Raksti - Inese Prisjolkova

Mēs jau zinām, ka visvairāk varam sasniegt tad, kad esam laimīgi, mierīgi harmoniski un pilni ar radošu pozitīvo mīlestības enerģiju. Tomēr jāatzīst, ka vislabāk mēs jūtamies tur, kur sniedzas mūsu komforta zona. Tātad, ja esam apguvuši kādas konkrētas prasmes, kaut ko iemācījušies un darām to profesionāli, tad darbā tā ir mūsu komforta zona, kurā jūtamies komfortabli un droši, spējam izdomāt arvien vairāk un noprezentēt arvien labāk. Bet pietiktu mūs ielikt citos apstākļos, kur noteikumi būtu citi, paietu krietnais laiciņš, kamēr mēs pierastu un atkal spētu būt tikpat radoši.

Lasīt vairāk

Ir atkal svētdienas rīts un es sarunājos ar Tevi. Man patīk šīs mūsu tikšanās reizes, kad atkal Tev varu izstāstīt kas jauns un savādāks pa šo laiku ir ienācis manā dzīvē un ko varu ieteikt savukārt Tev, kā jaunu metodi, kas darbojās. Nedēļu atpakaļ es sāku mēģināt ikdienas pilna laika meditēšanu un man tas ārkārtīgi patīk.

Lasīt vairāk

Vai arī Tev ir tā sajūta, ka šogad dzīve ir kļuvusi savādāka? Man ir. Es pilnīgi noteikti izjūtu, ka ir sācies jauns enerģētiski gaišāks dzīves cikls. Ka ir vieglāk elpot un dzīvot, ka Debesis ir tuvāk un jebko darīt ir vieglāk. Un lai arī ik pa laikam pieķeru sevi, ka gribas uzrotīt piedurknes un mesties sakārtot vai nokārtot kādu dzīves situāciju, nu jau es protu tās arī norotīt. Un mierīgi pagaidīt. Un ļaut tām situācijām sakārtoties pašām. 

Lasīt vairāk

Kā Tev iet ar laimes terapiju? Vai esi jau sākusi pārmaiņas savā dzīvē? Ja vēl arvien kaut kā nesanāk, tad varu padalīties ar Tevi dažās savās atziņās un dažās kur citur dzirdētās atziņās.

Lasīt vairāk

Jau ilgāku laiku sevī risinu dilemmu, kas man kaut kā nesakrīt ne ar vienu no garīgajiem skolotājiem un visu laiku man pašai ir sajūta, ka kaut kas nav riktīgi. Parasti jebkuru no vēdiskām mācībām pārstāvošiem krievu autoriem klausos vai lasu, mājot līdzi ar galvu, un burtiskā nozīmē pārņemot un piekrītot, ka tiešām - jūtu, tā tas ir. Bet pēdējā laikā, pievēršoties tēmai par vīrišķo un sievišķo enerģiju un analizējot kāds tad ir vīrišķīgs vīrietis un sievišķīga sieviete, kaut kas manī klemmējas. 

Lasīt vairāk

Skaistuma un jaunības formulas pirmais pamatelements - labs miegs. Interesanti, ka mums ir dažādi stereotipi un audzināšanas dotas pārliecības, kas tomēr ir ļoti jāpārbauda līdz atzīstam tās par labu esam. Man ir bijuši arī aplami pieņēmumi par miegu.

Lasīt vairāk

Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta, it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu” un pateicis – Tu vienmēr varēsi būt jauna , skaista, vesela un laimīga. Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.

Lasīt vairāk