Raksti - Inese Prisjolkova

Jau pavisam drīz, pēc divām nedēļām, Pavasara studijas nometne ir klāt. Un atkal IR tā fantastiskā sajūta, kad skatos dalībnieku sarakstu, un tur ir meitene no Vācijas, cita dalībniece no Norvēģijas, vēl cita no Peru, un, protams, Latvijas malu maliņām. Laime tā sanākt kopā, lai sapildītos, uzlādētos, dalītos pieredzē, stāstos. Lai tiktos ar sen zināmām paziņām, lai iepazītu pilnīgi jaunas dalībnieces. Tas vienmēr ir pavisam īpaši.

Un tās tēmas mums arī ir pavisam īpašas. Uzskatu, ka šobrīd visa pasaule ir jauna sliekšņa priekšā un ka mums vienkārši būs jāiemācās, kāda tad ir dzīve, ja izvēli izdarām, balstoties mīlestībā. Mūs vienkārši spiedīs no visām pusēm, lai to iemācāmies. Dzimst arvien jauna un jauna paaudze, kas noārda robežas, un mums liks apgūt visu ko jaunu. Mēs kļūstam arvien atvērtāki ne tikai informācijas pieejamības ziņā un mūsu pašu pieejamības ziņā, bet arī attālumu un iespēju ziņā. Lai to visu “paņemtu pretim”, ir jābūt spēkam un enerģijai, pilnīgi citai jaudai, kā līdz šim. Tādēļ… jāmācās uzlādēties. Jāmācās izdarīt izvēli nevis caur bailēm, bet caur mīlestību. Jo tad būsim stipri, tad būsim vareni.

Lasīt vairāk

Reiz ilgi domāju, vai sapņi un karmiskie šķēršļi ir kā saistīti, un secināju, ka tomēr jā. Ka ar gadiem tieši tās jomas, kurās netiec pie mērķa vai kuras nevari sakārtot, kļūst arvien nozīmīgākas un nozīmīgākas, un tieši šajās jomās jebkurš sasniegums ir zelta vērts.

Lasīt vairāk

Ja sabiedrībā katrs cilvēks sevi mīlētu, mēs dzīvotu laimīgā pasaulē. Sabiedrības lielākais trūkums nav nauda vai materiālais nodrošinājums. Mūsdienās pietrūkst mīlestības. Kur rast mīlestību? Sevī. Ja izdarām izmaiņas savā attieksmē pret sevi un sākam atkal no jauna iemīlēt sevi – dzīve mainās un sabiedrība ap mums mainās.

 

Lasīt vairāk

Šodien biju televīzijā un raidījuma vadītāja man uzdeva jautājumu – bet ja tiešām dzīve neapmierina un gribās kaut ko mainīt, tad ar ko sākt?

Lūk piektdien  bezmaksas vebinārs būs tieši par to, ka sākt un kā izmainīt dzīvi. Kā to izdarīt konkrētā laika periodā – 100 dienās. Kā veikt šādas izmaiņas pašam. Un kā izmantot palīgos grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Lai ko mēs dzīvē uzsāktu, lai kādas pārmaiņas sagribētu – nekas no tā nenotiks, ja šo vēlmi aizmirsīsim sazemēt. Ja nav sazemējuma, tā vienkārši nepiedzims. Tā paliks domu līmenī un nespēs materializēties. Par to – kā sazemēt savas vēlēšanās un apņemšanās runāsim piektdienas vebinārā.

Tieši tikpat svarīga kā sazemēšanās, ir mūsu vieglā enerģētika. Tātad sievišķība, vieglums, vijīgums un elastība. Un pašapziņa. Un domas un prāta vadīšana. Būtībā tas viss, kas ir aprakstīts grāmatā “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Tieši tādēļ to īsiem vārdiem, cik nu pusotrā stundā varēšu, visu izstāstīšu.

Vebinārs ir veltīts visiem tiem, kas iegādājās jauno grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli” iepriekšpārdošanā. Starp citu, tas vēl pāris dienas ir izdarāms. Un ja vēlies piedalīties vebinārā, tad lūdzu iegādājies grāmatu līdz ceturtdienai. Šeit iepriekšpārdošanas anketa:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezUNXQONtl6NxlvmFQSpYYnUIPmKyDbR0Ofpuke4q8xLyIbA/viewform

Savukārt izsūtīsim mēs tās ceturtdienas pēcpusdienā un piektdien, sestdien  - kā saka “karstas” un tikko no tipogrāfijas. Var pat gadīties, ka kāds no jums saņems grāmatu vēl pirms tās atvēršanas svētkiem.

 

Un tiekamies jau pavisam drīz –

piektdienas vebinārā “Kā mainīt sevi un pasauli”

 

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

 

Vai Tev ir brīnumnūjiņa, kas var pasauli darīt labāku? Vai Tev ir kāds paņēmiens, kā pilnīgi viss Tavā dzīvē var mainīties?

Man ir.

Es šobrīd rakstu par to grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”.

Tā iznāks aprīlī un ticu, ka būs tūkstošiem lasītāju iemīļota rokasgrāmata simts dienas pēc kārtas. Jautāsi – kādēļ simts? Tādēļ, ka tā ir grāmatas būtība. Tas ir laiks, kurā mēs soli pa solim izmainām savu dzīvi.

Jautāsi – kā?

Vienkārši izvēloties kādu sev svarīgu apņemšanos un sekojot līdzi, lai to īstenotu 100 dienas pēc kārtas. Lai Tev būtu vieglāk, es savā grāmatā esmu iekļāvusi katrai dienai kādu iedvesmas uzdevumu, ar kuru palīdzību mēs nemanāmi mainām savu attieksmi, raksturu, paradumus un līdz ar to enerģētiku. Pēc simts dienām, šos uzdevumus pildot, esam pilnībā mainījušās. Tiklīdz esam mainījušās mēs, tā pasaule ap mums mainās.

Ārējie notikumi ir iekšējās pasaules atspoguļojums. Tiklīdz mainies Tu pati, mainās Tavi mīļie. Tiklīdz Tu esi savādāku gaišāku attieksmi, tā notikumi ap Tevi kļūst gaišāki.

Grāmata iznāks jau pavisam drīz un zinu, ka tā būs ļoti vērtīga. Mēs jau tagad vairāk kā 2800 cilvēku facebook domubiedru grupā “100 apņemšanās dienas” diendienā ievērojam savu apņemšanos un sekojam dienas uzdevumiem. Esmu satikusi šīs grupas dalībnieces, ka saka “nemūžam neiedomājos, ka tas būs tik spēcīgi. Domāju – apņemšos, turēšos un viss. Bet tagad ir sajūta, ka viss ir tik grandiozs un notiek tik dziļi, ka pati apņemšanās bija tikai iegansts piedalīties projektā”. Kāda cita dalībniece  atrakstīja, ka pat ja viņai nebūtu nekādas apņemšanās un viņa vienkārši pildītu katras dienas uzdevumu, tas būtu milzu ieguvums dzīvē”.

Starp citu – domubiedru grupa vēl  arvien diendienā uzņem jaunus dalībniekus. Ja vēlies – vari nākt un sākt kaut šodien. Meklē facebookā “100 apņemšanās dienas”.

Pavasaris ir pārmaiņu laiks. Viss mostas, aug un ar katru dienu kļūst gaišāks  un mirdzošāks. Ejam pretim pavasarim. Gan dabā, gan sirdī, gan dzīvē.

Ar mīļumu, Inese

Lasīt vairāk

Šodien es Tev gribu izstāstīt visu, ko darīsim mūsu Pašapziņas nometnē.

Pašos pirmsākumos šo nometni biju gribējusi veidot par tēmu “Pašapziņa un nauda”. Vārdu sakot, paņemt vienu jomu -naudas jomu, kurā manuprāt tieši no pašapziņas ir atkarīga veiksme un izdošanās. Un tas, vai Tev vispār ir nauda un vai esi ar tās daudzumu apmierināta, vai arī ne.

 Tomēr nometnes dalībnieces un potenciālās dalībnieces ieviesa šai tēma korekcijas, jo teica, ka pirms naudas un pirkšanas/pārdošanas, pelnīšanas un uzkrāšanas ir vajadzīga vienkārši pati PAŠAPZIŅA. Sevis kā personības apzināšanās, sevis kā sievietes apzināšanās, sevis kā vērtības apzināšanās.

Domāts – darīts. Pārveidojām, papildinājām, uzlabojām, un pārtaisījām programmu tā, lai tajā būtu viss – gan pašapziņa, gan nauda, gan sevis pasniegšana, gan vērošana no malas, gan cieņa un mīlestība pret sevi un citiem.

Šai nometnē gribu Tevi lūgt drusku piedomāt un jau iepriekš tai sagatavoties. Nu tātad – ja reiz visas šīs trīs dienas mēs audzēsim un līdzsvarosim pašapziņu, tad jau tagad vari piedomāt un apdomāt par to, kā tur jutīsies. Pirmajā dienā būs iepazīšanās aplis.

Atceries – nav iespējas otrreiz radīt pirmo iespaidu. Un tici man, tur būs dalībnieces, kas Tevi redzēs pirmo reizi. Viņas par Tevi nezina pilnīgi neko. Tu vari savu tēlu radīt no nulles. No vienas puses – tā ir brīnišķīga iespēja būt drošā vidē bez stereotipiem. No otras puses – Tev ir iespēja patrenēties sevi pasniegt tieši tā, kādu Tu vēlies, lai Tevi sabiedrība redz. (Šādās nometnēs mēs trenējamies priekš dzīves. Kādā reizē tieši šī pieredze Tev lieliski noderēs)

Tu vari padomāt – ko vilksi, kā izskatīsies, kā noskaņosies uz bezgalīgu mīļumu un pieņemšanu. Varu Tev pačukstēt, kā es veidoju savu pašapziņu, ja kaut kur ierodos pirmo reizi. Es vienkārši noskaņojos uz to, ka man viss patiks. Ka man patiks tie cilvēki, kas tur būs. Man patiks viss, kas tur notiks. Es ar mīļumu un patiesu ieinteresētību skatos uz apkārt notiekošo un  - tici man, vienmēr jūtos ļoti, ļoti labi. Ir tāds zelta likums – ja Tu jūties labi, tad citiem ar Tevi ir labi. Tātad svarīgi, lai mēs katra vienkārši justos labi.

Pēcpusdienā pie mums viesosies lektore Ilze Grundmane. No viņas tiešām var mācīties kā sevi pasniegt, cik brīvi, cik draudzīgi iesākt sarunu. Kā uzreiz sajusties silti un labi kopā. Ilze mums pastāstīt kā nebaidīties no “pārdošanas” jeb kā paskatīties uz pārdošanu viedi un gudri. Jo plašākā nozīmē mēs jau visu laiku kaut ko pārdodam. Cits jautājums vai no mums pērk : )) Šai sarunā parunāsim arī par to, kādēļ par un ap naudas tēmu tā mulstam un saraujamies. Kādēļ tā ir kaut kādā ziņā tāda “neērta” tēma. Un ko par to saka mūsu pašapziņa : )

Vakarā mums būs brīnišķīgs “Valguma pasaules” gaismas labirints. Es vienmēr esmu par to, ka ja reiz esam kādā īpašā vietā, tad ir jāiepazīst un jāizmanto šīs vietas labums un tas jāiekļauj kopējā programmā.

Nākamo dienu drusku atkāpsimies no pārdošanas un burtiskā nozīmē “naudas” tēmas un pievērsīsimies mūsu pašapziņai.

No rīta Jolanta Sadoviča pievērsīs Tavu uzmanību un ievadīs Tevi sarunā par pašvērtējumu un par to, cik tā ir svarīga mūsu attieksmes daļa.

Un burtiski pēc tam mēs pastrādāsim pāros un grupās, lai līdzsvarotu savu pašapziņu. Ja Tava pašapziņa ir zema, tad to paaugstināsim caur mīlestību un savas vērtības apzināšanos. Ja Tev pašapziņa ir paaugstināta, tad līdzsvarosim Ego un mācīsimies pasauli uztvert caur dvēseles viedumu.

Un pēcpusdienā būs mūsu video treniņš.

Lūk šo es ļoti gaidu. Man pašai tas liek kņudēt saules pinumam. Nu pirmkārt tādēļ, ka es pirmo reizi vadīšu šādu nodarbību. Es esmu dzirdējusi ļoti daudz dažādu atsauksmju par video treniņiem. No ļoti, ļoti labiem, līdz pat skaļiem saucieniem “Nekad!!” un “Nemūžam vairs!!”. Bet tā kā neesmu tiem pat blakus stāvējusi, tad man pašai ir ļoti skaidrs priekštats, ko es gribu ar to panākt un kādēļ to nevar izdarīt bez video. Nu pirmkārt – mēs sevi tiešām neredzam no malas. Mums liekas, ka visi zina, cik es tagad esmu uztraukusies, cik es šausmīgi jūtos, cik man ir bail, cik man ir liels kamols kaklā. Un pēc tam Tu paskaties to ierakstu un saproti, ka nevienam pat prātā nevar ienākt par visu to bagātīgo emociju klāstu, ko tai brīdī izdzīvo. Toties no malas ir redzams kas pilnīgi cits. Piemēram, vai Tev ir vai nav pašapziņa. Vai Tev ir vai nav ko teikt. Vai Tu mierīgi no sirds runā.

Mazam piemēram varu izstāstīt par savu uzstāšanos facebook live. Katrā reizē tur esmu tuvu ģībonim. Nez kāpēc man bija šausmīgs stress un slikti un bija pat brīži, kad domāju – slēgšu ārā un sākšu raudāt. Tos video ir noskatījušies vairāk kā 6 un 7 tūkstoši skatītāju. Un es ticu, ka viņiem nevienam pat prātā neienāca tas viss, kas ar mani tur (iekšā) notika. Kādēļ tik droši to saku? Jo es pati skatoties šos ierakstus, to savu satraukumu un ārprāta stresu neredzu. Ārēji es tur izskatos tik mierīga, it kā šādi runātu nto tūkstošu priekšā katru vakaru.

Mums laiku pa laikam ir vērts paskatīties sevi no malas ar citu cilvēku acīm, kuri neko nezina par mūsu kompleksiem, stereotipiem, slikto bērnības vai pusaugu laika pieredzi, kādiem citiem aizspriedumiem vai paškritiku, kas ir mūsos.

Un atgriežoties pie mūsu video treniņa – tieši to es gribu izveidot. Lai mēs safilmējam katru dalībnieci, un pēc tam kopā skatoties, izstāstām viņai to, ko no malas redzam. Lieki teikt, ka mūsu uzdevums būs saskatīt katrā to īpašo un vērtīgo, lai viņai pašai parādītu, cik unikālu viņu redzam.

Mūsu nometnes vide vienmēr ir mīlestības pilna, bet šai reizē vēl lielāks uzsvars būs uz mīlestības telpu, uz meditācijām, uz sirds čakras atvēršanu. Jo tikai caur mīlestību var nolīdzsvarot nabaga paklupušo Ego (lai kurā grāvī tas ievēlies).

Sestdienas vakarā mums būs pirts rituāls kopā ar sertificētu pirtnieci Jolantu Sadoviču. Jo veselā miesā vesels gars un otrādi.

Savukārt svētdienas rītā man padomā ir vēl viena viešņa, ko līdz šim turēju noslēpumā, bet aizkadrā esam jau vienojušās. Tā būs Ilze Zvaigzne. Divu bērnu mamma, veiksmīga uzņēmēja, situēta sieviete, brīnišķīgs cilvēks. Es Ilzi pazīstu jau gadus. Esmu ciemojusies pie viņas mājās. Kopā esam gājušas pār 500grādu karstām oglēm ar basām kājām. Bet ne par to šis stāsts. Šoreiz gribēju, lai uzzini un paklausies, kā tas ir ticēt sev un darīt, darīt un vēl darīt, kamēr iekustini savu lietu. Cik daudz ir sevī jāmaina, jāpārkāpj pāri, kā sev jānotic un kā jāturpina iet, pat ja liekas, ka ej pa taisno sienā… Par to visu svētdienas rīta sarunā.

Un pēc tam mūsu otrs video treniņš, kurā šoreiz pafilmēsim to brīdi, kā ar pašapziņu un iekšēju mieru Tu pastāsti un piedāvā to, ko ikdienā dari. Nu tas būtu tā, kā es Tev stāstītu par Pavasara studiju un piedāvātu atnākt uz kādu nodarbību vai atbraukt uz nometni.

Lūk – cik mierīgi, cik pārliecināti, cik iedvesmojoši mēs runājam par SAVU LIETU. Un tas ir vienalga kurā jomā strādājam. Tik un tā mēs katru dienu kaut ko sabiedrībai dodam vai pārdodam.

Nu un nometnes noslēgumā mums būs darbnīcas jeb darbs grupās, kurā runāsim par tērpiem ar Lunu Vitu, fotografēsimies ar  Diti Frīdenbegu un audzēsim savu sievišķo pašapziņu.

Lūk, tādas brīnišķīgas dienas mums būs 10., 11. un 12. februārī. Lieki teikt, ka ir vērts pārdomāt katru šo nodarbību jau laikus. Piemēram, kādā tērpā un kurpēs gribēsi filmēties, kādā tērpā fotografēties.

Atceros, ka kādā no iepriekšējām nometnēm viena dalībniece mīļi smejoties teica, ka “vajadzēja taču pabrīdināt, ka dreskods ir trīs reiz dienā mainīt tērpu”.  Toreiz teicām, ka nekādu noteikumu nav. Meitenes pašas to ir ieviesušas. Bet nu – tad šoreiz es brīdinu, ka mums tur tiešām tā ir. Pucējamies svārkos un kleitās, un krellēs un auskaros. Nu vārdu sakot – tur ir riktīgi kaifīgi. Un pašapziņa it kā pati no sevis uzaug un līdzsvarojas šai milzu mīlestībā un kopā būšanā.

Vairāk par nometni vari lasīt  Pavasara studijas mājas lapas sadaļā “Nometne” http://www.pavasarastudija.lv/

 

Sirsnībā, Inese

 

 

Lasīt vairāk

Vai Tev, mīļā, ir laba pašapziņa? Vai Tev savas vērtības apziņa palīdz gan darba, gan mājās, gan attiecībās ar mīļoto, gan ar priekšnieci. Vai varbūt Tu pati esi priekšniece. Un kā ir tad? Un vai Tava pašapziņa Tev palīdz attiecībās ar vecākiem? Un ar bērniem? (it sevišķi, ja Tev i pusaudži).

Ja mums ir laba pašapziņa, tad cilvēkiem ar mums ir ļoti viegli. Nu tieši tāpat kā mums ar tiem, kuriem pašapziņa ir līdzsvarā. Tādus cilvēkus var pamanīt pa gabalu. Tā ir kā atslodze visiem pārējiem – jo viņš negribēs uz Tevi pakāpties, negribēs lielīties, negribēs neko pierādīt un cīnīties. Viņam nevajag samērīties. Viņš zina savu vērtību.

Un ja mēs zinām savu vērtību, esmu mierīgas, laimīgas un mīlestības piepildītas. Tad mū nevar izsist no līdzsvara. Vai arī ja tas notiek, mēs ļoti ātri tiekam atpakaļ pie sevis. Mēs vispār dzīvojam ar centru sevī un kaut kā protam saskatīt cēloņus un paredzēt sekas visam, kas notiek, Es gribu teikt, ka tai brīdī, kad sakārtojas pašapziņa, tikai tad dzīve tā pa īstam sākas. Tad beidzot esi brīvs. Tev vairs nevienam nekas nav jāpierāda. Tev vairs nav jābūt kā tauriņam, kas sitas pret gaismu un nesaprot, kas notiek.

Rakstu un atceros šos savus laikus, kad mani varēja apbižot gandrīz jebkurš un arī “pa galvu dabūt” no manis varēja jebkurā laikā. Jo vājāka jutos, jo biju gatava atsisties. Lieki teikt, ka tā ir vīrišķa pozīcija pret dzīvi.

Ko darīt? Kā dzīvot, ja Tev tā pašlaik ir?

Nu….es jau teiktu – sākt ar sevi iepazīšanu, ar sevis atklāšanu, ar sevis novērtēšanu un ar sevi apzināšanos.

Un tad, kad uzzini, kāda vērtība esi un ka citi jau sen Tevi tādu redz, tad pēkšņi uzrodas pārliecība un apkārtējā pasaule šo iekšējo sajūtu nospoguļo.

Un tieši tādēļ mēs savā Pašapziņas nometnē esam sagatavojuši virkni ar nodarbībām, tehnikām, paņēmieniem, kā atklāt, kas tieši traucē mums mūsu pašapziņai un kā to izmainīt.

Kā novērtēt sevi un kā atbilstoši izturēties.

Kā citiem pasniegt to, cik vērtīga esmu.

Kā attiecībās uzturēt savu sievišķo pašapziņu. Un kā sakārtot savas attiecības ar naudu.

Šīs būs trīs dienas, kuras ļaus Tev atsperties. Kurās varēsi sevi iepazīt no jauna. Un kurās varēsi uzzināt, cik Tu un mēs katra esam īpašas. Acīmredzot Tev tiešām vajadzēja, lai kāds to parāda. Un šajās dienās mēs kopā to atklāsim.

Es Tevi no sirds aicinu uz mūsu Pašapziņas nometni jau pavisam drīz 10., 11. un 12.februārī viesu namā Valguma Pasaule.

Uz tikšanos! Tas būs neaizmirstamiJ

 

Inese

 

Ps. Vairāk info: www.pavasarastudija.lv sadaļā “nometne”.

Lasīt vairāk