Raksti - Inese Prisjolkova

Runāsim par 6.čakru. Šī čakra vai arī šis enerģijas centrs ir atbildīga par mūsu dziļāko spēju redzēt. Redzēt nākotni. Saskatīt tagadni. Izprast notiekošo. Redzēt gan globāli, gan niansēti. Redzēt sevi  kopējā sistēmā. Atkarībā no tā cik mums šī čakra labi strādā, mēs esam vai neesam iztēles bagāti, mums ir laba vai ne visai laba intuīcija, mēs spējam vai nespējam meditēt, mēs spējam vai nespējam ļauties un ticēt. Ja šī čakra ir bloķēta, tad cilvēks ir neizlēmīgs, iedomīgs, aizdomīgs, bieži vien vientuļš, lieki augstprātīgs, ir pārāk sava EGO varā, šādiem cilvēkiem ir izteikta lepnība, pārņemtība ar savu taisnību, fanātisms, pārāk liela reliģiozitāte, dogmatisms. Šie cilvēki ir autoritatīvi.

Lasīt vairāk

Man ik pa laikam kāds konsultācijā, komentāru sadaļā vai seminārā pajautā – kā atšķirt īsto un vienīgo? Kā saprast, ka šis cilvēks, ar kuru esmu kopā, ir mana lielā mīlestība. Esmu par to daudz runājusi. Varbūt pat kādā rakstā jau reiz to aprakstījusi arī šeit, bet nu jau to rakstu ir tik ļoti daudz, ka vairs pati visas izrunātās tēmas neatceros.

Lasīt vairāk

Pāris dienas atpakaļ es saņēmu šādu lūgumu: „....Zinu, ka daudz jau ir runāts par šo tēmu mājas lapā rakstos un komentāros, tomēr es vēlos, Inesīt, Tev palūgt jaunu rakstu. Domāju, ka Latvijā ir daudz, daudz sieviešu, kam dominē vīrišķīgā enerģija, tāpēc tas noderēt ne tikai man.

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā manā mājas lapā burtiski aug sadaļa „jautājumi un atbildes” un droši vien tādēļ arvien biežāk saņemu konkrētus jautājumus arī uz e-pastu. Arī šoreiz tā bija un mēs ar šī jautājuma iesūtītāju sarakstē vienojāmies, ka šis temats varētu būt aktuāls arī citām sievietēm.

Iekopēšu Tev te vēstules citātu, lai pēc tam varam par šo tēmu parunāt:

Lasīt vairāk

Šodien ar Tevi gribu parunāt par to cik daudz laika veltām tam, lai gatavotos dzīvot tā, kā mēs to tiešām gribētu un cik pa īstam tā dzīvojam. Tu jau zini manus „slavenos” jautājumus, kurus katru reizi uzdodu gan semināros, gan arī grāmatā. Un tas ir – vai Tu esi laimīga? Lūk, tieši par to atkal būs šis saruna. Par to – vai Tu esi laimīgs. Par to, vai Tu zini savu mērķi un virzību. Par to, vai tā ir Tava izvēle nodzīvot un izdzīvot šo dienu tā, kā Tu pašlaik to dari.

Lasīt vairāk

Vakar man bija situācija, par kuru gribu Tev izstāstīt. Tas arī sasaucas ar reiz kādā seminārā uzsākto diskusiju.

Lasīt vairāk

Šodien aizdomājos par to, cik viegli vai grūti ir pakļauties vai nepakļauties sabiedrības kopējai enerģētikai, sabiedrības pasūtījuma, jeb „visi dara tā” principam. Šis jautājums īstenībā ir tik ietilpīgs, ka mēs varētu par to runāt visdažādākos līmeņos un komentāru sadāļā to darīsim. Nu sākot, piemēram, ar ietekmi no mazām grupām – ar ģimeni, ar kolektīvu, ar tuvu ļaužu vēlmēm vai paradumiem utt. līdz pat valstiskiem vai pat pasaules kopējiem notikumiem.

Lasīt vairāk