Raksti - Inese Prisjolkova

Vienā seminārā sākām sarunu, kuru gribu paturpināt arī šeit. Runājām par to, ka savā būtībā Visumam nav citas iespējas ar mums sarunāties, kā tikai caur citiem cilvēkiem, caur notikumiem, caur mūsu pašu atziņām un informāciju, ko saņemam no TV, radio, interneta, žurnāliem, avīzēm vai grāmatām. Un tālāk jau viss ir atkarīgs tikai no mums pašām- cik daudz no šīs informācijas mēs uztveram un izprotam kā atbildes uz šodienas jautājumiem, un cik palaižam garām.

Lasīt vairāk

Iepriekšējā gada noslēgums un jauna gadā sākums man ir sācies ļoti neierasti – ar vairākām konkrētām zīmēm par vīriešu auditoriju un par to, ka varbūt kaut kas ir jāmaina manā attieksmē, ka esmu tikai sieviešu autore, lektore un nodarbību vadītāja. 
Pirmais lielais signāls ir mana topošā grāmata par attiecībām, kur puse sarunas būs veltītas vīriešu auditorijai. Un ja jau es gribu ar puišiem runāt grāmatā, tad visticamāk, ka man to ir jāsāk darīt arī dzīvē un semināros. 

Lasīt vairāk

Ir pirmssvētku laiks. Brīvas dienas. Gadalaika maiņa. Varbūt īpašu rituālu un arī pārdomu laiks. Un varbūt tieši šis laiks ir absolūti piemērots tam, lai sāktu ieklausīties savā patiesajā būtībā un sāktu dzīvot nevis kā pagadās, bet gan saturīgi un ar garšu.

Lasīt vairāk

Man arvien biežāk cilvēki jautā – kā to, ko mēs šeit runājam vai rakstām, lai nodod tālāk saviem tuviniekiem, paziņām un draugiem. Arī viņiem taču tas ir tik ļoti svarīgi. Un tad man par to ir jādomā.

Lasīt vairāk

Un nu esam atpakaļ pie sarunām par čakrām, jeb precīzāk – kā sakārtot jomu pa jomai. Trešā čakra ir mūsu saules pinumā, atbild par mūsu Ego, par pašapziņu, no emocijām –par prieku, no orgāniem par diafragmu un gremošanas orgāniem. Varētu teikt, ka pa tiešo saistīta ar elpošanu, ar pārtikas un informāciju saņemšanu un filtrēšanu. Vai biji zinājusi, ka visvairāk informācijas mēs saņemam nevis caur smadzenēm vai ādu, vai matiem, vai kādu citu orgānu, bet tieši caur gremošanu. Lūk, un tieši tādēļ šī čakra atkal kļūst par ārkārtīgi nozīmīgu, jo – kamēr elpo- esi dzīvs. Un kamēr esi dzīvs, būs jāuzņem pārtika un jauna informācija.

Lasīt vairāk

Šodien gribu Tev izstāstīt par savām pārdomām saistībā ar pēdējā laika straujajiem notikumiem un ar spēju to paņemt pretim. Atceries, mēs vienā rakstā runājām par to, ka veiksme var būt arī graujoša. Ka vēlmju piepildījumam un laimīgai dzīvei ir jābūt sagatavotai vietai. Ka – ja neesi gatavs, tad liela laime var kļūt par smagu mācībstundu un lielu zaudējumu.

Lasīt vairāk

Ja iepriekšējā sarunā runājām kā pirmā čakra ir saistīta ar mūsu izcelšanos un savu senču apzināšanos, tad tagad parunāsim par mums pašiem. Otrā čakra atbild par sevis apzināšanos, par seksuālām attiecībām, par attieksmi pret naudu un materiālo nodrošinājumu un spēju to visu baudīt.

Lasīt vairāk