Raksti - Inese Prisjolkova

Ja kādu laiku esi dzīvojusi pārī, bet pēkšņi ir jāpierod atkal būt vienai, tad viens no mulsinošākiem brīžiem ir pirmais tusiņš un pirmā ballīte. Un ja gadījumā gadi jau ir 30, 35 vai 40, tad vispār ir sajūta – ak, Dievs, kā to lai atkal tagad dara!!! Un tas, kas viss bija ierasts 20 gados, tas pēkšņi vairs neliekas pašsaprotami šobrīd. Ko lai uzvelk? Kā lai izturas? Un uz kurieni vispār lai iet? Un ko par mani padomās?

Lasīt vairāk

Vai esat domājuši cik lielu nozīmi jūsu dzīvē aizņem domas par naudu? Un cik daudz tas ir proporcionāli citām vērtībām?

Lasīt vairāk

Cik daudz paļauties uz Dievu un cik daudz pašai atbildēt par visu, kas dzīvē notiek? Uzreiz varu pateikt, ka neko nespēšu atbildēt tiem, kas uzskata, ka Dieva nav vai arī tiem, kas noliedz Augstāko spēku ietekmi uz mūsu dzīvi. Varbūt par citām tēmām mēs varam sarunāties, bet par šo mums laikam, ka iztrūkst pamatu nopietnākai sarunai.

Lasīt vairāk

Kādā komentārā tikko kā uzrakstīju – kad esi nokritis no zirga, tad palaid vaļā pavadu, jo citādi dikti sāpīgi ir vilkties pa zemi līdzi. Šo teicienu lietoju jau ļoti sen. Visbiežāk saistībā par attiecībām. Bet šodien, gatavojot rītdienas semināram jaunu tēmu, kur tieši būs runa par mūsu pašu spēku un iespējām, kaut kā ienāca prātā, ka tā ir ļoti izplatīta tendence – nesaredzēt un nepieņemt esošo sabrukušo situāciju un tērēt un pārtērēt spēkus, lai mēģinātu saglābt to, kas nav glābjams.

Lasīt vairāk

Ir rudens, un mēs līdz šim tā arī nevienu jaunu laimes terapijas semināru grupu nebijām izsludinājuši. Cilvēki mēģina „pieslēgties” esošām grupām, kas jau iestrādājušās, bet, protams, ka tad ir nokavēti visi pirmie - parasti visaktuālākie temati par to, kā izmainīt dzīvi, kā izvēlēties laimi un tiešām kļūt laimīgām. Kā būt sievišķīgām. Kā sakārtot veselību. Kā nopelnīt naudu. Kā atbalstīt vīru, lai viņam būtu veiksme un iespējas pelnīt tik, cik ģimenei nepieciešams.

Lasīt vairāk

Vakar uzrakstīju rakstiņu par numeroloģiju un tas man pašai izsauca pārdomas cik daudz es pati ietekmējos no labvēlīgiem vai nelabvēlīgiem apstākļiem, skaitļiem, prognozēm un cik paļaujos pati uz saviem spēkiem. Un nonācu pie ļoti konkrēta secinājuma, kas pa lielam skan tā: - ja sevī šaubos vai neesmu pārliecināta, tad patiešām ļoti skatos visās zīmēs un vaktēju ko man tās teiks. Vai skaitļu summa sakritīs. Vai astroloģiskā prognoze būs labvēlīga. Vai sabiedriskā doma, tirgus ekonomika, tuvinieku noskaņa utt. vai tas viss sakrīt ar to, ko gribu sasniegt.

Lasīt vairāk

Šobrīd viena no svarīgākajām sabiedrībā apspriestajām tēmām tomēr ir un paliek viss, kas saistīts ar ekonomiskajiem jautājumiem un situāciju, kādā esam nonākuši, un kā iztikt, kā nopelnīt, kā būt ekonomiski nodrošinātai un, man jau vēl gribas piebilst – kā šajos apstākļos būt laimīgai, mierīgai un harmoniskai.

Lasīt vairāk