Publikācijas - Inese Prisjolkova

Ar šo rakstu es nebūt negribu aicināt sievietes atteikties no vadīšanas. Jo kā zināms, viņas mēdz būt pat labākas vadītājas nekā vīrieši. Gribu tikai aicināt aizdomāties par sievišķo un vīrišķo enerģiju. Kas notiek, ja sievietē vīrišķās enerģijas sakrājas par daudz?

Uz sarunu aicināju pozitīvās domāšanas centra Pavasara studija vadītāju Inesi Prisjolkovu.

Lasīt vairāk

Par to, kā būt laimīgai, ir sarakstīti blāķi ar grāmatām un diskutēts tik daudz, ka šķiet – ko vēl jaunu varētu pateikt par šo tēmu. Taču ceļš līdz laimei jau veidojas no personīgās pieredzes. Tieši to savā grāmatā Ieelpo laimi un mīlestību kā pamatu izmantojusi pozitīvās domāšanas centra Pavasara studija vadītāja Inese Prisjolkova. Tūlīt pat nāks klajā arī viņas Laimes dienasgrāmata. Ievai šķita, ka Inesei varētu būt kas sakāms par laimi. Turklāt viņa pati ir izgājusi cauri smagiem dzīves pārbaudījumiem – pirmā vīra zaudējumam, pārciestam insultam un īslaicīgam redzes zudumam, kā arī – nav naudas un nav darba posmam dzīvē.

Lasīt vairāk

Inese Prisjolkova ir divu grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību" un "Mana laimes dienasgrāmata" autore. Viņa izveidojusi portālu www.pavasarastudija.1w.lv un regulāri dodas uz dažādām Latvijas pilsētām, lai vadītu seminārus. Par to, kā dzīvot un justies laimīgi, kā veidot attiecības ar vīrieti, ar mīļoto, ko darīt, lai sieviete prastu piesaistīt mīlestību, veiksmi un arī naudu. Vai tas vispār ir iespējams? Inese saka un arī pati savā dzīvē ir pārliecinājusies, ka tas ir iespējams, ja vien tiek ievēroti zināmi Visuma un Dieva likumi.

Lasīt vairāk

Inese Prisjolkova ir pozitīvās domāšanas un attieksmes centra „Pavasara Sudija” vadītāja, sarakstījusi grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību”. semināros daudzviet Latvijā viņa māca, kā soli pa solim dzīvi piepildīt ar laimi, bagātību, mīlestību. Labi skan, teiksiet. Bet Ineses dzīve ir šādas iespējas piemērs. Lūk, viņas stāsts.

Lasīt vairāk

“Kad es pārdomāju savu dzīvi, liekas, ka pagātnes sāpju dēļ man tagad ir tik skaista balva.” Tā par savu mīlestību saka INESE PRISJOLKOVA, kura pirms diviem gadiem septiņus mēnešus dzīvoja pilnīgā pārliecībā, ka tūlīt satiks savu Īsto. Tas notika viņas 40. dzimšanas dienā.

Lasīt vairāk

Var ik dienu īgņoties par konkurentu skaistajām reklāmām un turīgajiem klientiem, taču var arī atmest negatīvās emocijas un strādāt lietas labā!

Lasīt vairāk

Inese Prisjolkova ir pozitīvās domāšanas centra Pavasara Studija vadītāja un divu grāmatu – Ieelpo laimi un mīlestību un Mana laimes dienasgrāmata autore. Viņas personiskā pieredze iedvesmojusi ļoti daudz Latvijas sieviešu. Ineses izveidotā studijas mājaslapa nereti ir kā tāds glābējzvans. Jo, ja vienos naktī kādai sievietei šķiet, ka izmisums ir tik liels, ka rītu vairs nav iespējams sagaidīt, Inese sēžas pie daora un uzraksta atbildi tieši tā, lai sapurinātu un uzmundrinātu. Viņas grāmatas tiek pirktas, dāvinātas un dotas lasīt no rokas rokā un daudzām kļuvušas par tādu kā laimes talismanu.

Lasīt vairāk