Raksti - Inese Prisjolkova

5.čakra – atrodas kakla rajonā tur, kur vairogdziedzeris. Saistīta ar runāšanu un domu rakstisku izteikšanu, par saskarsmi, par radošām izpausmēm. Ja šī čakra ir bloķēta, vai nav līdz galam atvērta, tad cilvēks bieži saka „šī situācija mani smacē nost”, vai arī viņš nespēj parunāt, vai arī runā negatīvu vai vispār nespēj izteikties, rausta valodu, vai klepo. Šī čakra cieši saistīta ar emocijām. Gan jau Tev ir zināmas situācijas, kad sakāpj „kamols kaklā” un velk uz raudāšanu. Šī čakra atkal ir ļoti nozīmīga, jo caur šo mēs publiski saņemam un atdodam enerģiju. Ir teikts –nevis tas, kas pa muti ieiet, bet tas, kas no mutes iziet, var piesārņot organismu. Šīs čakras draugs ir godīgums- dzirdu un saku patiesību. Un galīgs ienaidnieks – meli, aizvainojums, dusmas, kurus nevaram izteikt.

Lasīt vairāk

Lai izstāstītu Tev kā tapa pasaku grāmata bērniem, man jāatgriežas pirms 1,5 gada attālos notikumos. Bija ziema un man pēkšņi piezvana kāda meitene un jaukā mīļā balsī saka „Inese, man ir sajūta, ka jūs pazīstu, bet nevaru atcerēties un saprast kā. Klausos jūsu balsi radio ierakstā un skaidri zinu, ka reiz esam tikušās”. Es toreiz saņēmu ļoti daudz zvanu dienā, bet šo sarunu atceros kā ļoti netipisku. Es toreiz jautāju –„vai varu uzzināt kā jūs sauc?” Un viņa man atbild „mani sauc Vivita”. Es domāju, domāju, bet tiešām nezinu nevienu Vivitu un tādēļ saku „es atvainojos, bet nepazīstu nevienu Vivitu. Pa visu dzīvi zinu tikai vienu meiteni ar šādu vārdu, bet viņu satiku 20 gadus atpakaļ un diez vai jūs mani tagad pēc balss atpazītu”. Ieminos par situāciju, kurā toreiz biju un uzreiz dzirdu sajūsmas saucienus „jā, Inesīt tā esmu es. Un jā – tagad zinu, tā esi tu”.

Lasīt vairāk

Cik laimīga tu esi šodien? Tieši šobrīd? Vai tu sevi mīli? Bieži vien liela daļa sieviešu, kas dara laimīgu savu vīru vai draugu, savus bērnus, vecākus, varbūt pat kolēģus un radiniekus, bieži vien aizmirst šai sarakstā ierindot sevi. Un kā ir ar Tevi? Vai Tu sevi mīli?

Lasīt vairāk

Jau teicu, ka šodien gribu ar Tevi parunāt par vairākām tēmām - un viena no tām ir par enerģijas iekustināšanu, par jauna darba uzsākšanu vai esošā aktivizēšanu.

Lasīt vairāk

Ceturtā čakra ir saistīta ar mīlestību. Un atkal man šķiet, ka šī ir vissvarīgākā čakra :). Bet nu, Tu jau būsi pamanījusi, ka pilnīgi par katru čakru (vai dzīves jomu) tā var teikt.

Lasīt vairāk

Pēdējā laikā jau vairākos semināros runājam, pētām un diskutējam par tēmu kas tas ir – laba pašapziņa un ko darīt ar viltus pašapziņu? Vai esat padomājušas cik ļoti daudz laika veltām tam, lai vienkārši dzīvotu, lai baudītu dzīvi un darītu tiešām to, ko esam iecerējušas, un cik daudz laika iespringstam un dzenamies pēc tā, lai kādam patiktu, izpatiktu, darītu tā, kā ir labi vai pareizi? Faktiski jau tie ir tie paši jautājumi vai esam patiesi laimīgas un sevi mīlam vai arī tēlojam labās, veiksmīgās, gudrās un skaistās.

Lasīt vairāk

Šī nedēļa man ir tik gara un tik bagāta, ka visu laiku netieku ar Tevi parunāt un Tev izstāstīt vienu fantastisku stāstu (faktiski teikumu), kas man ir mainījis domāšanu un attieksmi visās lietās. Un nu jau vairākos semināros un konferencēs iekļauju to savā prezentācijā un jūtu kā tas „aiziet” un iekustina cilvēku domu mainīšanos.

Lasīt vairāk