Raksti - Inese Prisjolkova

Ir pagājis mēnesis, kopš novadīju online nodarbību “Kad stārķis kavējas”. To noskatījās vairāk kā 70 sieviešu un meiteņu, tādēļ nolēmām turpināt un runāt par šo tēmu vēl.

Tā kā pirmdien par šo tēmu būs nākamais vebinārs, tad no šodienas veselu nedēļu būs iespēja iegādāties pieeju, lai vai nu atkārtoti vai pirmo reizi noklausītos šo pirmo vebināru.

Savukārt pirmdien runāsim par zemapziņas pārprogrammēšanu, ko es pati kopā ar vīru mācījos pie Valērija Siņeļņikova Krimā 10 dienu kursā un mana pamattēma bija tieši šī – kā sakārtot savu zemapziņu tā, lai nekas man netraucē palikt stāvoklī un piedzemdēt bērnus. Tas, ko toreiz par sevi no zemapziņas uzzināju, nebija ne priecīgi, ne glaimojoši. To visu nācās izravēt un pārveidot un tikai pēc tam viss varēja sakārtoties.

Izrādās, ka zemapziņā es biju domājusi, ka bērni man atņems laiku un es nevarēšu nodarboties ar to, ko gribu.

Es biju domājusi, ka bērni un grūtniecība man izbojās figūru un vairs nebūšu slaida un skaista ar 38 izmēra augumu.

Es zemapziņā biju turējusi domu, ka bērni traucēs izgulēties un atņems man brīvību ceļot vai īstenot kādus lielus mērķus.

Es uzzināju, ka baidos zaudēt sava vīra 100% uzmanību, jo tad nāktos dalīties ar bērnu.

Es uzzināju…vēl un vēl.

Man žņaudzās sirds un es gribēju kliegt, ka tā nav taisnība. Ka man vienalga vai guļu vai neguļu, ka man vienalga kāds man ir izmērs, ka man vienalga vai ceļoju vai neceļoju. Un tomēr, tomēr. Zemapziņa zina labāk un atbilstoši rīkojas. Un kamēr tā nav pārprogrammēta, tikmēr tā dara savu darbu, kā uzskata par pareizu.

Atceros, ka man bija ļoti grūti to ar apziņu pieņemt. Man bija grūti to ar prātu saprast. Un tomēr….nebija variantu. Man bija 43 gadi un es zināju, ka pēc desmit gadiem diez vai man šī metode šajā jomā ko varēs palīdzēt.

Šobrīd manam dēliņam ir gadiņš. Un jā – esmu ar vairāk kilogramiem un mazāk miega. Toties es esmu piedzīvojusi savu lielo SAPNI, kurš ienācis manā dzīvē kā īstenība. Nu es zinu kā ir būt gaidībās. Kā jūtas mamma, kad maziņš puncī spārdās. Kā ir barot savu bērniņu ar krūti, kā ir smaržot jaundzimuša bebīša smaržu, kas ir skaistāka par jebkuru parfīmu, kā gaidīt un sagaidīt pirmo smaidu, un pirmo zobiņu un pirmo solīti. Agrāk domāju – nu ko tās mammas tur ņemas. Visi taču iemācās staigāt. Bet tad, kad to ieraudzīju, asaras birst kā pupas un pārņem tāda laime un siltums. Un pilnīgi nevienam negribās neko paskaidrot.

Un protams, var jau samierināties un pateikt “nav lemts”. Bet…es nesamierinājos. Es darīju, darīju un darīju. Un zemapziņas pārprogrammēšana bija viens no soļiem, kas mani sakārtoja.

Vārdu sakot – 23.janvārī plkst.20.00 būs vebinārs “Zemapziņas pārprogrammēšanas metode par tēmu “Kad stārķis kavējas””. Ja Tev tas ir aktuāli  - esi laipni aicināta. Čatu sāksim 19.30, kurā varēsi uzdot jautājumus jau iepriekš.

Nu un no šodienas tad šīs tēmas vebināra ieraksta pieeju var iegādāties rakstot uz: ineses.vebinari@gmail.com vai var zvanīt 29431408 (Aija)

 

 

Lasīt vairāk

Vienu dienu klausījos raidījumu “Rampas ugunis”, kur Kristaps Baņķis stāstīja, ka šis gads no mums prasīs ļoti daudz pašapziņas un spēka. Un ja mums tā visa nebūs, būs ļoti grūti, jo visapkārt šī enerģija būs un dominēs. Tātad – vai nu mēs esam kopējā plūsmā un dzīvojam labi, vai arī šis gads mūs sitīs, ko, protams, neviens negribam.

Un tieši tādēļ šis gads mums Pavasara studijā ir izsludināts kā Pašapziņai veltīts gads. Mēs runāsim par sevis apzināšanos, par savas vērtības audzēšanu, par to cik esam unikālas, par to kā justies labāk, par to kā būt saimniecēm savā dzīvē, par to kā uzņemties atbildību utt.

Un līdz ar to mūsu pasākumu kalendārā iezīmējas notikumi, kas veltīti tieši šīm tēmām.

Kā pirmais ļoti lielais projekts ir pa pusei jau sācies iesildīšanās līmenī  - tās ir “100 apņemšanās dienas”, kuru laikā mums katram tiešām būs iespēja trenēties stiprināt savu saimnieka attieksmi pret dzīvi. Mēs katrs mēģināsim tikt nākamā savā attīstības pakāpē caur kādu īpašu transformāciju, kuru īstenosim 100 dienas. Kāds varbūt sāks vingrot, kāds mazāk ēst, kāds transformēs dusmas, kāds līdzsvaros sevi attiecībās utt. Svarīgākais šai visā ir šī atbildības uzņemšanās un rakstura noturība. Un iedomājies, tad,  kad 100 dienas būs pagājušas – cilvēks jau būs pilnīgi citā līmenī. Ja Tu to darīsi – Tu būsi pilnīgi cita.

Pēc tam mūsu pasākumu sērija turpinās ar šīs nedēļas vebināru piektdienā, kurā runāsim par 3.čakras enerģijas līdzsvarošanu. Šis gan ir vesels kurss, kurā runājam par visām čakrām, bet tieši kā pirmais šogad iekrīt pašapziņas tēmas un vērtības apziņas vebinārs.

Nu un pirmdien mums būs atsevišķs vebinārs par tēmu – Kā saudzēt un atgūt savus resursus. Lūk šis ir pamatu pamats. Mums ir jāiemācās sevi vērot, just, citiem vārdiem  - vajag sevi iepazīt un pēc tam ar apzināšanos savu dzīvi un savu uzvedību vadīt.

Mums ir jāzina, kad pārtērējam spēkus un kad atgūstam. Kas mums dod spēkus klāt un kurā brīdī ir sasniegts tas punkts, ka tieši tā pati darbība sāk kļūt graujoša. Lai mēs runātu par pašapziņu, ir jāuzņemas atbildība ne tik vien par visiem pienākumiem, kas ikdienā jādara, bet pirmām kārtām  - par savu spēku, par enerģiju, par sevi pašu.

Redz tiklīdz Tev nav spēka, tā apstākļi kļūst aktuālāki un noteicošāki Tavā dzīvē. Tad viss krīt uz nerviem un kaitina. Tu vairs nevari savaldīties. Tevi var izvest no pacietības. Cilvēki, kas prot manipulēt ar citiem, ļoti labi šo izmanto. Viņi dažreiz pat speciāli otru sakaitina, lai pēc tam varētu iegūt, ko vēlas. Kādēļ lai mēs to ļautu? Nu vismaz par savu dzīvi un savu enerģiju mēs taču varam būt noteicējas, vai ne?

Nu lūk – viss pirmdienas vebinārs būs veltīts tam, lai mēs iemācītos atpazīt, kas mūs audzē stipras un lielas, radošas un mīļuma pilnas, un kas iztukšo (dažreiz pilnīgi nemanot un cēlu mērķu vārdā). Šis būs praktiskās darbošanās vebinārs, tādēļ sagatavo pildspalvu un rakstāmo, lai varētu padomāt līdzi un izpildīt dažādus testus un uzdevumus, ko Tev piedāvāšu.

Nu un tā mēs soli pa solim lēnām tuvojamies nometnei.. Šoreiz nometne būs no 10. līdz 12.februārim jaunā vietā- viesu namā Valgumu pasaule. Un tēma jau atkal būs par pašapziņu, par savas vērtības apzināšanos un par šīs vērtības “neturēšanu zem pūra”, bet citiem rādīšanu, došanu un dāvāšanu. Nometne būs kā praktisks treniņš, kuras laikā mēs kā akumulatori sapildīsim savu kapacitāti ar jaunu jaudu, jaunu pārliecību. Iemācīsimies citām acīm skatīties uz sevi un attiecīgi pēc tam tā arī izturēties.

Nu – tāds mums ir gada sākums.

Esi laipni aicināta it visā piedalīties!

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

 

Vakar ar čakru kursa dalībniecēm runājām par ikdienas aktualitātēm un es stāstu, kā gatavoju nometnes programmu. Un pēkšņi viņas saka, ka tas jau šoreiz domāts biznesa sievietēm un karjeras sievietēm, ka viņām pašām jau ar naudu un pārdošanu nav tieša sakara. Un es esmu pilnīgi šokā. Jo tā nav.

Šīs nometnes plāns ir par to - kā izšķīdināt stereotipus un aizspriedumus par naudas un pārdošanas tēmu. Kā vienam latvietim, kurš “neies jau uzbāzties”, “neies jau piedāvāties” būt pamanītam un labi justies tai brīdī, kad jānosauc summa, par kuru esmu gatava strādāt. Un katram mums tās situācijas ir pilnīgi savādākas. Viens piedalās darba intervijā, viens sniedz kādu pakalpojumu, kāds uzadījis vai uztamborējis, kāds vienkārši vienmēr strādā un palīdz tikai par paldies, bet kādai no mums ir grūti pateikt vīram, cik maksā jaunie zābaki…. Jautājums jau nav par naudu, bet par pašapziņu.

Nauda ir tikai kā lakmusa papīriņš, kas uzrāda, cik viegli tiekam galā ar dzīvi. Šobrīd apmaiņas priekšmeti ir nauda – to lietojam, ja sistēma mainīsies – darīsim savādāk. Stāsts jau ir par mūsu elastību būt komforta zonā dažādos apstākļos. Stāsts jau atkal ir par pašapziņu. Par vērtības apziņu. Par to, ka esam katra savādāka, īpaša un unikāla.

Un kā to savu unikalitāti saskatīt? Kā uzzināt, kas tad ir tas mans trumpis, ko redz un pamana citi cilvēki. Un tā aizrunājamies par video treniņu. Un es stāstu, ka tas video jau ir tikai kā instruments, kurš vēl labāk mums pašām palīdzēs saprast un saskatīt, cik katra esam dažāda un īpaša. Lai sevi labi pasniegtu, mums ir vērts uzzināt un sajust un saprast, ar ko tad katra esam savādāka un īpašāka tieši savā būtībā. Lai mums nav sevi jālauž un jāskrien pakaļ kādiem izdomātiem likumiem vai kārtībai. Nē. Mēs katra jau esam “gatava” un “pati pilnība”. Mums ir savi talanti, īpašs raksturs, mūsu labās un ne tik labās īpašības. Galvenais ir uzzināt – vai tas kā iekšēji jūtamies ir redzams ārēji. Un varbūt, ka citiem ir pilnīgi cits un daudz labāks uzskats par mums. Varbūt, ka mēs nesam sev līdzi tik daudz kritikas, aizrādījumu, ieteikumu un vēlēšanos mainīties, ka nepamanām, cik JAU ESAM VĒRTĪGAS. Dažreiz mēs tik ļoti esam iecentrējušās uz to, kas sevī jāmaina, ka nepamanām to, kas mūsos jau mirdz.

Man tik bieži ir bijis jāklausās, ka sievietes un meitenes saka – es pēc pagājušās nodarbības pilnīgi lidoju. Man bija tik ļoti gaiša un iedvesmojoša sajūta.

Kādēļ?

Jo šai nodarbībā mēs saskatījām un viņai pašai parādījām, cik viņa ir īpaša.

Lūk – šis nometnes stāsts būs tieši par to kā KATRAI DALĪBNIECEI ĻAUT IERAUDZĪT SAVU NEAPŠAUBĀMO VĒRTĪBU. Nav vērtīgāku un mazāk vērtīgu dzīvju. Nav vērtīgāku un mazāk vērtīgu cilvēku. Nav vērtīgāku un mazāk vērtīgu pieredžu. Nav. Mums vienkārši ir jāiemācās saskatīt un novērtēt savējo.

Es zinu kā ir, kad strādā par 100latiem, kur blakus tev pelna tūkstošus. Un tai pat laikā tu vienkārši neproti sevi pasniegt tā, lai tev arī maksā.

Es zinu kā tas ir nosaukt ļoti zemu cenu (samaksu) un pēc tam rīt kamolu par to, ka jūties nenovērtēta.

Es zinu, kā ir no tā visa izkāpt un sajusties vērtībai.

Es zinu, kā uzaudzēt un saudzēt savu pašapziņu.

Un es pret to izturos ar tādu cieņu, ka esmu laimīga būt blakus un paturēt roku brīdī, kad kāds cits audzē savu pašapziņu un tikai vēl meklē to savu īpašo un unikālo vērtību.

Es katrreiz uz to noskatos ar mīļu smaidu, jo pati sen jau redzu, cik tas cilvēks ir īpašs un skaists. Man Dievs ir devis šo Redzību. Es tiešām cilvēkus redzu ļoti, ļoti skaistus. Piedevām katru savādāk skaistu.

Lūk – to mēs darīsim nometnē. Absolūtā mīlestībā audzēsim pašapziņu. Un naudas tēmu izmantosim kā lakmusiņu, kas palīdzēs mums pašām sevi nostiprināt vienā svarīgā dzīves jomā.

Vairāk par nometni http://www.pavasarastudija.lv/kategorija/nometne/

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Šodien no rīta saņēmu jaunu pieteikumu nometnei un tik brīnišķīgu atsauci par vienu no mūsu iepriekšējām ziemas nometnēm, kas bija vairākus gadus atpakaļ Jumurdā.

Līvas stāsts:

“Neesmu no rakstītājām, bet varbūt kaut nedaudz Tev sirsniņu sasilda mans PALDIES par Sajūtu nometni Jumurdā pirms kādiem 3 gadiem, kur gleznojām, būrāmies pie ugunskura, pērāmies, ļāvām gongu skaņai izvibrēt caur katru šūniņu, atlaidām un sūtījām mīļumu pagātnes notikumiem kopā ar Aleksandru un protams smēlāmies iedvesmu un bezgalīgu mīļumu no Tevis :)

Šīs trīs dienas darba ar sevi mani pacēla spārnos. Būšana šeit un tagad un sevis sajušana man lika saprast, ko vēlos, un sajust, kurā virzienā iet. Pilnībā atvēros dzīvei, sāku baudīt. Palīdzēja arī ar smaidu piedomāšana, iztēlošanās kā atveros pasaulei. Senas vēlmes tika izpildītas bez nekādiem aizbildinājumiem un sāku daudz vairāk teikt jā. Pat ja tas likās par traku un iepriekš biju iestāstījusi, ka nevaru.

Piemēram ūdensslēpošana, kas bija sens bieds ar neizdošanos un iestāstīšanu, ka rokas par vāju vai kādi citi trūkumi. Vecā es būtu sevi atrunājusi ar simts iemesliem, lai spontānajam piedāvājumam darba laikā aizšmaukt uz ūdensslēpošanu pateiktu nē. Izrādās arī es varu un vēl pie tam ar TĀDU KAIFIŅU, ka pat instruktors smaidīja kopā ar mani :) Un vēl daudzas citas lietas, ko iepriekš gribēju izdarīt, bet biju apkrāvusi ar aizbildinājumiem un dažādām bailēm. Ceļošana, vienkārši tepat Pierīgas mežiņos skriešana magnētā, ar riteni braukšana līdz Jūrmalai un vis kas cits feins. Nomainīju arī darbu, kurā viss likās ir tik labi un nesapratu, no kurienes nāk tā sajūta, ka jādodas tālāk. Un atalgojums drosmei bija liels un skaists. Lielas mīlestības piedzīvošana, pasaules apskatīšana un tikpat foršas darba vides iegūšana, kā arī liela brīvība. Protams ne vienmēr vajadzīgas tik radikālas pārmaiņas, bet manā gadījumā tas pavisam noteikti nāca par labu.

Nometne ļoti skaistā veidā lika sajust, cik dzīvi, brīvi mēs esam un cik daudz mums ir dots. Iekustināja kaut ko, kas bija iesnaudies :) Ar mīļumu vēlu visiem mums atkal un atkal "atgriezties mājās".”

Vakar satikāmies ar Līvu un es varēju klausīties, cik ļoti iedvesmojoši viņa stāsta, kā nometne ir mainījusi viņas dzīvi. Šādu stāstu ir daudz. Es tos nekrāju un nepaturu, bet katrā reizē, kad no jauna to atkal dzirdu, mani pārņem laimes sajūta par to, ko kopā darām un piedzīvojam.

Kas TĀDS notiek nometnē?

Nu pirmkārt – mūsu nometnēs ir ļoti, ļoti pieņemoša un mīlestības pilna vide. Pat ja nebūtu nekā cita, bet tikai šis viens faktors, es teiktu, ka tādas trīs dienas ir vienkārši jāpiedzīvo, lai atjaunotos, dziedinātos, lai noticētu sev, lai sajustos mīlēts.

Otrkārt – nometnes vienmēr ir ar kādu dziļu vēstījumu. Katrā reizē tā ir kāda cita tēma, ko atveram un savā dzīvē sakārtojam. Piemēram, nākamā nometnē, kas notiks 10., 11. un 12. februārī Valguma pasaulē, mūsu tēma būs Pašapziņa un nauda.

Vienkārši varam tik padomāt, cik tā ir tuva tēma mums katrai. Mums taču katru dienu sanāk padomā – kā izskatāmies, kā sevi pasniedzam, vai patiksim cilvēkiem, ar kuriem sadarbojamies. Vai viņiem noder tas, ko daru. Vai viņi “pirks” un būs apmierināti par to, ko no manis pērk. Vai cilvēkiem vispār vajag mani un to, ko daru?

Es tik bieži satieku meitenes un sievietes, kuras saka – ak cik viegli ir radīt vai vienkārši strādāt, bet cik grūti ir to pārdot – paprasīt cenu, nosaukt savu atalgojumu, palūgt algas pielikumu, paprasīt atbilstoši ieguldītam darbam.

Un tieši tādēļ šai reizē visa programma ir izveidota tā, lai mēs novērtētu, cik katra esam unikālas. Lai mēs sajustu savu vērtību un redzētu to citu cilvēku (citu dalībnieču) acīs. Lai mēs klausītos un sadzirdētu citu komplimentus un objektīvu, reālu sevis novērtējumu.

Mēs katra tiešām esam unikāla Dieva radīta vērtība. Tikai dēļ dzīves līkločiem un dažādiem sitieniem, brīžiem esam iedzīvojušās kompleksos vai aizspriedumos pašas par sevi. Dažreiz liekas, ka mēs tiešām sevi nepazīstam.

Man ir bijusi pieredze, ka atnāk meitene uz konsultāciju un stāsta kā viņai neiet, kā viņa neko nevar, kā viņai nav sakārtojusies tā joma un tā. Un es skatos uz viņu un nespēju noticēt – viņa ir tik skaista, tik (izskatās) pašapzinīga un ir redzams, ka gudra un talantīga. Tikai viņai ir kā plīvurs uz acīm, it kā viņa pati sevi spogulī vispār neredzētu.

Lūk – nometnē mēs taisīsim šo spoguli, kad visas pārējās dalībnieces nospoguļos TEV, cik Tu esi vērtīga un skaista. Ka vari atļauties pelnīt tik, cik vēlies, ka vari dzīvot tā, kā vēlies.

Pielikšu pielikumā programmu http://www.pavasarastudija.lv/2016/12/07/pavasara-studijas-ziemas-2017-nometne-10-februari/

Un apsolos kādu citu dienu pastāstīt, par katru no programmā paredzētiem notikumiem, plašāk.

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Jau kādu laiku man arvien biežāk cilvēki jautā – nu kā noteikt to savu dzīves darbošanās jomu, kā atrast tos savu talantus un stiprās puses, kā saprast vai varēšu vai nevarēšu uztaisīt biznesu, strādāt kādu sevis izvēlētu darbu ar pašnodarbinātā statusu, vai labāk būt par darbinieku labā kolektīvā.

Un es saku priekšā tos veidus kā atpazīt to savu raksturu, kā sevi notestēt, kā saprast, bet bieži vien man pietrūkst instrumentu, lai vienas konsultācijas laikā cilvēku tik labi iepazītu, lai viņam pateiktu priekšā tieši viņa personības stiprāko daļu.

Tieši tādēļ Tevi gribu iepazīstināt ar Eviju Čeprovu. Viņa ir socionikas lektore.

Kas ir socionika? Socionika ir zinātne par cilvēka uztveres un domāšanas veidiem. Un interesanti, ka cilvēkam piedzimstot ir konkrēts veids kā mēs redzam pasauli. Vēl interesantāk, ka šis uztveršanas veids nekad nemainās.

Nu piemēram  -kāds no dabas ir ļoti iejūtīgs, kāds varas kārs, kādam “nauda līp pie pirkstiem”, kādam nopelnīt izdodas ļoti grūti, kādam ir talants veidot attiecības, kādam mūžam gribās palikt vienam utt.

Un tad, kad uzzini šo savu domāšanas un attieksmes tipāžu, tad kļūst ļoti viegli saprast gan savas stiprās puses, gan to kas der, kas neder. Vai būsi biznesmene, vai nē. Vai sanāks strādāt vienatnē, vai nē. Ielikšu te Evijas rakstu http://www.pavasarastudija.lv/2016/12/06/5127/ kas man lika nodrebēt – cik ļoti mēs laužam sevi. Cik ļoti mēs sevi iznīcinām.

Man bija periods, kad strādāju valsts iestādēs un (it kā ) veidoju karjeru savā specialitātē un rezultātā paliku bez pašapziņas, bez naudas, bez vīra, bez spēka….es ar šo sevis graušanu biju sabojājusi pilnīgi visu, kas bija manas dzīves pamats. Es toreiz nezināju, ka tas man neder. Es domāju, ka jāpaciešas, jāsaņemas, ka jāmācās vairāk, ka jācenšas. Es nepamanīju, ka tas grauj manu būtību gluži kā Borisam no tā Evijas raksta.

Es pati esmu mācījusies pie Evijas socioniku un zinu savu tipu, protu (amatiera līmenī) notipot citus. Redzu, kurš man ir saderīgs, un no kura jāturas distancēti. Un protams, ka varam jau iemācīties mīlēt visus, bet kāds ir mums ļoti saderīgs un kāds pilnīgi nē. Arī to ir iespējams uzzināt.

Un tieši tādēļ, ka no Jaunā gada visi gribam sākt jaunu dzīvi : ) un tieši tādēļ, ka decembri bieži vien veltām, lai sevi sakārtotu, iepazītu, aizietu pie astrologa, numerologa vai kāda cita meistara uz konsultāciju, esam vienojušās ar Eviju, ka viņa atnāks pie mums uz studiju un piedāvās dažas ekskluzīvas konsultācijas tiem, kas dzīvē sapinušies un vai nu nezina, ar ko nodarboties un kas varētu nest labus augļus, vai arī nejūt saderību ar savu pāra cilvēku. Vienīgi, ja vēlies ko uzzināt par saderībubu ar kādu citu cilvēku , Tev jāpaņem līdzi vai nu bildes vai video, kur viņš vai viņa ir redzami.

Ko ir vērts Evijai pajautāt?

Tātad – savu tipu. Savas stiprās un vājās puses. Kāda nodarboišanās varētu vislabāk veikties. Vai viegli izdosies nopelnīt naudu (vadīt biznesu, vai komandu, vai būt pašnodarbinātam). Uzzināt savus saderīgos tipus.

Ko tas dod?

Tas ļaus vieglāk pieņemt lēmumus, nelauzties “aizslēgtās durvīs” un izvēlēties savu īsto dzīves jomu. Uzzināt ar kuriem cilvēkiem labāk kopā strādāt, kuri ir “īstie” kurā dzīves jomā.

Vārdu sakot – vienā konsultācijā par sevi ir iespēja uzzināt tik, cik varbūt citreiz jāmācās veselā kursā.

Esam sarunājušas šogad tikai trīs iespējas. 12.decembrī  16.00 un 18.00 , un 14. decembrī plkst. 12.00.

Varbūt tas ir tieši tas, ka Tev šobrīd ir vajadzīgs.

 

Ar mīļumu, Inese

 

Lasīt vairāk

Jau pavisam drīz – 8.decembrīplkst.18.00 – 20.00 tiksimies uz BEZMAKSAS  semināru pie mums Pavasara studijā, lai parunātu par gatavošanos un sagatavošanos svētkiem, par nākamā gada enerģētiku, par pašu Pavasara studiju, par jaunumiem, ko esam ieplānojuši, par nometni, par jauniem semināriem. Ieklausīsimies jautājumos, meklēsim atbildes, dzersim kopā tēju un ēdīsim piparkūkas. Vārdu sakot – ja neesi pie mums bijusi, ja nepazīsti mani un studiju, tad varbūt šī ir īstā reize atnāk, iepazīties, paskatīties – varbūt Tev noder tas, ko darām.

Pavasara studijā ir ļoti mīļa vide. Te tiešām katrs tiek gaidīts un pieņemts tieši tāds, kāds viņš ir. Te ne par ko nav jāuztraucas vai jākaunas, nav uztraukuma vai iederēsies – es jau uzreiz varu pateikt, ka jā, iederēsies : )

Ja mēs gribēsim – es ceturtdien novadīšu mīlestības meditāciju. Pavisam īsi (lai tiem, kas nekad nav meditējuši nekļūtu garlaicīgi).  Audzēt mīļumu un mīlestību ir vislielākā balva, kādu mums iespējams šai pasaulē iegūt. To arī katram uzdāvināsim.

Tiekamies jau pavisam drīz.

Adrese: Pērnavas ielā 19-315 (iezvans pie durvīm 35). Pieteikšanās iepriekš pa telefonu 29100714 vai pa epastu pavasarastudija@gmail.com.

Pie mums varēs iegādāties meditāciju CD un manas grāmatas (par patīkamākām cenām kā veikalos) un dabūt autorierakstu.

 

Uz tikšanos!!!

Ar mīļumu, Inese un Pavasara studija.

Lasīt vairāk

Piektdien tiksimies čakru enerģijas līdzsvarošanas kursa vebināra praktiskajā nodarbībā onlinā – runāsim par to, kā veidot sazemējumu, kā iegriezt enerģiju pirmajā čakrā, kā spēcināt savas saknes, kā sapildīt pagātni ar piedošanu un mīlestību.

Un tā kā darbošanās notiek vismaz trīs līmeņos – enerģētiski, praktiski un izpratnes ziņā, tad mums būtu jāsagatavojas tīri praktiski, lai nodarbības laikā varam piedalīties ar pilnu atdevi.

Enerģētikai būtu ļoti labi, ja Tu sagatavotu kādas 5 sarkanas sveces. Un ja Tev ir, tad kādu saraknu šķīvi vai svečturīšus, vai paliktni, uz kā tās izvietot. Sarkanā krāsa šai reizē dominēs un tādēļ visu, kas ir sarkans un varētu Tev noderēt kā simbols, droši sagatavo pirmdienas vakara nodarbībai.

Vēl enerģētikas stiprināšanai vajadzētu saplūkt egļu zarus, kurus ietīt kādā drēbē (piemēram, vecā spilvendrānā), lai uz tiem varētu sēdēt.

Vēl varētu sagatavot kuplus priežu zarus, kurus ielikt vāzē.

Ja pie zariem netiec, bet Tev ir pieejami graudi, tad sagatavo tos tādā daudzumā, lai uz tiem var sēdēt.

Nu der arī griķu spilvens, bet tad tas tādā gadījumā, ja pilnīgi nekā cita nav.

Simboli.

Pirmā čakra atbild par sazemējumu un par stabilām pamatīgām lietām. Vari sagatavot kādus pamatīgus priekšmetus – grozu ar āboliem vai kamoliem. Malkas pagales (pat ja mājās nav plīts vai kamīns, šāds simbols tik un tā ļoti labi nostrādā zemapziņā. Mēs ofisā turam klēpīti vienkārši dēļ sazemējuma un izmantojam tās čakru līdzsvarošanas nodarbībās).

Lielas māla bļodas vai podus.

Ja Tev ir, vai gribi uztaisīt – ļoti skaists simbols ir “mazā jūrmala māja”, kur kādā traukā ieber jūras smiltis, saliec akmentiņus vai gliemežvākus.

Kad dzīvoju Rīgā un pie dabas sanāca būt mazāk, es biju šādas kompozīcijas sataisījusi un tā tās tagad izmantojam ofisā.

Vēl vari izmantot skaistus akmentiņus vai jūrā izskalotus kociņus. Var arī dažādus meža simbolus – viršus, priežu koka izliekumus utt.

Vārdu sakot – simbolu ziņā noder viss, kas saistās ar dabu.

Pagātnes sakārtošanai noder senču bildes vai albūmi.

Vari vienkārši tos atlikt, lai kādā brīdī tiem pieķertos, jo nodarbības laikā to pieminēsim, bet protams praktiskā darbošanās sanāks aiz kadra jau vienatnē.

Tad vajadzētu sagatavot lapas un rakstāmo, jo daži uzdevumi būs saistīti tieši ar rakstīšanu.

Un vēl – iekārtojies tā lai Tev ir iespējams novilkt basas kājas.

Ideālā variantā būtu labi, ja Tu varētu salasīt čiekurus, kurus iespējams izbērt uz kāda dvieļa un pa tiem pastaigāt. Klātienē mēs to darām. Tas ir ļoti efektīvi, pat ja brīžiem tiešām diskomfortabli.

Caur to iemācāmies būt ar uzmanību šeit un tagad.

Nu domāju, ka šai vienai pusotrstundīgai nodarbībai pietiks. Es te varētu saukt vēl un vēl visu, ko mēs varam izmantot savas sazemējumam, bet to tad izstāstīšu piektdien un vienu lielu daļu Tu varēsi ieviest kā savus ikdienas rituālus.

Vēl būtu labi, ja Tu varētu noskaņoties patīrīt savus pagātnes aizvainojumus. Es pastāstīšu kā, bet Tev tik un tā būs jādara pašai.

Un vēl mēs mācīsimies saskatīt vērtību visā, kas notiek. Pat tajā, kas nepatīk.

Lūk, cik interesanta nodarbība mums ir priekšā!.

Ja kāda iemesla pēc nokavēji diagnosticēšanos, bet tagad ļoti gribi piedalīties čakru līdzsvarošanā, tad tik un tā droši piesakies, jo es sākšu ar to – kā konkrēto čakru nodiagnosticēt.

Protams tas būs īsāk, kā bija tad, kad visa nodarbība bija veltīta tikai diagnosticēšanai, bet saprast varēs un piedalīties varēs.

Ja nekad neesi piedalījusies vebinārā un nezini kā tas ir, tad raksti uz ineses.vebinari@gmail.com vai zvani 29431408 (Aijai) un tā visu uzzināsi un varēsi pieteikties.

http://www.pavasarastudija.lv/2016/05/20/vebinaru-kalendars/

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk