Raksti - Inese Prisjolkova

Šoreiz parunāsim par enerģijas līmeņiem. Šie vārdi un nosaukumi Tamaz, Satva un Radžass ir sanskritā un latviskoti atbilstoši izrunai. Es tiešām neņemos iedziļināties nosaukumos, bet būtība ir ļoti skaidra un ārkārtīgi palīdz izprast enerģijas līmeņus un lietot šīs zināšanas ikdienas situācijās.

Lasīt vairāk

Ir tādas dienas, kad pilnīgi neko negribas un izdzirdot vārdu „saņemies” pārņem vēlme vai nu kliegt, vai vienkārši pārvilkt segu pār galvu un žigli paslēpties atpakaļ gultā. Guļu un domāju par dzīves jēgu, par ikdienu, par mīlestību, par naudu, par labsajūtu un no kurienes tā rodas, par dzīves mērķiem un uzdevumiem, par mūžīgo jautājumu „kā būtu, ja būtu...” un tā paiet krietns laiciņš. Un, jo tālāk domāju, jo mazāk man ir izpratne, ko nu tagad darīt.

Lasīt vairāk

Savā grāmatā es runāju par piemēru, kur sieviete tiek salīdzināta ar persiku un vīrietis ar riekstu. Tur runa bija par to, ka sieviete it kā ir ārēji trauslāka un uztraucas par katru emocionālo pārdzīvojumu, kas viņas dzīvē var notikt, savukārt vīrietis ir it kā robustāks un raupjāks, tomēr ja salīdzina pēc dziļākās būtības, tad satraumējot persiku, vidū atklāsies kauls, no kura var izaugt vesels persikkoks, bet ja riekstam salūzusi čaula, tad kodols viens pats nevar pastāvēt un tas riekstam draud ar bojāeju.

Lasīt vairāk

Tikko kā ir apritējuši trīs gadi, kopš radās Pavasara studija. Mūsu datums ir 25. septembris, bet pagaidām nav tās sajūtas, ka ir jāsvin burtiskā nozīmē – ar torti un svecītēm. Drīzāk jau patīk apzināties kā ir gājis un skatīties uz priekšu kā būs.

Lasīt vairāk

Kādu laiku jau domāju – kāpēc ar mūsu valsti notiek tas, kas notiek? Kāpēc ziņas tik drūmas? Kāpēc cilvēki brauc prom? Kāpēc ir tik maz smaidu? Un kāpēc arī draugi un paziņas arvien biežāk raud vai aiztur kamolu kaklā, nevis jautri stāsta par kārtējo jauko notikumu savā dzīvē?

Lasīt vairāk

Kādā citā rakstā, kad runāju par pozitīvu attieksmi pret dzīvi, bija komentāri, ka pozitīvai domāšanai traucē naudas trūkums. Hmmm... Tas mani pamudināja domāt par naudu un cilvēku attieksmi pret naudu. Kas tad ir nauda? Un kas tā nav? Vai nauda ir laba vai slikta? Kāda ir cilvēku attieksme pret naudu?

Lasīt vairāk

Šodien pirmo reizi biju uz nodarbību, kas tika nosaukta „Peldēšanās Gongu skaņās”. Un jāsaka tā, ka faktiski to tiešām var salīdzināt ar peldēšanu. Ar peldēšanu bezgala spēcīgā un dziļā okeānā, kur jūties pasargāta un laimīga.

Tas bija tik vareni. Tas bija kaut kas tik milzīgs, ka varu godīgi pateikt – es nekad nebūtu iedomājusies, ka gongs – viens šāds instruments, kas paņemams plecā un aiznesams, var radīt tik milzīgu vibrāciju un skaņu.

Lasīt vairāk