Raksti - Inese Prisjolkova

Vai esi domājusi par to, kā varētu palīdzēt saviem sapņiem piepildīties un mērķiem ātrāk īstenoties? Ir daudz veidu, bet šoreiz parunāsim par zemapziņas atbalstu Tavai apziņai.

Lasīt vairāk

Ir 3.decembris. Tieši divi gadi atpakaļ tika izdota grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību”. Diena, kad mana dzīve izmainījās, man pašai to vēl toreiz nesaprotot.

Atceros toreizējo sajūtu – gāju pa Doma laukumu uz interviju radio un man likās tas tik dīvaini un īpatnēji. Es zināju, ka man jautās – kā tas ir, uzrakstīt grāmatu. Un man būs jāatbild, ka es nezinu.

Lasīt vairāk

Šodien gribu parunāt par to cik smagai vai vieglai būtu jābūt laimes terapijai un kāpēc gadās tā, ka kādu kaitina citu vieglums, un savukārt kādam citam neizpratni raisa – kāpēc tik grūti ir jāmokās pa dzīvi. Kāpēc kādam laimes terapija sanāk uzreiz, kādam citam jāmokās gadiem? Un te nu man atkal noder mans mīļais salīdzinājums ar kūniņām un tauriņiem.

Lasīt vairāk

Jau pāris dienas domās sarunājos ar Tevi, stāstot kā izprast savu misiju, savu dzīves jēgu – tai ziņā, ka izproti, ko vēlies pasaulei dot. Un zinu, ka Tu man jautā – bet ko darīt līdz tam? Kā sagaidīt to misiju? Lūk, tad par šo periodu tad tagad drusku parunāsim.

Lasīt vairāk

Kad septembrī bija noslēgusies mūsu pirmā Pavasara studijas Sievišķības skolas nometne, bija skaidrs, ka šādiem notikumiem ir jātop vēl. Ka tie dod milzum daudz prieka un spēka ilgākam laikam. Ka tā ir tāda kā bateriju uzlādēšana, lai pēc tam, atgriežoties ikdienā, varētu vēl ilgi noturēties uz laimes un mīlestības viļņa.

Lasīt vairāk

Gribu Tev pastāstīt par vienu jaunu sajūtu, kuru notvēru vakar, un dēļ tā, ka noķēru – paspēju izmainīt. Vakar man bija viena no ļoti retajām dienām, ko saucu par savu brīvdienu. Ir jau, protams, jocīgi, ka cilvēks, kurš ir absolūts autors savai dzīvei un dzīves režīmam, kurš bauda katru savu dienu, vēl kaut kā izdala brīvdienas, bet....vakar bija tā diena, kad nebija ieplānoti semināri un konsultācija arī tikai viena no paša rīta – tātad varbūt, ka to var saukt par brīvdienu.

Lasīt vairāk

Tu jau zini, ka šai darba un biznesa sarunu sadaļā mēs nerunāsim par biznesu tradicionālā nozīmē. Mēs nepētīsim tirgus situāciju, mēs nesekosim līdzi konkurentu sasniegumiem, mēs nesekosim sabiedrības vajadzībām un interesēm. Nē. Mēs visam pieiesim no otras puses – caur sevi, caur savu misiju, caur savu mīlestību, caur laimīgu dzīvi un sapratīsim, ka varam kļūt izcili tieši tādēļ, ka esam unikāli un dzīvojam saskaņā ar Dieva plānu mūsu dzīvei.

Lasīt vairāk