Raksti - Inese Prisjolkova

 

 

 

Mana mīļā.

Ja es Tev rakstu, tas nozīmē, ka esi bijusi kaut vienā Pavasara studijas nometnē. Bet varbūt vairākās. Un varbūt pat visās.

Mūsu nometnes ir ārkārtīgi pilnas mīlestības un sievišķības. Esam tikušās pa dažādām tēmām. Pati pirmā bija sievišķības tēma. Pēc tam izdzīvojām tikšanos ar dziļāko savu būtību Sajūtu nometnē. Pēc tam bija biodejas, mandalu dejas, sievišķās vingrošanas un transformācijas nometne. Pēc tam bija “Viņš un Viņa” attiecību nometne (kurā es pati nebiju), pēc tam bija čakru nometne, pēc tam aukstā ūdens iemīļošanas nometne un visbeidzot šai vasarā mums bija īpašā darbnīcu nometne, kurā mācījām gan atrast savu ideju un palaist to pasaulē, gan rotājāmies, gan fotografējāmies, gan pirtī gājām, gan graudos meditējām.

Katra nometne ir īpaša. Katrā sasmeļamies ļoti daudz spēka. Katrā uzņemam ārkārtīgi daudz mīlestības, pieņemšanas, labestības un gluži vienkārši –laimes.

Un burtiski vakar tapa jaunā nometnes programma, kas notiks 2017.gada 10., 11. un 12. februārī viesu namā “Valguma pasaule”. Šai reizē tēma būs par mūsu pašapziņu, par naudu, par pārdošanu – šī vārda visviedākajā nozīmē. Drīzāk jau no vārda pāriDošana.  Mūsu pasaule ir tā būvēta, ka visu laiku dodam un saņemam, atkal dodam un saņemam. Un labi jūtamies tad, kad mūsu dotais kādam ir vajadzīgs un viņš/a priecīgi dod kaut ko pretim. Lūk  - kā nonākt līdz šim stāvoklim, ka esi vajadzīgs un novērtēts. Ka abas puses (gan devējs, gan ņēmējs)  ir apmierinātas.

Šai reizē mums būs ļoti daudz praktiskas darbošanās.

Pirmajā dienā kā vienmēr iepazīšanās aplis, lai sajūtamies kopā ļoti labi. Pēc tam pie mums viesosies pārdošanas trenere Ilze Grundmane. Ilzes talantu un spējas šai ziņā izbaudu, kad viņa organizē manas nodarbības Saldū. Ja uz pirmo tikšanos bija 26 dalībnieki, tad uz nākamo ir pieteikušies jau 40 un domājam par grupas dalīšanu divos semināros. Man vienmēr ir bijis svarīgi, lai lektors, ko aicinu, ne tikai zina teoriju, bet pats to pielieto dzīvē un viņam tas izdodas. Lūk – Ilzei reāli izdodas. Kad jautājum – Ilzīt, kā tu to dabū gatavu? Viņa atbild – es mīlu cilvēkus un gribu pateikt viņiem par šo iespēju iegūt kaut ko tik vērtīgu.

Savukārt vakarā iesim Jolantas Sadovičas vadītā pirts rituālā. Vienkārši iepriekšējā nometnē Jolantas pirts darbnīca bija tik īpaša, ka meitenes lūdza vai šai reizē varam to saorganizēt vēl.

Nākamā rītā būs praktiskā nodarbība par pašapziņu. Strādāsim pāros un mazās grupās. Pastāstīšu pieredzi un paņēmienus kā vieglāk mainīt attieksmi.

Savukārt pēcpusdienā būs mūsu VIDEO TRENIŅŠ, kuru reizi dzīvē novēlu izdzīvot katram. Šai video nodarbībā uzstādījums būs saskatīt konkrētā cilvēkā to, kas Tevi uzrunā. Mēs ļoti bieži dzīvojam kaut kādos priekšstatos, pārliecībās, stereotipos, kompleksos par sevi. Lielāko tiesu tie ir iegūti sen un šobrīd mēs jau esam pilnīgi savādākas. Citi cilvēki mūs redz savādākas. Nu tad lūk – šis būs “patiesības brīdis”, kad uzzināsim cik brīnišķīgas, īpašas un vērtīgas mūs redz citi.

Savukārt vakarā mums būs iespēja iziet gaismas labirintu Valguma māju saimnieku vadībā.

Nu, bet svētdienas video sesijā mēs stāsimies video kameru priekšā vēlreiz jau ar pilnīgi citu mērķi. Šoreiz lai paskatītos pašas cik pārliecināti varam nosaukt savu cenu (algu, pakalpojuma vai preces cenu) – nu vārdu sakot, to naudiņu, ko vēlamies saņemt. Pēcpusdienā būs darbs grupās un pēc tam jau mājupceļš.

Nu katrā ziņā – viss šai nometnē būs priekš tā, lai mēs sevi ieraudzītu un sajustu kā Dieva radītu unikālu vērtību (kā tas bez šaubām ir). Un sasmeltos drosmi, spēku, mīlestību, lai turpmāk par sevi un savām vērtībām nešaubītos ne mirkli.

Mīļā, būs jauki atkal satikties.

Piesakies, lūdzu pie Santiņas  uz viņas e-pastu: santa.livziniece@gmail.com vai zvani uz 28361100. Mums tagad Pavasara studijas e-pasts ir semināriem, praktiskām nodarbībām un citām ikdienas aktualitātēm atsevišķi. Protams, ja tur aizsūtīsi, tad mēs tik un tā saņemsim : )

 

Pielikumā pievienojam programmu un linkus uz mūsu mājas lapas nometnes sadaļu. http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/nometne/

 

Lai Tev gaiši Latvijas gadadienas dienas svētki! Lai brīnišķīgs Adventa laiks!

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

 Šodien man ir īpaša diena. Divas savas grāmatas esmu beigusi šai laikā un tik tikko kā pārlasīju to nobeigumus – un mani pārņēma ļoti saviļņojoša gandarījuma sajūta. Tieši tik laba sajūta, kas ļauj atsperties kaut kam jaunam un atvērt kanālu, caur ko no Debesīm atnāk kas jauns.

Jau ilgāku laiku domāju, ka gribu radīt kādu kursu, kurā būtu praktiskas nodarbības pašapziņas pacelšanai jeb audzēšanai. Nu kaut kā čakru diagnosticēšana un līdzsvarošana rāda, ka ar šo jomu mums tomēr klibo un klibo. Tad nu paskatījos Debesīs un teicu- taisām : )

Un tā nu ir uztapusi programma, uz kuru varam uzņemt tikai 8 dalībnieces. Kurss ir ļoti individuāls un ļoti darbietilpīgs, tādēļ lielāka grupa to nevarētu izpildīt. Šai reizē strādāsim gan ar attieksmes maiņu, gan savas vērtības sistēmas nostiprināšanu, būs darbs pāros un mazās grupiņās pirmajā nodarbībā, pēc tam video treniņš otrā un trešā reizē. Pēc tam stila nodarbība ar mūsu brīnišķīgo Lunu Vitu. Un noslēgumā grima un tieši sejas skaistuma nodarbība kopā ar stilisti  Anitu Virbuli , kas mani ir pucējusi gan uz kāzām, gan lieliem godiem, kad gāju pa vedējmāti, gan uz grāmatu vāku fotosesijām. Un katrā reizē izskatos tiešām lieliski (tas ir kompliments viņai).  Viņas grims mani padara pašapzinīgu pat tad, kad izskata ziņā tāda pilnīgi nejutos (piemēram, kad biju mēnesi pirms dēliņa dzimšanas savos grāmatas atvēršanas svētkos).

Nu vārdu sakot – izmantosim šo tumšo laiku savā labā, lai novērtētu, ka esam unikālas, skaistas, ka mūsos ir bezgalīga vērtība, ka esam radītājas un radām to, ko citiem tiešām ļoti vajag. Šis kurss būs ļoti īpašas 5 mūsu tikšanās reizes. Katra nodarbība būs 3,5 stundas. Svarīgi, lai tiec uz visām, tādēļ jau tagad ir pielikti klāt datumi, kuri nemainīsies.

 

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

 

Šeit tālāk pievienoju programmu un info par pieteikšanos.

 

 

5 prakstiskās nodarbības

Pašapziņas audzēšanai

8 dalībniecēm

 

1)      Kas manī ir unikāls un uz kā balstās mana pašapziņa

Sarunas, darbs pāros un nelielās grupās    30.11 plkst.18.00

 

2)      VIDEO TRENIŅŠ “Kā mani redz citi”14.12 plkst 18.00

Grupas atbalsts saskatīt katrā dalībniekā to, kas uzrunā

 

3)      VIDEO TRENIŅŠ “Kā es jūtos pati”28.12 plkst 18.00

Pie konkrēta uzdevuma vērot sevi kā izskatos, cik pašapzinīgi un mierīgi jūtos

 

4)      Stilista konsultācija – Ne tikai labi jūtos, bet arī izskatos

Kuras krāsas dara jaunāku un bagātāku, kas piestāv “visiem” un kas tieši Tev, kādam jābūt

mini komplektam, lai izskatītos lieliski 11.01 plkst 18.00

 

5)      Grima konsultācija – knifi, kā ar nelieliem paņēmieniem dabūt maksimālu efektu 25.01 plkst. 18.00

Jaunumi, tendences, kam jāpievērš uzmanība vienmēr.

 

Vadīs: Inese Prisjolkova, Luna Vita (stila nodarbību) un Anita Virbule (make-up jeb grima nodarbību)

 

Dalībasmaksa 45 eur par reizi.

Var piedalīties tikai 8 dalībnieces grupā.

Pieteikšanās uz pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Lasīt vairāk

Jau kādu laiku, kopš gudro telefonu ienākšanas mūsu dzīvē, man nav bijusi iespēja kādu dienu pavadīt bez interneta. Vienkārši – ja kaut kas noticis mājas pieslēgumam, tad katrs ieiet savā telefonā, un atkal viss notiek. Bet aizvakar man telefoniņam uznāca niķis. Un laimīgi, ka vienu nedēļu vēl tam darbojas garantija – tā nu tas tika nosūtīts uz labošanas darbiem.

Un tai pat laikā arī mājās veicam dažādas pārbīdes ar pieslēgumiem, kā rezultātā mums ir jauns rūters, kurš šorīt….nestrādā. Varbūt pats rūters strādātu, bet maiņas rezultātā vadam ir nolūzusi kaut kāda mistiska ķepiņa, nu vārdu sakot – interneta nav, televizora nav, mana iPhona nav….. un esmu bez sakariem. Kad pirmais sašutuma, darbošanās un nokārtošanas vilnis ir pāri, tad saprotu, ka ir jāsamierinās. Meistars kaut kad atbrauks, vadu salabos. Jautājums “vai tas notiks šodien?” palika atklāts, jo pieteikumā viņi ir ierakstījuši līdz rītdienas 18.00.

Vai kādreiz to kāds būtu domājis, ka dēļ viena štrunta vadiņa cilvēkam sākas brīvdienas divu dienu garumā? Pēkšņi man vispār sāka rasties tūkstošiem jautājumu – nu kā mēs dzīvojām iepriekš. Un galu galā – es taču neesmu Z paaudze, kas dzimusi datoru un internet ērā un nezina kā bijis līdz tam. Es zinu. Bet…nespēju atcerēties, piemēram, ko cilvēki darīja darbā.  Nu mājās – tur skaidrs- vārīja ēst, kopa māju, mazgāja veļu, ravēja dārzu. Tur varbūt tā sadzīve mainījusies mazāk, ja nu vienīgi dēļ tā, ka nav internets, tagad tam visam ir vairāk laika. Bet….ko darīja darbā un kā vispār menedžēja lietas? Mēģinu atcerēties – un neatceros. Atceros lielus kabinetus, galdus, kaut kādus papīrus. Viss liekas nenopietni. Ir pagājuši tikai nieka 15-20 gadi un es neatceros kā bija strādāt bez datora.

Vēl domāju diez cik ilgā laikā es varētu iemācīties atkal dzīvot bez neta. Cik ilgi vajadzētu šo pārorientēšanās periodu, ka tas viss kļūtu komfortabli. Jo šobrīd nekāda komforta nav. Ir kaut kāda vienkārša samierināšanās un pacietības programma, ka īsti jau neko nevari izdarīt. Un ja jau nevari – tad izbaudi brīvdienu.

Protams, priecājos, ka šodien nav paredzēts vebinārs, jo tad tā samierināšanās nāktu grūtāk. Priecājos, ka neesmu atkarīga no telefona, jo to arī ikdienā spēju aizmirst visneiedomājamākajās vietās. Toties izrādās man ļoti nepatīk, ka manas lietas nav pie manis. Ka mani kontakti, ka manas bildes, ka mana kaut kāda informācija kaut kur tagad ir prom. Un pat nevis tas, ka kāds tās varētu apskatīt vai lietot, bet vienkārši, ka to nevaru lietot es.

Vēl domāju, cik ļoti šie visi mūsu jaunie paradumi padara mūs atkarīgus un arī infantilus. No vienas puses – mēs kļūstam arvien gudrāki, kā dažādu gadžetu lietotāji, bet no otras – ja to nav, jūtamies diskomfortā. Pieradumam liels spēks. Un labi vēl, ja tas ir tikai pieradums un nevis atkarība.

Ko es šodien darīšu?

Sagaidīšu meistara zvanu, uzzināšu cikos viņš būs un pēc tam kopā ar bērnu iešu garā pārgājienā gar jūru. Kopš negaidot mūs pārsteigusi ziema, neesmu gājusi. 

 

Un…tai mirklī mistiski pieslēdzēs nets J))

Un es atgriežos tiešsaistē;)

Inese

Lasīt vairāk

Kad veidoju Pavasara studijas februāra nometnes programmu, man pēkšņi kļuva pilnīgi skaidrs, ka nekad neesmu bijusi kādā notikumā, kur būtu speciāli viss veidots tā, lai es varētu paaugstināt un nostiprināt savu pašapziņu. Un varbūt, ka tikai man (bet tam es īsti neticu) šai jomā ir gājis kā pa celmiem un es tik ļoti labprāt savā ceļā būtu satikusi kādu, kas šai ziņā mani būtu atbalstījis. Skaidrs ir viens, ka šoreiz uz nometni aicinām visus tos, kuri jūt, ka vajadzētu sakārtot, nolīdzsvarot, paaugstināt un audzēt savu pašapziņu, savu drosmi, savu paļāvību. Atgūt ticību sev un saviem spēkiem.

Kā es jau kādu laiku saku – tikai liels, skaists un nolīdzsvarots Ego var dot iespēju Dvēselei darīt lielus darbus. Ja cilvēkam nebūs vēlēšanās sasniegt savus lielos (un arī mazos) dzīves mērķus, tad visticamāk tie paliks nepiepildīti.

Lai sasniegtu, ir jāzina – ko. Lai zinātu ko, ir jāgrib. Lai gribētu, lai uzdrošinātos gribēt, ir jābūt iekšējai ticībai un paļāvībai, ka to varu. Tā ir tāda īpaša neredzama ķēdīte, kurā kāds iztrūkstošs posms var visu sabojāt.

Ilgi domāju, kuru pašapziņas jomu vai šķautni mēs varētu paņemt mūsu nometnes tēmai, un secināju, ka lielai daļai mūsu sabiedrības tomēr vēl arvien klibo attieksme un “attiecības” ar naudu un pārdošanu (šī vārda visdziļākajā un skaistākajā nozīmē).

Kā nosaukt sava pakalpojuma, preces vai sava darba cenu. Kā pateikt to algu, kuru vēlos saņemt. Kā iedrošināties pelnīt tik, cik vajag vai tik, cik ir komfortabli. Kā “pārdot” to, ko daru. Kā vispār paskatīties uz pārdošanu tā viedi un dziļi. Nevis kā “iesmērēt”, kā “ iedzīvoties uz cita rēķina”, nevis tādā “kupi prodaij” līmenī, bet tiešām – kā uzdrošināties piedāvāt savu darbu un savu vērtību, bez kādiem kompleksiem un kaunēšanās.

Ka nepalikt gaidīšanas režīmā – ka kāds taču pamanīs, cik esmu vērtīga. Ka kāds taču mani novērtēs un atradīs.

Vai arī kā nepalikt nevarības vai lepnības režīmā – ka neiešu jau uzbāzties. Neiešu jau piedāvāt. Padomās vēl, ka MAN to vajag.

Mācīsimies kā pārdot netirgojot. Kā pārDOT. Kā nonākt līdz tam, ka cilvēki grib saņemt to, ko dod. Ka viņiem to vajag. Kā nonākt līdz tam, ka tieši to, ko es gribu dot, cilvēkiem ļoti vajag. Kas ir tas īpašais, ko tieši es varu dot un ko tieši no manis cilvēki grib saņemt.

Pirmo reizi nometnē taisīsim videotreniņus.

Pirmajā reizē visai grupai būs uzdevums saskatīt cilvēka unikalitāti. Mēs visa grupa pētīsim un meklēsim konkrētā dalībnieka spožāko pusi. To, kas patīk. To, kas mūs uzrunā. Un ja uzrunā tik lielu grupu, kāda esam nometnē, tad visticamāk, ka tas atspoguļo kādu palielu sabiedrības daļu, kura tad varētu būt tie cilvēki, kam esi vajadzīga.

No šī nometnes uzdevuma nenobīsties. Mēs visu uztaisīsim tā, lai ir droši un lai ir ļoti audzējoši un radoši.

Savukārt video otrā reizē mūsu uzdevums būs nosaukt to pakalpojuma vai preces cenu, kuru gribu saņemt. Vai varbūt nosaukt to algu, kuru gribu saņemt. Vai to summu, kas nepieciešama konkrētam projektam. Un tad paskatīties – vai es pats šim cilvēkam to summu  dotu. Vai man radās vēlēšanās pirkt.

Nu vārdu sakot – šai reizē visa programma un “ņemšanās” būs tikai pa mums pašiem.

Pirmā dienā brīnišķīgā pārdošanas meistare Ilze Grundmane mums pastāstīt un ļaus patrenēties pamainīt attieksmi pret pārdošanu. Vakarā lutināsim sevi Jolantas Sadovičas pirtiņā. Otrā dienā darbosimies pašapziņas audzēšanas jomā un pēcpusdienā nodosimies video treniņam.

Un trešā dienā būs otrs video treniņš, jo nu jau pie otrās reizes mēs zināsim ko sevī uzlabot, kā sevi labāk pasniegt un kā to darīt viegli, lai ir vislabākais rezultāts. Un pēcpusdienā vēl padarbosimies grupās, lai šo visu nostiprinātu.

Sestdienas vakarā baudīsim viesu mājas “Valguma pasaule” lāpu izgaismoto labirintu. Nu un svētdienas noslēgumā – tādi sapildījušies, pašapzinīgi un laimīgi sūtīsim pateicības vārdus Debesīm un dosimies mājās, lai to visu tad īstenotu dzīvē.

Mūsu nometnes vienmēr ir kā mīlestības enerģijas sapildīšanās krātuvītes, bet šai reizē jo īpaši veidosim visu tā, lai katra sajūtam, cik esam īpaša, neatkārtojama un unikāla vērtība.

Vairāk par nometni skaties: http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/nometne/

No šodienas pieteikšanās ir sākusies.

 

Mīļoju,

Inese

Lasīt vairāk

Šis laikam ir viens no interesantākajiem tematiem, kādus jebkad esmu nodarbībās vadījusi. Šķiet jau grāmatā “Ieelpo laimi un mīlestību 2” runājām par to ko nozīmē dzīvot ar centru sevī. Un šis teiciens un pats svarīgākais – tā būtība, man jau liekas, ka skan mums apkārt diendienā. Un tad, kad kādā no nometnēm es šo centru sevī pieminēju un atkal par to pastāstīju (it kā starp citu, jo visi taču par to runājam), tad pus zāle dalībnieku vienkārši iesaucās “Aaaaaa!!!! Tā tas ir??!!! To tas nozīmē!!!”.

Toreiz sasmējāmies, ka varam jau teikt vārdu “SILTS”, cik ilgi gribam, bet ja pa to laiku salst, tad nekādas izpratnes sajūtu līmenī tā arī nav.

Kāpēc tieši šo teicienu ir tik būtiski saprast un sajust? Tāpēc, ka tikai tad, kad atgriezies ar apziņu sevī, tad vari sākt audzēs SAVU spēku. Tad nevis vairs izkalpojies kādam, vai centies kādam līdzināties, bet reāli sāc sajust sevi un beidzot atļaujies būt PATI.

Un tad, kad esi pati, tad vari saprast un sajust, kas Tev pašai patīk vai nepatīk, ko mainīt, ko atstāt kā ir, ko audzēt, ko samazināt.

Bet kamēr dzīvojam ar apziņu citos, tikmēr vīra sliktais garastāvoklis var sabojāt mums dienu vai pat nedēļu. Bērna blēņas vai sliktās sekmes, var padarīt bēdīgu. Kāda kritika vai skarbāks vārds, izsist pamatu zem kājām. Utt.

Bet kā dzīvot savu dzīvi. Kā būt laimīgai un mīļuma pilnai, neatkarīgi no citu garastāvokļiem, veiksmēm, sekmēm un ikdienas?

Kad esam laimīgas un pilnas mīļuma – to varam dot saviem mīļajiem.

Bet ja dēļ viņiem bēdājamies, tad varam dot tikai šo savu bēdiņu.

Rīt vebinārā smalki un “lieliem burtiem” izstāstīšu kā tad pārnest apziņu un būt ar centru sevī. Kā neatkarīgi no apstākļiem uzņemties atbildību par savām (labajām) sajūtām un garastāvokli.

Mīļoju Tevi!

Tiekamies jau rīt.

Čatiņš sākas 19.00 un nodarbība 20.00-21.30. Vairāk info http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

 

Sirsnībā, Inese

Lasīt vairāk

Vakar biju Saldū uz pirmo tikšanos ar čakru doagnosticēšanas grupu. Cilvēku daudz, pārrunājām par savu enerģiju kursu šķērsu, bet tiklīdz sākām diagnosticēšanu, tā mums radās teiciens “pliks ar kronīti”. Jo kroņa čakra ir vienīgā, kas dzīvam cilvēkam vienmēr darbojas. Bet kas notiek ar pārējām?

It sevišķi rudenī, kad tumsa, drēgnais laiks un apkārtējās negācijas dara savu. Un ja neesi pasekojis tam līdzi, tad diemžēl veidojas enerģijas noplūde, mēs paliekam bez spēka un beigās sanāk “pliks ar kronīti”.

Uzreiz varu pateikt – kopš zinu teoriju par dzīves atkarību no mūsu pašu enerģētikas, kopš protu saskatīt katras čakras ietekmi uz konkrēto dzīves jomu – nu ir pilnīgi skaidrs: ja vien nesakārtosim trīs apakšējās čakras un ar ceturto to visu nepiepildīsim ar mīlestību, tad kādas redzamas labas pārmaiņas un situāciju maiņu savā dzīvē sagaidīt un piedzīvot būs grūti.

Nu ir mums jāiemācās sakārtot sazemējumu, palaist pagātnes aizvainojumus, sakārtot attieksmi un attiecības pret vecākiem, sakārtot savu otrās čakras enerģiju un nolīdzsvarot Ego. Šis ir minimālais komplekts, kas ir jāizmaina, lai dzīve izmainītos.

Nu varbūt vēl…jāiemācās neskriet uz priekšu un nedzīt sevi.

To visu mēs mācāmies un praktiski darām “Čakru līdzsvarošanas kursā”.

Šo trešdien sākam jaunu grupu. Visticamāk šī gada pēdējo čakru kursu Rīgā. Tā kā – ja vien vēlies ziemas mēnešus izmantot savas enerģijas sakārtošanai, tad ļoti labprāt Tevi aicinu uz šo kursu.

Vispār jau ar tiem čakru kursiem tur notiek kaut kas īpašs. Es vienkārši varu tikai skatīties un baudīt, ka dalībnieču enerģētika un dzīve mainās.

Arvien biežāk satieku sievietes, kuras saka – klau, mana dzīve tiešām izmainījās un sakārtojās pēc mūsu toreizējā kursa. Kā diena pret nakti. Tas, kas likās nereāli pirms tam, tagad vienkārši notiek.

Vēl esam runājušas par to, ka pilnīgi neticami, ka tik sadzīviskas un vienkāršas lietas maina mūsu enerģētiku. Bet…tas ir jādara.

Un tieši tādēļ – tiekamies ik pa divām nedēļām un pa vidam ir mājas darbi, kurus pildām un vērojam kā enerģētika mainās.

Atceros, kad man bija šis stāvoklis “pliks ar kroni” – tas nozīmē, ka pilnīgi nav spēka, ka gandrīz neviena čakra nedarbojas līdz pat kaklam. Tad ar visu to, ka tiešām protu sakārtot enerģiju, man vajadzēja 2 mēnešus praktiskas darbošanās, lai atjaunotos.

Bet lai to izdarītu – ir jāzina kā.

Nu vārdu sakot – trešdien plkst.18.00-20.30 mēs sākam. Tiekamies Rīgā, Pērnavas 19-315. Iepriekš vienīgi jāpiesakās uz pavasarastudija@gmail.com un esi laipni aicināta. Vairāk par visa kursu saturu lasi: http://www.pavasarastudija.lv/2016/09/30/veidojam-jaunu-grupu-cikls-cakru-energijas-lidzsvarosana-no-20-septembra/

 

Tiekamies jau drīz!

 

Ar mīlestību, Inese

Lasīt vairāk

Tā esam nosaukuši šodienas vakara sarunas onlinā.  Man pašai šodien ir ļoti mīļa diena. Mana tēta dzimšanas diena. Tētis jau 8gadus kā nav vairs mums blakus, bet tā sajūta, ka šodien ir svētki, nāks ciemiņi un būs liela dziedāšana, tā manī ir palikusi kopš bērnības.

Un laiks arī ir pateicīgs, lai tā apcerīgi uzdotu sev šo jautājumu. Ir viss tik sasnidzis kā ziemassvētkos. It kā sākas jauna nedēļa, būtu jābūt rīta skrējienam, bet es kaķa meditatīvās murrāšanas pavadībā nododos apcerīgām domām …kas es esmu? Ko es vēlos kā sieviete? Kurā gadījumā es teiku, ka man ir izdevusies un  brīnišķīga dzīve.

Nu jā – tad, kad manējiem labi. Jā, kad bērni veseli un pašiem nekas nesāp. Nu jā…tā, protams viss ir. Bet šai reizē es gribu aizdomāties vēl tālāk- varbūt par to, kas ir mana misija dēļ kā esmu nākusi šeit uz Zemes. Un kāpēc emu tieši tāda – ar konkrētu raksturu, ar konkrētām prasmēm, ar konkrētiem talantiem.

Vai Tu esi aizdomājusies par savu dzīves misiju?

Vai Tu jūties savā vietā – gan saistībā ar to, ko dari, gan kā dzīvo?

Man pašai viss sakārtojās, kopš ir Pavasara studija.

Bet līdz tam, man bija ļoti ilgs laiks, kamēr vispār varēju noformulēt kas ir tas, ko vēlos. Kā es vēlos pavadīt dienu. Kā es varu iekārtot darba un mājas dzīvi.

Pirms tam man bija kā lielajam vairumam  - no rīta uz darbu, vakarā mājās un tā piecas dienas. Pēc tam divas brīvdienas. Un tā uz riņķi.

Jau toreiz zināju, ka tā negribu. Ka ļoti, ļoti, ļoti gribu būt mājās. Un varbūt darīt pat vēl vairāk kā darbā, bet noteikti dienu sākt ar ilgu laiku mājās.

Vēl man bija svarīgi noskaidrot  - ko tieši tad es gribētu darīt. Kas man ikdienā ļoti patīk un kam man pietiktu talantu un spēju.

Šeit es “uzsēdos” uz ilgāku laiku, jo….”mīļas sarunas ar sievietēm” man nekā neierakstījās darba formātā.

Un vēl man vajadzēja ļoti daudz ticības, ka tas viss, ko es beigu beigās izsapņoju – ka to iespējams īstenot dzīvē.

Vai Tev ir sapnis par savu dzīvi?

Vai Tava dzīve ir tuvu tam, kādu to esi izsapņojusi?

Mēs šodien jau čatā veselu stundu runāsim par to, kā uzdrošināties sapņot SAVU sapni. Un tam ir jābūt lielam tieši priekš Tevis. Tas pilnīgi nav jāsalīdzina ar kādu citu. Vienai no mums varbūt gribēsies apceļot pasauli, kādai citai palikt mājās, kādai būt vīram azotē, kādai citai pašrealizēties sabiedrībā. Viss ir pareizi. Tā kā Tu savā dzīvē gribi – tā ir pareizi. Mēs tikai parunāsim kā to sasniegt. Kā uzdrošināties būt tādai, lai Tava dzīve būtu kā vēlies.

Un kā vispār saprast, kādu tad dzīvi sev vēlos, kas man izdodas, kas ir mani talanti, kādā brīdī gūstu vislielāko gandarījumu.

Par to visu šī vakara vebinārā, kuru esam nosaukuši ar simbolisku jautājumu “Kas es esmu?”.

Pieteikšanās kā jau vienmēr pa epastu ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 19431408 (Aija). Atceries, ka čatiņš sākas jau 19.00, bet mūsu sarunas onlinā plkst. 20.00 – 21.30

 

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

Lasīt vairāk