Raksti - Inese Prisjolkova

Daba ir tik fantastiska. Kopš ceturtdienas vakara sākās tik drūma migla, ka likās bēdas un sēras ir fiziskas un taustāmas. Tagad, kad pagājušas trīs dienas un lai nu kā, bet cilvēkiem ir jāatgriežas dzīves ritmā, izskatās, ka laika apstākļi ir nolēmuši mums palīdzēt. Tik mierinoši snieg sniegs. Tik tīrs. Tik... visu pārklājošs. Un es skatos un saprotu, ka arī šīm sāpēm ir jāpārklājas.

Lasīt vairāk

Balti vīri atver vārtus

Ātri griežas sniega rats,

Pamājis ar sirmo bārdu,

Skumji aizbrauc vecais gads

 

Šis ir mans bērnības dienu dzejolītis, ko skaitu vēl arvien katru gadu pie eglītes. Un nevis tāpēc, ka citu nevarētu iemācīties, bet gan tādēļ, ka tie bērnības mirkļi un sajūtas ir tik īpašas, ka gribas to saglabāt visā dzīvē līdzi.

Lasīt vairāk

Kad sākam runāt par Dieva, Visuma, Kosmosa un Dabas likumiem, tad pēkšņi uzrodas jautājums, ar ko tie atšķiras un vai atšķiras.

Lasīt vairāk

Ja man tagad būtu jānoformulē kas ir laimes terapija, tad visticamāk, ka es šobrīd teiktu – tā ir atbildība pašam par savu dzīvi un vēlme ko mainīt, ja dzīve nav tāda kā gribētos. Bet līdz šim lēmumam ir jānonāk.

Lasīt vairāk

Kas ir laime? Un kas laime nav? Es ikdienā vadu seminārus par to, kā paši varam ietekmēt notikumus savā dzīvē, un viens no maniem uzdotākajiem jautājumiem semināru dalībniekiem ir – vai tu esi laimīgs? Interesanti ir tas, ka vispierastākā atbilde ir – es nezinu vai esmu laimīgs, bet zinu, ka neesmu nelaimīgs.

Lasīt vairāk

Beidzot!!! Beidzot varu Tev uzrakstīt savu īpašo prieku un sajūsmu!!!! Mīlestības svētki būs!!!!

Es patiešām to nevaru pateikt bez izsaukuma zīmēm. Es patiešām šobrīd nevaru tā mierīgi un harmoniski, lēnām un prātīgi. Esmu veselu mēnesi par to domājusi, to plānojusi, par to sapņojusi un tagad man ir pilnīgi skaidrs, ka visas labās idejas īstenojas un vēlmes piepildās.

Lasīt vairāk

Vakar trīsarpus stundas klausījos un skatījos Lazareva lekciju un šīs nodarbības laikā man tik ārkārtīgi labi domās „salikās” viss pa plauktiņiem, ka atkal gribu ar Tevi padalīties. Un šoreiz parunāsim par to, kuros gadījumos mēs no Visuma un no Dieva saņemam vislielāko enerģiju.

Lasīt vairāk