Raksti - Inese Prisjolkova

Šodien gribu ar Tevi parunāt par mūsu ieradumiem un spēju (vai nespēju) saņemties kaut ko darīt. Un tas var būt par jebkuru tēmu – par darbu, par hobiju, par izklaidi, par mācībām, par mājas vai ķermeņa kopšanu utt.

Lasīt vairāk

Man vakar konsultācijā viena meitene uzdeva tiešu un konkrētu jautājumu – kādēļ ir jāmācās saprast Visuma likumus? Kādēļ nevar tāpat dzīvot un būt laimīgs? No sākuma domāju – viņa joko. Bet pēc tam saskatīju neizpratni viņas acīs un sapratu, ka būs jāatbild nopietni.

Lasīt vairāk

Kad biju pavisam maziņa, tad man ar manu vecomammu bija tāda spēlīte „Atceries, atceries”. Un noteikumi tur tādi, ka viņa mani visur kur ņēma līdzi, bet ja gadījumā es ne tā uzvedos, tad viņa mani nekad nebāra un nekad publiski man neaizrādīja, tikai klusi teica „atceries, atceries”  :) Un es uzreiz zināju, ka kaut kas nav riktīgi un žigli jāmaina izturēšanās.

Lasīt vairāk

Jau solīju, ka šajā sadaļā „Jaunības noslēpums” rakstīšu daudz dažādu praktisku sevis lutināšanas lietiņu. Un viena no tādām ir zobu tīrīšana ar sāls kausēšanu mutē.

Kā zināms, mute ir visnetīrākā vieta mūsu ķermenī. Un visnetīrākā tā ir tieši no rīta. Saskaņā ar Dabas likumiem organisma attīrīšanās notiek tieši naktī. Tātad tieši naktī gan āda, gan mati, gan mute un zobi, attīroties paliek no virspuses netīri, lipīgi, smacīgi utt.

Lasīt vairāk

Katra jauna saruna ar Tevi man rodas kāda impulsa vadīta un šī saruna radās, pārdomājot komentārus pie raksta par prakšalanu. Faktiski pilnīgi konkrēti tas ir jautājums par bailēm no nezināmā un kā šīs bailes mums traucē. Konkrēti runājot par prakšalanu, man bija tā, ka es uzzināju šo metodi un ar absolūtu ticību un pārliecību, ka man šī metode palīdzēs, sāku pildīt un mans rezultāts ir satriecoši labs.

Lasīt vairāk

Ko darīt ar pelēko krāsu? Ko darīt, ja dzīve liekas neinteresanta un attiecībās iestājusies rutīna? Ko darīt, ja zini, ka šitā dzīvot tiešām negribi, bet kā gribi arī nezini. Un tad uznāk niķi un iekšējas dusmas un aizvainojums– kāpēc Viņš izturas tik vienaldzīgi! Kāpēc Viņš nesagādā pārsteigumu vai rozīnīti attiecībās? Kāpēc atkal man ir jābūt tai, kas visu sariktēs, izpušķos, padarīs interesantu un mīlestības piepildītu?

Lasīt vairāk

Ko darīt tad, ja dzīvo ar savu cilvēku, bet ikdienā mīlestību nemaz kaut kā neizjūti. Ja gribētos kaut ko kaislīgu un skaistu, bet...ne ar savu cilvēku. Ja domās iztēlojies visu kā būtu, ja būtu, bet šajās vizualizācijās cilvēka, ar kuru esi kopā, nav. Ko darīt, ja esi kopā un tai pat laikā viena. Ja tev blakus ir brīnišķīgs vīrietis un kāda cita visticamāk, ka būtu laimes pārņemta, ja viņai būtu šāds vīrs, bet tu pret savu vīru nejūti neko. Ko darīt?

Lasīt vairāk