Raksti - Inese Prisjolkova

Kādā rakstā tikko kā sākām runāt par attiecībām ar Dievu, par paļāvību, par iespēju „palaist situāciju”. Paralēli tam man vēl notiek daudzas sarakstes par attiecībām un tā nu nolēmu ar Tevi šodien parunāt par divām dažādām attieksmēm pret konkrēto situāciju un divām dažādām uztverēm.

Lasīt vairāk

Vēl arvien ar prieku skatos raidījumu „Intelektuālā apokalipse” un kaut kā man tas viss sanācis atpakaļejošā kārtībā, ka tikai šodien esmu noskatījusies vienu no pašiem pirmajiem raidījumiem. Raidījums ir par izglītību un tur izskanēja tāds teikums, ka ministrijai būtu jāpiedāvā redzējums kādas profesijas šodienas jauniešiem ir jāmācās, lai tad, kad viņi beigtu augstskolas, viņiem būt darba piedāvājums.

Lasīt vairāk

Ko darīt tad, ja esam izlasījušas daudz grāmatu un rakstu, dzirdējušas daudz ieteikumu, kā dzīvot skaisti un laimīgi, bet, tiklīdz to gribētu pielietot dzīvē, tā iestājās ļoti daudz „BET”, un pēkšņi šķiet, ka „dzīvē viss ir savādāk”?

Lasīt vairāk

Kad man vēl nebija Pavasara studijas, es krietnu laiku nedarīju neko, bet varu Tev izstāstīt kā strādāju savu pēdējo algoto darbu.

Lasīt vairāk

Nu jau man vairāki cilvēki vienā balsī ir konkrēti pārjautājuši „Bet ko tas nozīmē – ļauties?”. Ko nozīmē „ļauties notikumiem”, ko nozīmē „ļauties Dieva gribai”, ko nozīmē „ļauties dzīvei” utt.? Es domāju kā gan lai izstāsta to, kas man pašai ir pats par sevi saprotams. Kā gan izstāstīt to, kā pati dzīvoju jau daudzus gadus.

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā bieži piedomāju pie tā kā saglabāt mieru sevī, kad apkārt notiek kas tāds, kas varētu radīt paniku. Un secināju, ka maniem treniņiem ir rezultāts. Un ja jau ir, tad man tas jāuzraksta un jāizstāsta arī Tev.

Lasīt vairāk

7.čakra ir atbildīga par saikni ar Augstākiem spēkiem, par to kā ļaujamies Visuma kārtībai, kā redzam sevi Visuma sistēmā, kā sadarbojamies un ļaujamies Augstāko spēku vadībai. Ja šī čakra ir vaļā un kārtībā, tad cilvēkam nav bail, viņš vienmēr prot atrast izeju un viņa ir iekšēja paļāvība par to, ka viss būs labi.

Lasīt vairāk