Raksti - Inese Prisjolkova

Vēl arvien esmu nometnes sajūtās, un lai arī sazemēšanās notiek ik uz soļa un bez tā jau nevar, ik pa laikam vēl un vēl atpūšos tajā bezgalīgi tīrajā, mirdzošajā mīļumā, kāds bija nometnes trīs dienās.

Viena dalībniece (paldies, Inesīt) braucot prom teica – „esmu bijusi vairākās šādās nometnēs, un visu laiku gribu noformulēt, kas šai nometnē bija absolūti unikāls, un pēkšņi zinu – tas ir tas bezgalīgais mīļums visas nometnes garumā. Lūdzu, nepazaudējiet to.”

Un tā ir arī tā mana sajūta, ka visvērtīgākais visā šai notikumā bija tieši tā enerģētika, kādu pašas radījām un kādā pēc tam pašas trīs dienas „plunčājāmies”. 

Lasīt vairāk

Es tik bieži Tev jautāju – vai Tu esi laimīga un kā Tu jūties, lai it kā vēlreiz un vēlreiz Tev atgādinātu cik nozīmīgi ir sevi mīlēt. Un liels ir mans pārsteigums, cik citiem grūti to ikdienā ir saprast un izdarīt.

Lasīt vairāk

Laukā ir tumšie vakari un dažbrīd arī rīti, bet sirdī gaišs un līksmi.

Nu jau trešo gadu, kad tuvojas decembris, mēs Pavasara studijā gatavojam un svinam svētkus. Tie ir grāmatas atvēršanas svētki. Atceros, ka pašā pirmajā reizē pulcējāmies vien paši tuvākie un bija tik ļoti jocīga sajūta –man toreiz visi jautāja, nu kā tas ir uzrakstīt grāmatu, un toreiz skaidri un gaiši atbildēju, ka īstenībā jau es nezinu. Kāds mani vadīja un es rakstīju. Kāds atveda man palīgus –un mēs to izdevām. Tā patiešām toreiz bija.

Lasīt vairāk

Atbildot uz komentāriem pie tēmas par jauno Laimes terapijas nodarbību lektoru kursu, sāku domāt cik būtiski ir mums katram pašam sajust savi īsto nišu vai īsto jomu, ar ko nodarboties.

Lasīt vairāk

Laiks, kad it kā nekas nenotiek. Vai tas tiešām tā ir un kādēļ šādi periodi mums vajadzīgi? Vai atskatoties uz savu dzīvi, Tev kādreiz nepārņem sajūta, ka ir bijuši posmi, kad ir sajūta, ka nekas notiek. Kad nav konkrēti izvirzīti mērķi, kad nav konkrēti nekādu vēlmju. Vai arī pat, ja ir, tad tādā kā globālā nozīmē – satikt savu īsto, sapelnīt naudu un bagātību, sakārtot veselību, uztaisīt karjeru utt. No vienas puses it kā lieli, skaisti un globāli mērķi, bet no otras - tie it kā nav pa tiešo saistīti ar šodienu.

Lasīt vairāk

Vakar man bija seminārs, kur kāda sieviete pienāca un jautāja man – Inese, kā šo visu tu uzsāki? Ko tu darīji tad, kad neviens vēl nezināja, ka tu tāda esi un ko tu proti. Pastāsti soli pa solim kā nonāci līdz tam, ka tev tagad ir darba pilnas rokas un pasūtījumi sarakstīti mēnešiem uz priekšu?

Lasīt vairāk

Šodien parunāsim par karmiskām mācībām, jeb mācībām, kuru cēlonis ir meklējams pirms mūsu piedzimšanas. Šādas mācības mums ir tikai kādas 3-4, kuru būtība un mūsu izjūtas ir vienas un tās pašas visas dzīves garumā, neatkarīgi no cilvēkiem, kas tajās iesaistīti.

Lasīt vairāk