. Tad gribās sakliegt uz tādiem gudreļiem, kas šo klārē. Un pēc brītiņa, kad nomierinies, saproti – ka īstenībā taisnība jau ir. No šīs Visuma kārtības neizmuksi (tāpat kā no visām pārējām arī ne). Atliek tik to saprast un izmantot savā labā.

Ceturtdien mums bus seminārs – praktiskā nodarbība par to, kā sakārtot savu dzīvi jeb precīzāk savu attieksmi tūlīt un tagad.

Es savu dzīvi no “nekādas” vai pat “nelaimīgas” uz laimīgu un veiksmīgu izmainīju vienā dienā. Nodarbībā es Tev izstāstīšu kā un parādīšu veidus, kā arī Tu to vari. Atpakaļ skatoties, tas liekas elementāri. Tikai…cik ilgi es uz to gāju, tas cits jautājums.

Tiekamies prakstiskajā nodarbībā ceturtdien. Būs arī meditācija un atbildes uz jautājumiem.

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29708915 (Sanda).

 

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

Lasīt vairāk

Tieši tik lepni tas skan. Tieši tā bijām domājušas un prātojušas jau ar ļoti daudziem lektoriem un sadarbības partneriem. Ir bijusi iecere šādu centru atvērt Liepājā, Kuldīgā, pirms tam Talsos, vēl vairākās citās vietās. Bet kā jau tas mēdz notikt, ka dažreiz pietrūkst sazemējuma un idejas netiek īstenotas. Pēc tam nāk vietā citas idejas un iepriekšējās aizmirstās, līdz brīdim, kad caur kādu pilnīgi citu cilvēku, citā veidā un vietā atkal tās atrodas un piesakās kā no jauna.

Tā mums šobrīd notiek ar Valmieru. Valmiera bija pirmā, kas atsaucās manām domām (toreiz es pat to vēl nebiju publiskojusi), ka esmu ar mieru atsākt reģionālo semināru vadīšanu. Nu jau esam vienojušies arī ar Salaspili un vēl pāris vietām, bet Valmiera ir un paliek pirmā un līdz ar to arī tuvākā tikšanās reize, kur braukšu vadīt “Čakru enerģijas līdzvarošanas” kursu jau šo sestdien, 15.oktobrī plkst.11.00-13.30).

Bet paralēli tam ir radusies vēl viena ideja, kuru īstenosim kopā ar manu kolēģi Jolantu Sadoviču. Būdama cēsiniece Jolanta uz Valmieru var nokļūt vēl ātrāk un vieglāk kā es no Jūrmalas, tādēļ – radās doma pa ceturtdienām rīkot regulāras Pavasara studijas nodarbības Vidzemē jeb precīzāk Valmierā.

Jolanta ir fantastiski spēcīga. Viņa ir bijusi prokurore, viņa ir  firmas īpašniece, viņai ir pedagoģiskā un  juridiskā izglītība, labi ienākumi, stabila karjera – liekas, nu kas gan viņai liek vēl vadīt laimes un sievišķības tēmu nodarbības. Bet – izrādās tieši tas, ka viņa ir tik veiksmīga un tik pilna enerģijas, atklāsmju un zināšanu, ka vienkārši vienā brīdī gribās to dot tālāk. Pirms 7 gadiem tā man radās Pavasara studija. Tagad tā rodas Pavasara studijas filiāle Jolantas vadībā.

Es to ļoti saprotu. Zināšanas, atklāsmes un pozitīvā pieredze ir jālaiž pasaulē. Un ja pirmais dzīves periods paiet apgūstot, mācoties, uzkrājot, trenējoties, tad kādā brīdī tu kaut kā gribi šo visu iekārtot divvierzienu kustībā – gan turpināt mācīties un saņemt, gan arī dot, dot un dod tālāk.

Piedevām, Jolantai pašai dzīvē viss notiek (šķietami) tik viegli, ka nevilšus tiešām gribētos uzzināt šo veiksmes formulu jeb kur ir viņas spēks.

Pirmā nodarbība būs tieši par to. Mēs to nosaucām “Mūsu sievišķības spēks”. Zemtekstā var paskaidrot, ka runāsim par to, kā sievietei būt sievišķīgai, spēcīgai un pašapzinīgai šai vīrišķajā pasaulē. Kā nekrist kārdinājumā kļūt vīrišķīgai. Kā saglabāt savu vieglumu, maigumu un mīļumu brīžos, kad apkārtējā vide ir gana skarba, ātra un vērsta uz rezultātiem. Kā būt abās pusēs – gan darbā, gan mājās un kā to visu līdzsvarot.

Man jau liekas, ka atbildes uz šiem jautājumiem gribētu atrast katra sieviete. Tādēļ, ja vien esi vidzemniece un Valmiera Tev ir gluži “pa ceļam”, esi laipni aicināta 20.oktobrī plkst.18.00 (Astroloģijas klubiņš) Ausekļa iela 32, Valmiera. Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29708915 (Sanda).

Ja vēlies iepazīties ar Jolantu iepriekš, tad ir iespēja piedalīties Jolantas vadītā vebinārā “Pašapziņas veidošanas meistarklase” jau šo trešdien. Vairāk info http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Valmierā nodarbības ir plānotas ik pāra nedēļās. Pirmā būs jau nākamnedēļ –tātad 20.oktobrī. Pēc tam 3.novembrī, pēc tam vēl pēc divām nedēļām, pēc tam vēl.

Ar laiku ieplānosim vieslekcijas un nodarbības , kurās piedalīsimies mēs, citi Pavasara studijas lektori.

 

Tādi mums šī rudens jaunumi. Rudentiņš bagāts vīrs J)

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Es pati šo metodi mācījos Krimā pie daudzu vērtīgu grāmatu autora, lektora, homeopāta, ārsta Valērija Siņeļņikova. Toreiz mana galvenā problēma bija saistīta ar bērniem, jeb precīzāk, ka viņu man nebija. Es biju izmēģinājusi visu, ko zināju, un tā toreiz bija mana “ķeršanās pie salmiņa”.  Liels bija mans pārsteigums, ko par sevi un savu zemapziņu atklāju šai jomā.

Tas, ka mūsu rīcības un attieksmes pamatā ir zemapziņā noglabātā informācija, to zināju ja no studijām universitātē. Bet tas, ka to var izmainīt un pārprogrammēt, tas toreiz man bija jaunums.

Tagad es faktiski ar to vien nodarbojos. Es paskatos, kas man manā dzīvē nepatīk un, ja nespēju izprast ar apziņu, jautāju zemapziņai.

Mani ne reižu šī metode jeb zemapziņas informācijas izmainīšana nav pievīlusi.

Kāda ir tās būtība?

Ka pilnīgi visu mēs savā dzīvē radām paši. Piedevām mums zemapziņā ir ļoti laba doma un iemesls, kādēļ to darām. Tikai….. apziņa nezina, kāda ir šī zemapziņas pozitīvā doma.

Tādēļ ir vērts iemācīties šo 7 soļu metodi, lai turpmāk pats sev varētu palīdzēt gan izprast savas uzvedības cēloņus, gan to izmainīt.

Piemēram, es ar šīs metodes palīdzību atklāju, ka savā zemapziņā nemaz neesmu gribējusi sev sarežģīt dzīvi ar bērniem. Ka man pat ļoti ir bijis izdevīgi tas, ka man viņu nav. Un visu šo laiku, kamēr tik ļoti esmu pēc viņiem ilgojusies, zemapziņa mani no tā ir ļoti sargājusi.

Tādēļ – ja Tev šobrīd nesanāk sasniegt to, ko vēlies, varbūt arī Tev noder šī metode un zemapziņas pārprogrammēšana.

Kā tieši to darīt, es stāstīšu trešdien, 12.oktobrī plkst. 18.00 praktiskajā nodarbībā “Zemapziņas pārprogrammēšana”. Vēlies piedalīties, piesakies uz pavasarastudija@gmail.com

Vairāk info: http://www.pavasarastudija.lv/2016/09/26/ineses-seminars-zemapzinas-parprogrammesana-pec-v-sinelnikova-metodes/

 

Uz tikšanos!

 

Ar mīļu sveicienu, Inese

Lasīt vairāk

Aizvakar ieliku rakstiņu, kā vienā sarunā iztukšojos un nu domāju kā atgūties. Es visnotaļ to zinu un mani jau arī nepārsteidz šie paisumi un bēgumi mūsu enerģijas uzplūdos un atplūdos. Bet tas, kas mani tiešām pārsteidza un par ko esmu pilnīgi laimīga un pateicīga – cik daudz skaistu vēstuļu un atbalsta saņēmu. Pat no nepazīstamiem cilvēkiem. No cilvēkiem, kurus sen nebiju satikusi. No cilvēkiem, kas ikdienā nemaz nav blakus.

Mīļie!!! Tas bija un ir tik fantastiski izbaudīt tādu uzmanību un mīlestību, atbalstu un siltumu.

Es to tiešām baudīju ar vislielāko mīlestību!!!

Vēlreiz paldies.

Sirds siltumu katram no jums!!!!

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk