Raksti - Inese Prisjolkova

Pēdējā laikā man ļoti daudz cilvēku ir pārjautājuši – bet ko tas nozīmē „apziņas paplašināšana” un kā to darīt, kā to veicināt un kāpēc tas vispār vajadzīgs. Mēģināju to atbildēt savā mājas lapā jautājumu un atbilžu sadaļā, bet sapratu, ka īstenībā šis ir garāks temats, par kuru varam parunāt.

Lasīt vairāk

Šoreiz gribu Tev izstāstīt kā tehnoloģijas ir ienākušas arī Pavasara studijā. Un faktiski tas ir brīnums, jo es savā būtībā diezgan ilgi pretojos visam jaunajam un tehnoloģiskajam, kas gribētu un spētu paņemt manu uzmanību un laiku. Es vēl arvien nelietoju viedtālruni, man nav planšetdatora un, lai uzzinātu ceļu, man labāk patīk atvērt karti, nekā uzstellēt navigāciju.

Un pats par sevi saprotams, ka man labāk patīk sarunāties klātienē, kad pilnībā varu izjust cilvēka enerģētiku, nekā caur skype vai telefonu. Un tomēr, tomēr – ir kas tāds, kas soli pa solim tuvojas Pavasara studijai un šķiet, ka tās ērtības, ko varam iegūt ir tik lielas, ka....nevar atturēties to neizmantot : )))

Lasīt vairāk

Vai Tev ir kādreiz tā bijis (zinu, ka, protams, ir) ka sadusmojies, sakreņķējies, vai gluži vienkārši nevari rast atrisinājumu kādai situācijai, kas reāli krīt uz nerviem. Un tad vienmēr liekas –nu ja kāds pateiktu ko lai dara. Kā lai nomierinos? Kā lai tieku ar visu šito galā.

Lasīt vairāk

Saulgrieži priekš manis ir īpaši. Un gribās jau domāt, ka katram tā ir, jo apzināti vai neapzināti mūsu enerģētika tiešām ir saistīta ar Zemes griešanos un Saules devumu, daudzumu, gaismu un siltumu.

Šis gads man ir īpašs, jo vasara man sākās jau reizē ar viesošanos Krimā kopš maija sākuma, un kad atgriezos -  tad pie mums tas laiks visu laiku nu ir tik brīnišķīgs, ka savādāk kā par vasaru šo periodu grūti nosaukt.

Lasīt vairāk

Man nepatīk vārds nometne un tā īsti nekad nav paticis. Un es pieaugušā vecumā vienmēr esmu skaļi paziņojusi, ka es galīgi neesmu nometņu cilvēks un vispār man tāda kopā ēšana, gulēšana un dzīvošana galīgi nav priekš manis. Nu...un tad, kad tu, cilvēks, vairākas reizes tā skaļi paziņo, tad dzīve, protams, ka sāk riktēt situāciju, kurā tev savas domas ir iespēja mainīt. Lūk – ar mani tieši tā ir noticis. Nu pilnīga transformācija.

Lasīt vairāk

Vai esi domājusi, ka visam ir tieši tāda nozīme, kādu mēs tam piešķiram? Arī cilvēkiem. Arī darbam. Arī rituāliem un simboliem. Protams, piekrītu tam, ka ir likumi un enerģijas, kas strādā neatkarīgi no tā, ko par to domājam, bet šoreiz gribu parunāt tieši par to daļu, kuru apzināmies.

Lasīt vairāk

Cik bieži Tev tā izdodas apsēsties un padomāt par to, ko Tu dzīvē pa īstam gribi? Cik bieži Tev ir laiks tā pasēdēt un padomāt par to, ko vajadzētu darīt savādāk? Ticu, ka nemaz tik bieži nesanāk.

Mēs esam pārāk aizņemtas. Mums ir ikdienas skrējiens un ikdienas piekusums, ikdienas pieradumi un ikdienas aizņemtība. Mums ir savas aizsargbarjeras un iegansti, lai nemaz nekustinātu to, ko negribas kustināt, pat ja sen jau šai sfērā kaut kas neapmierina.

Lasīt vairāk