Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums:
Sveika, Inesīt. Varbūt Tu zinātu ko darīt, ja jādzīvo blakus cilvēkam, kuram Tu it kā neesi neko nodarījis, bet viņš uz Tevi, Tevis teikto nekā nereaģē, bet tikai tā dīvaini skatās. Līdz ar to, protams, rodas tāda saspringta sajūta un negatīvas izjūtas un gribās no šīs cilvēka bēguļot, lai tikai nebūtu jāatrodas vienā telpā. Kā tikt no šīs situācijas ārā?

 

Ineses atbilde:
Ja šis cilvēks ir svarīgs un šādu situāciju un viņa attieksmi gribas mainīt, tad vajag domās sūtīt šim cilvēkam mīlestību. Katru reizi, kad kaut ko viņam saka, domās aizsūtīt gaismu un mīļumu. Varbūt var iedomāties šo cilvēku kā mazu bērniņu (kurš vēl nemāk runāt). Mierīgi smaidīt viņam pretim, būt ļoti atvērtai. Un tā ledus atkusīs.

 

Jautājums:
Man ir lielas aizdomas, ka vīriešiem ir no manis bail. Vīrietis, ar kuru reiz satikos, man tā arī pateica, ka no "tādām kā es" vīrieši parasti baidoties, es izskatoties pārāk pašpietiekama. Es apzinos, ka tādu iespaidu varētu radīt mana iekšējā gatavība par sevi pastāvēt jebkurā situācijā, kas savukārt varētu būt saistīta ar kaut kādām bailēm. Kā lai kļūstu vīriešu acīs ne tik "draudīga"?

 

Ineses atbilde:
Vīrietis gaida siltu un maigu, sievišķīgu attieksmi. No tās viņš nebaidītos. Tā viņu pievelk, un tai viņš vispār nevar pretoties. Sievišķīga sieviete nav visu varoša. Sievišķīgai sievietei vajag aizstāvi (nevajag izrādīt gatavību par sevi pastāvēt jebkurā situācijā, pat ja tā tas ir ;)).
Bet, runājot par pašpietiekamību – tas savukārt varētu liecināt, ka uz šo brīdi iepazīšanās nav aktuāla. Lai to mainītu, vajag sev atzīt, ka īsta pilnība tomēr būs, kad iņ un jan ir kopā.

 

Jautājums:
Labdien, esmu sapratusi, ka visa mana dzīve paiet "ko par mani padomās" važās. Dēļ tā nemitīgi dzīvoju lielā stresā. Kāda gan var būt runa par dzīves baudīšanu un laimes sajūtu..... Kā atbrīvoties no šīm važām, lai beidzot varētu atslābināties un būt? Paldies!

Ineses atbilde:
Tas notiek dēļ tā, ka meklējam savas vērtības atspulgu citos.
Tai brīdī, kad saprotu, ka nevienam nekas nav jāpierāda, ka varu vienkārši būt tāda, kāda esmu, tad tā centrēšanās citos pāriet. Šeit noder izpratne – ja es pati sevi mīlu – mani mīlēs. Ja sevi cienu – mani cienīs.
Vajadzētu iemīlēt sevi. Un tad, kad sevi mīl, tad vairs nav tik būtiski, ko citi teiks.
Dzīvojot ar domu „ko par mani padomās”, mēs gribam būt pareizas. Pareizas pēc kaut kādiem standartiem. Bet laime nav pareizībā. Laime ir apziņā, ka es esmu vērtība pati par sevi, tieši tāda kāda esmu.

 

Jautājums:
Cilvēkam ir ļoti augsta ķermeņa temperatūra jau vairākas dienas. Arī dakteri nevar atrast cēloni, kas ir izraisījis šādu reakciju. Kas tas var būt par cēloni?

 

Ineses atbilde:
Augsta temperatūra norāda, ka ķermenis izdedzina nevajadzīgo informāciju un enerģiju. Tā varētu būt ļoti strauja un ātra attīrīšanās. Piemēram, visi vīrusi ir ļoti strauja attīrīšanās.

 

Jautājums:
Esmu sapratusi tik daudz, ka, lai mainītu savu dzīvi, ir jāmaina paradumi. Tikai es nesaprotu vienu - kā lai es zinu, tieši kuri paradumi ir jāmaina un kas jāliek to vietā (lūdzu, ja var, tad mini pāris piemērus). Un kādas dzīves jomas ietekmē konkrēti paradumi? Un vai pietiek tikai ar darbībām (ar to, ka maina), jeb obligāti tās jāpiesātina ar enerģētiku?

 

Ineses atbilde:
Parasti paradumu maiņa notiek, lai sāktu dzīvot saskaņā ar Visuma un Dieva likumiem. Piemēram, ja sākam saprast, ka ievērojot dienas ritmu kļūstam stiprāki un harmoniskāki, tad mainām gulētiešanas un celšanās paradumus. Ja esam sapratuši, ka notikumi ir mūsu iekšējas pasaules spogulis, tad mainām domāšanas paradumus, lai dzīve nebūtu negatīva pret mums utt.

 

Jautājums:

Labdien, Inese!
Esmu līdzatkarīgā, tēvs alkoholiķis, arī viens brālis. Mamma mirusi, un es sev tuvu vīriešu vietā mēģinu noslēpt, nolīdzināt viņu plostu laikā sastrādātās nejēdzības. Ar prātu saprotu, ka tā nedrīkst, katram jādzīvo sava dzīve, bet es viņus mīlu un nu jau citādi neprotu, jo abi ir ļoti labi cilvēki, strādīgi un labsirdīgi. Bet tas alkoholisms! Esmu neziņā, kā rīkoties. Esmu nogurusi no dzīves, un pats svarīgākais nepietiek spēka veidot pašai savu dzīvi, jo tad, kad man slikti, nevēlos kontaktu ar sabiedrību, esmu pieradusi parādīties cilvēkos, kad jūtos labi un skaisti, kad mājās viss ir kārtībā... Saprotu, tā nevar turpināties, ir jāmācās skatīties uz lietām no cita skatapunkta. Bet kā, pagaidām man nesanāk...

 

Ineses atbilde:
Kad apzināmies, kad esam līdzatkarīgie, tad pirmais ir jāstrādā ar sevi – ir jāpārtrauc „attiecības” ar alkoholu jebkurā izpausmē. 1) nevajag pašai lietot alkoholu ne tad, kad viņi redz, ne tad, kad neredz. Tātad – nevajag lietot nemaz. 2) vajag pārstāt enerģētiski barot alkohola tēmu. Tātad piestrādāt sevī, lai nerastos dusmas un kreņķi, ja redzam, ka kāds dzer. Lai dzeršana neizsauc nekādas emocijas – ne patīkamas, ne nepatīkamas.
Un tad vēl – ir jāsāk dzīvot savu dzīvi. Nevis viņu dzīvi, bet savu. Mēs pieņemam, ka mūsu tuviniekiem ir viņu mācības, un mēs viņus ļoti mīlam un cienām, pat, ja viņi šobrīd ar savu mācību netiek galā. Uzticies viņiem. Viņi tiks. Tā ir viņu dzīve un viņu izvēle.
Un vēl – ir jātiek vaļā no sajūtas, ka mūs uztrauc, ko par mums padomās. Kamēr centīsies tēlot kaut ko priekš citiem, tikmēr tie citi enerģētiski ir stiprāki. Ir jāpārnes centru sevī un jāsāk dzīvot savu laimīgo dzīvi. Un tad jāatļauj enerģētikai mainīties un dzīvei mainīties. Un pārmaiņas būs. Noteikti būs.

 

Jautājums:
Jau 2 gadus situācija atkārtojās. Tikai arvien vairāk sāku justies iztukšota. Esmu attiecībās ar vīrieti, kurš ļoti svārstās un nav pārliecināts par savām jūtām pret mani. Vienā dienā var pateikt, ka mīl; pēc vēl 2 dienām, ka nevēlās būt kopā. Attiecības ar viņu vēlos būt, esmu pieņēmusi viņa trūkumus ar sapratni, devusi mums daudzas iespējas, sākumā viss ir daudzsološi, bet kā parādās nesaskaņas - tā viņš bēg. Ko es vēl varētu mainīt, pārdomāt, lai šis riņķa ''dancis'' reiz sakārtotos?

 

Ineses atbilde:
Kad runājam par attiecībām, vienmēr jāatceras Visuma kārtība, ka līdzīgs pievelk līdzīgu. Tas nozīmē, ja otrs svārstās vai grib no attiecībām mukt brīžos, kad kaut kas neiet, tad tas liecina to, ka viņš atspoguļo Tavu iekšējo sajūtu (kas var būt ir zemapziņā). Lai to mainītu ir ļoti pie sevis jāpiedomā, lai nākošo šādu krīzes brīdi Tu pati izej ar lielu mieru un stabilitāti. Lai iekšēji ir sajūta, ka mīlestība kašķa laikā nemainās. Lai pat domās nerodas sajūta par šķiršanos vai prom iešanu. Iegūstot mieru un harmoniju, arī otrs iegūs šo stabilitāti.

 

Jautājums:
Man neveicas mīlestībā! Gribu satikt savu otro pusīti, bet visi tikai ar mani paspēlējas. Sākumā saka komplimentus, piedāvā attiecības, bet ar laiku kaut kur pazūd... Kāpēc tā, nevaru saprast... Vai trāpās neīstie cilvēki, vai vaina manī. Jocīgi, jo es patīku cilvēkiem, mani dievina bērni, vecāka gadagājuma cilvēki. Bet vīrieši? Varbūt viņi baidās no manis vai man nejauks raksturs... Jocīgi... Kā mainīt situāciju?

 

Ineses atbilde:
Vienmēr jau atbilde slēpjas mūsos pašos. Vajadzētu sev pajautāt „ko es domāju par vīriešiem?”, „vai man viņi patīk?”. Var gadīties, ka attiecībās ar bērniem vai vecāka gada gājuma cilvēkiem enerģija ir mierīga, pūstoša, atvērta, bet tiklīdz tas ir pret vīriešiem, tā kaut kas sažņaudzas. Un viņi jau jūt. Pirmajā brīdī viss ok, bet pēc tam izput. Tas liecina, ka nav enerģijas apmaiņas, kaut kas nosprostojas vai arī ir pārāk spēcīga enerģētika un vīrietis aizmūk.
Vajag pasekot līdzi savai uzvedībai un pavērot, kas mainās attiecību sākumā un drusku vēlāk. Kas mainās Tevī pašā. Ja uznāk bailes vai panika (tas liecina, ka enerģija žņaudzas ciet), ja ir tā, ka gribas to vīrieti tikai sev un pēc iespējas ātrāk aprecēt, tad viņš ar varētu gribēt mukt – viņam Tavas enerģijas būs pa daudz. Vajadzētu iemācīties sabalansēt.

 

Jautājums:
Pavisam nesen saskāros ar tādu jautājumu, kā piem., kāda raksta vai publikācijas, vai ieraksta d-grāmatā virsraksta vietā ir tikai punktiņi. Par ko tas liecina ?

 

Ineses atbilde:
Tas liecina par autora izvēli nerakstīt virsrakstu. Viss ir brīva griba un ja raksta autors tā ir izvēlējies, tad jāciena cilvēka brīva griba.

 

Jautājums:

Meklēju, meklēju un nevaru atrast rakstiņu par numerologiju un dzimšanas dienu...lūdzu palīdzi.

 

Ineses atbilde:
Mēs par to runājām Pavasara studijas mājas lapā: http://pavasarastudija.1w.lv/5104-gada-skaitlis-un-raksturojums/