Raksti - Inese Prisjolkova

Mēs tik ļoti ilgi jau runājam par Dieva un Visuma likumiem, bet tā īsti nekad neesam ne tos nosaukušas, ne pārrunājušas, ne apspriedušas. Kādā seminārā, kur ar grupu jau biju tikusies kādus 10 mēnešus un šķita, ka esam izrunājušas visu laimes terapiju krustu šķērsu, es kā, starp citu, palūdzu – lūdzu, nosauciet katrs pa vienam Visuma likumam.

Lasīt vairāk

Šoreiz es gribu runāt ar tām brīnišķīgajām, jaukajām un feinajām sievietēm, kuras dzīvē ir piedzīvojušas, ko nozīmē fantastisks vīrs, jauka ģimene, bērni, ģimenes kopīgi svētki un izbraukumi, un, kuras nu jau zina arī to, kā ir tad, kad tas viss ir jāzaudē, jo pārciesta šķiršanās.

Lasīt vairāk

Cik bieži sev uzdodam jautājumu „kā es izskatos?” un cik bieži „kā es jūtos?” Es domāju, ka ļoti, ļoti bieži. Bet šoreiz gribu parunāt par to, vai šie abi saskan? Garus gadus esam mācījušās un trenējušās kā ar sevis pasniegšanas māku, ģērbšanās stilu, make-up,  frizūru, runas manieri un izturēšanos veidot veiksmīgas sievietes tēlu. Veiksmīga darbā, veiksmīga ģimenē, veiksmīga ar draudzenēm, veiksmīga, lai visi redz, ka viss ir kārtībā. Piekrīti, ka tas, kā sevi pasniedzam mēs pašas, un kā sevi pasniedz citi, ir ļoti nozīmīgi sabiedrībā un mūsu pašu dzīvē.

Lasīt vairāk

Šodien gatavoju atbildes uz cālis.lv iesūtītajiem jautājumiem par vizualizēšanu un nākotnes veidošanu, un līdz ar to nevilšus aizdomājos kāda ir tā atšķirība, kad apzināti uzstādām mērķus, vizualizējam un stādam nākotnes plānus, un kad esam gatavi to visu palaist un ļauties Augstāko spēku vadībai. Un nonācu līdz dažādām pārdomām, par kurām ar Tevi gribu padalīties.

Lasīt vairāk

Ja runājam par 1. čakru, tad jau virsrakstā es mēģināju noformulēt galvenās lietas, par ko tā atbild. Pēc manām domām ir tā, ja cilvēks ir piedzimis ar gana spēcīgu fizisku enerģiju un labu veselību, tad var domāt, ka viņam jau no dabas gana labi strādā 1. čakra. Bet dzīves laikā ir ārkārtīgi dažādi notikumi un dažādas mūsu pieredzes, kuru laikā šī enerģija var nosprostoties un dēļ tā, ka netiek darbināta, aizvērties.

Lasīt vairāk

Sestdien braucu uz Madonu un kā vienmēr, kad man ir tālie semināri, pa ceļam paklausos radio. Arī šoreiz bija tāpat. Raidījuma tēma bija par mīlestību un raidījuma vadītājs kopā ar psiholoģi runāja par to – cik ilgi mīlestība ir akla un kad pienāk tas brīdis, kad cilvēks ierauga īsto realitāti un pārstāj sevi mānīt.

Lasīt vairāk

Ko darīt tad, ja esi sarunājis kaut ko ne tā un pēc tam nožēlo un nezini kā atvainoties. Ko darīt tad, ja cilvēki par taviem vārdiem ir jau paspējuši apvainoties un tu arī pats saproti, ka nebija smuki, kā izdarījies. Vai arī esi ko sasolījis, bet jūti, ka pildīt to nespēsi.

Lasīt vairāk