Raksti - Inese Prisjolkova

Kādā komentāru sadaļā iesākām diskutēt par to vai rakstīt komentārus vai nerakstīt un tad man ienāca prātā Tev izstāstīt kā vēru vaļā savu enerģētiku periodā, kad biju vēl viena un pa lielam viss vēl nenotika tā, kā savā dzīvē gribēju.

Lasīt vairāk

Vai jūti, ka esi Dabas sastāvdaļa? Vai esi pamanījusi, ka tad, kad dzīvo saskaņā ar Veselumu un saskaņā ar Dabas ritmu, viss labāk veicas? Jūti? Jā. Es arī. Es jau vairākus gadus pilnīgi apzināti dzīvoju gada ciklu saskaņā ar Dabas enerģiju. Un man tas palīdz nepārtērēt savus spēkus un sasniegt vislabākos rezultātus. Kā?  Izmantojot Dabas spēku un gudrību. Īstenībā Daba mums pasaka priekšā, kā rīkoties. Daba mums visu parāda. Neko no jauna nevajag izdomāt. Tikai ieklausīties. Tikai sajust. Kad sagatavoties, kad sākt, kad nogaidīt, lai Daba pati dara, kad ražīgi strādāt un kad atpūsties, kad sēt, kad pļaut, kad atdot spēkus un kad uzkrāt – to visu Daba mums pačukst priekšā. Tikai ieklausies.

Lasīt vairāk

Laikam, ka visas nelaimes rodās no salīdzināšanas. Jau no agras bērnības mēs tiekam iesaistīti sacensībā – labākas atzīmes, labāki rezultāti, attapība, gudrība vai pat skaistāks tērps ir izšķirošie faktori, lai mūs novērtētu vienaudži, vecāki, skolotāji, sabiedrība kopumā. Un tad vēl visas tās lietas, kas rakstāmas ar mīnus zīmi. Arī dēļ tām jau pamana. Un dēļ tā arī novērtē.

Lasīt vairāk

Šodien gribu ar Tevi parunāt par kritiku un izvēli izteikt kritiku. Par to, ko ar to darīt pēc tam. Un ko tas dod un ko ne.

Lasīt vairāk

Mēģināšu vēl vairāk un konkrētāk aprakstīt kā izpaužas centrs sevī. Centrs sevī ir ciešā mērā saistīts ar sevis apzināšanos, ar pasaules apzināšanas, ar saikni ar Dievu, ar izpratni par apkārt notiekošo redzamo un neredzamo pasauli. Šo centra sajūtu sevī ir vērts trenēt un attīstīt, jo tas rada brīvību un spēju būt autoram pašam savā dzīvē.

Lasīt vairāk

Šodien gribu parunāt ar Tevi par vienu sev tagad aktuālu jautājumu, kas var radīt risku mūsu Laimes terapijā. Un proti, tad, kad mēs iemācāmies sakārtot sevi, lai sakārtojas mūsu dzīve jomu pa jomai, tad varam nonākt pie sajūtas, ka liekas, ka pilnīgi viss šai dzīvē ir atkarīgs tikai no mums.

Lasīt vairāk

Šis stāsts būs atkal par mīlestību. Par to mīlestību, kādu varam baudīt dzīvojot kopā ar savu vīru, kuru bezgalīgi mīlam, novērtējam un cienām.

Lasīt vairāk