Raksti - Inese Prisjolkova

Vai Tev kādreiz ir tā bijis, ka kaut ko sāc darīt tādēļ, ka nevari nedarīt? Lūk, ar mani šobrīd notiek kas tik ļoti interesants, ko nevaru paskaidrot un izskaidrot ar prātu un kādu sev saprotamu argumentāciju. Es pēkšņi jūtu, ka daru lietas, par kurām gadiem esmu teikusi, ka diez vai to vispār spēšu. Es sāku ierakstīt un vadīt vebinārus krievu valodā.

Lasīt vairāk

Kad naudas ir daudz, pasaule pieder vīriešiem. Kad naudas ir maz, pasaule pieder sievietēm. Kad liekas, ka viss pārējais nelīdz, pie darba ķeras sievietes intuīcija. „Ladies Home Journal” 1932.gada oktobrī.

Lasīt vairāk

Vakar biju Jūrkalnē pie man jau zināmas meiteņu grupas, kas tiekas savā nometnē, un tas man ļāva padomāt par mūsu pašu nometni un par tādu kopā nākšanu un dzīvošanu vispār.

Lasīt vairāk

Arvien biežāk man sanāk tikties ar meitenēm un sievietēm, kuras man jautā kā satikt savu īsto un vienīgo. Kā atpazīt viņu? Kā nenokļūdīties? Un kā izdzīvot to periodu, kamēr esi viena un tik ļoti tā otra pusīte pietrūkst? Sarežģīti. Grūti. Īpaši sievietēm.

Lasīt vairāk

Ir agrs svētdienas rīts. Mēs esam bijuši ar suni pastaigāties un nu es vienkārši sēžu pie savas mājas uz terases, baudu brokastu tēju un ...saplūstu ar visu, kas notiek. Vai esi kādreiz tā vienkārši pasēdējusi - bez domām, bez plāniem, bez uzdevuma un iekšēja uzstādījuma kaut ko just un kaut ko attīstīt? Vienkārši būt.

Lasīt vairāk

Ja pasaulē ir tik daudz mīlestības un ....vientuļu cilvēku, tad kāpēc gan viņi nesatiekas? Kāpēc raud katrs savā mājā un nevis smejas viens otram blakus? Kāpēc pavada dzīvi ilgodamies un tiecoties un nevis patiešām baudot un dzīvojot laimes pilnās attiecībās? Vai satikties ir tik grūti? Vai otru pielaist sev tuvāk ir bailīgi? Tad būtībā to varētu tēlaini teikt - gribas peldēties, bet negribas saslapināties, ja? Bet no malas skatoties, man tomēr liekas, ka cilvēki sevi apzog. Viņi liedz sev visskaistāko, kas vien var būt - mīlestību. Otru cilvēku blakus. Pilnību.

Lasīt vairāk

Šodien atkal ir mūsu tikšanās diena un es jau soli pa solim gatavojos mūsu sarunām par ģimenes attiecībām. Un ja vien Tu vēlies tad, vēl varu paspēt pieteikties un piedalīties.

Bet ja ir tā, ka Tev nav ne jausmas kas ir vebināri un kā tas izskatās, tad nupat kā mēs izveidojām mazus ierakstu fragmentus, kurus vari apskatīt youtubā vai šeit, sadaļā Video vai Vebināri, lai gūtu priekšstatu par to, kā mēs sarunājamies.

Lasīt vairāk