Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums

 
Vispirms jau paldies par Taviem vebinaariem un video, ljoti noderiigi un liek padomaat ko tad iisti gribam un kaa dziivojam.
Jautaajums man buus par attieciibaam. Man ir 50 gadu un veel nekad man nav bijushas ilgstoshas attieciibas. Par sieviskjiibu un uzmaniibas truukumu nevaru suudzeeties, tikai manupraat tas ir noviziits kaut kaa ne taa. Par to arii mans jautaajums. Man ir ljoti izteikta sieviskjiiga figuura, ar izteiktiem gurniem un esmu gara auguma. Daudzi saka, viiriesha sapnis. :)Tieshi taa, viiriesha sapnis tikt aatri liidz guultai un viss.Taalaak attieciibas neseko, vai arii ja ir , tad tikai sexuaala rakstura.Viss ko man saka ir cik man sieviskjiigs augums, kaadsman skums dupsis utt. Bet miiljie-man tak arii ir galva un smadzenes !!!Kaapeec es pievelku tieshi taadus viirieshus??Vai manii ir par daudz sexuaalaas energjijas?? Pati gan taa nejuutos, driizaak kaunos.Un ja ir par daudz, kaa to mazinaat ?? Paldies.
 
Ineses atbilde
 
Cik jauki, ka sarakstījāmies FB un visu šo jau izrunājām. Lai veicas :)

Jautājums

 
sveika Inese, vēlējos jautāt -kā tas notiek vienkārši iemīlēties? Es pati nodarbojos daudz ar meditāciju un jogu, jau no 19 gadiem, šodien man ir 34. Iepriekš biju kopā ar partneri, kurš ir man līdzīgs, bet viņš tad no manis aizgāja. Tad pēkšņi dzīvē ienāca cits cilvēks, kurā vienkārši iemīlējos un viss. Viņam vispār nav nekādas saprašanas par jogu, par meditāciju. Stāv stabili uz zemes, ir sava māja, savs īpašums, strādā atbildīgā amatā, regulāri apmeklē sporta zāli, ir spēcīgs un muskuļots. Ir tencence, ka norādīs, kurā virzienā ko darīt, ļoti loģisks. Iepriekšējais vīrietis tāds nebija, drīzāk varēja daudz meditēt un lēmumi mainījās pa stundām. Šitam tas nav- ir stingrs un zina ko grib. Ir ļoti fiziski spēcīgs un trenēts. Absolūti pretstats tam, ar kādu kopā jau biju. Es esmu pati veģetāriete, bet šis ēd gaļu. Domāju- nu kādēļ man dzīve iedevusi šādu cilvēku? Un es viņu ļoti cienu, respektēju, man viņš patīk kāds ir, pievelk seksuāli arī. Bet dzīvesveida ziņā esam tik atšķirīgi. Kas tur var sanākt reāli? Un mīlestība ir, jo tālāk jo tikai dziļāk. Kādēļ?
 
Ineses atbilde
 
Dažkārt gadās tā, ka meitenei ir ļoti attīstītas un līdzsvarotas augšējās čakras, be puisim apakšējās - un dēļ tā, ka viņi viens otru lieliski papildina, ir tā labā sajūta kopā.
Visticamāk ar tagadējo draugu jums tieši tā ir.

Jautājums

 
Labdien! Jautājums jau kādu laiku esmu attiecībās ar otro pusīti, dzīvojam kopā, attiecības kopumā ok. Jūtu ka tas ir vīrietis ar kuru vēlos veidot ģimeni, un radīt bērnus, kuru mīlēt un būt mīlētai. Ar laiku ievēroju,ka viņš nemaz man neizsaka komplimentus, piemēram, kad ir kas jauns mugurā, vai mainīta frizūra, vai vienkārši tāpat. Kad reiz tādā filozofiskā sarunā pļāpājam par komplimentiem, viņš atzinās, ka nekad tādus vispār neizsaka, ka tāda esot viņa daba un tur jau neko mainīt nevar. Arī par jūtām plaši nerunā. Savukārt, es viņu kā savu mīļoto regulāri uzslavēju, gan par viņa vīŗišķīgām īpašībām, paveiktiem darbiem un utt. Vai tam iemesls varētu būt tas ka bērnībā viņš nav slavēts? Un kā to tagad var mainīt? Audzis pilnvērtīgā ģimenē, mamma, tētis, māsa, brālis.Cik zinu viņš vairākus gadus ir dzīvojis speciālā internātā,otrā Latvijas galā vājdzirdīgiem bērniem. Pati pļāpājot reiz viņa teicu, vīrietis mīl ar acīm, sieviete ar ausīm.... Liekas tik jauki un patīkami būtu dzirdēt jaukus komplimentus no sava mīļotā,ne tikai kad saucam viens otru mīļvārdiņos.
 
Ineses atbilde
 
Vīrieši uz mainīšanos ir ļoti slinki. Es teiktu, ka visticamāk, viņš nemainīsies. Vai nu mīlestība jums būs tik liela, ka to komplimentu trūkumu nemanīsi, vai arī ar laiku ir jāpalaiž un jāveido jaunas attiecības.
 
Man pašai šī ir mana mīlestības valoda (Čepmens "Piecas mīlestības valodas") - un es ļoti izjutu enerģijas un beigās arī pašapziņas trūkumu ar savu iepriekšējo vīru, kurš man neteica komplimentus.
Tagad vīrs saka kā no pārpilnības raga un tādēļ varu būt laimīga, rakstīt grāmatas un vēl dalīties ar citām sievietēm.
 
Tā kā Tev vienkārši ir sevi jāpazīst - vai Tev tas derēs ilgtermiņā vai tomēr ne.
 

Jautājums

 
Labdien šajā ziemas dienā! Man ir tāds jautājums:es apbrīnoju kaimiņieni,nevis apskaužu,viņa dzīvespriecīga nesen izšķīrās ar puisi,2bērni katrs no cita un jau atksl draugs ar mašīnu.Kā dzīvot ar centru sevī,ja gribas sevi salīdzināt.Es arī skirusies,berni no viena viriesa.Es audzinu viena,trukst pacietibas un berni nepaklausigi,problematiski.Vakaros sanak iedzert glaziti,jo citadi mati stavus celas. Ko lai iesaku sava dzive,ar pasapzinu,centru sevi,berniem,viriesa atrasana un negativiem ieradumiem? Ludzu Palidzi!
 
Ineses atbilde
 
Kaimiņiene lieliski var noderēt kā iedvesma - ka es arī tā varu. Tātad dzīve man nospoguļo jeb iedod piemēru - ka, redz, skaties, tā Tev var būt.
Soli pa solītim mainies pati, un dzīve izmainīsies.
 
Nāc pie mums uz facebook domubiedru grupu "100 aoņemšanās dienas". Tur katru trešo dienu ielieku video par pašapziņas tēmu. Var noderēt :)

Jautājums

 
Ja nu sanāk šeit ielūkoties, gribu pajautāt par iekšējo agresiju, kas ir tās cēloņi, ko ar to darīt.

Liels paldies!
 
Ineses atbilde
 
Parasti tā rodas no aizturētas enerģijas. Vai nu aizvainojums, vai kāda "norīta" situācija. Un pēc tam tā enerģijas griežas iekšā uz riņķī un aug.

Jautājums

 
Sveiki.Uzduros uz Jusu majaslapu un loti ineteresanti palasit.
Sakiet,ja neveicas neviena sfera,vai tas nozime,ka visas cakras ir ciet?Ar darbu lai kur eju stdradt,ja skauma ir ok,pec tam viss pazud,mani atlaiz vai samazina,kut loti patik darbs un straaju loti labi.Ari milestiba jau vairak ka 4 gadus neiet,nav vispar neka,viriesi mani vnk neievero,kaut neesmu peleka pele.Tapat ari veselibu jau vairak ka 6 gadus neviens arsts nevar izarstet,kaut ir vnk kunga problemas.Visi saka,ka vaina galva,esmu loti stresains un trauksmainains cilveks.
Vai pec cakru tirisanas varetu but,ka viss sak uzlaboties?Jau ieprieks paldies par atbildi.
 
Ineses atbilde
 
Tikko jau iepriekšējā jautājumā atbildēju, iesakot savu grāmatu "Septiņas saules". 
Jā, arī šeit izskatās, ka ir vajadzīgs sazemējums - pirmās, otrās un trešās čakraslīdzsvarošana.
 
Vēl to visu var noskatīties vebinārus arhīvā šai pat mājas lapā.
Vienīgi tas ir pa maksu. Bet nu...tas ir to vērts.
 

Jautājums

 
Paldies par Tavu darbu!
Man ir viss standartā. 34 gadi. 2 bērni. Pirmais bērns no cita vīrieša! Pirms trīs gadiem ar otro manas dzīves vīrieti piedzima meitiņa. 4 gadus mans vīrietis dzīvoja atsevišķā dzīvoklī blakus pilsētā, kur viņa darbavieta, aizbildinoties, ka tā vieglāk izbraukāt. Pie manis brauca 2x nedēļā kad biju stāvoklī. Kad mazā piedzima, tad biežāk. Itkā ar jūtām būtu viss labi no viņa puses. Bet Es sāku pārmest viņa trūkumu , dzīvošanu atsevišķās mājās. (piemetināšu, ka vīrietis ir taupīgs un nedaudz skops). Nu jau emociju un pieprasīšanas kulminācijā, vēl lūdzu sarakstiisanos, kas man tika atteikta ilga laika periodā... Tad es atsāku strādāt, darbs man ir mīļš un pati sāku pievērsties vairāk sev nekā attiecībām. Sports, uzturs un tt. Sexa vairs mūsu ikdienā nebija un es vairāk arī negribu. Vīrietis nojausdams ļaunāko, bildināja. Es atteicu... Jo tas aizvainojums liels, iepriekšējās jūtas vairs nemāku atgriezt, kaut ir vēlme! Vīrietis pat pārvācās pie mums.. Bet tas mani vairs neaizkustina.
Jautājumu šeit varētu būt daudz!
Kāpēc vīrietis 30km attālumu uzskatīja ikdienā kā šķērsli!
Kāpēc atteica kāzām?
Bet vēlāk jau bija gatavs?
Kā atgūt gribu uz vīrieti un vispār gribu, jo tādu neizjūtu pat pret skaistuli aktieri no TV ?????
Paldies jau iepriekš!
 
Ineses atbilde
 
Vīrieši parasti neko nemaina, kamēr "mehānisms darbojas". Tad, kad salūzt, tad metas labot.
Nu un šeit ir tipiska situācija, ka bildinājums nāca tikai tad, kad viņš jau bija uz zaudējuma sliekšņa.
 
1. Viņam bija ļoti komfortabli un ērti ar to 30km atstarpi. Ne bērna raudāšana traucē, ne pamperi jāmaina.
2. Baidījās. Vīrietim kāzas ir ļoti liels solis. Nu varētu teikt- pati galvenākā izvēle un izšķiršanās. Pārsvarā vīriešiem no kāzām ir bail tieši atbildības uzņemšanās dēļ.
3. Tādēļ, ka sajuta zaudējumu. Aiz izmisuma bija gatavs.
4. Jāaudzē sievišķība, laimes hormons, jutekliskums un seksualitāte. Nevis vīriešu dēļ, bet sevis dēļ. Tā ir ļoti svarīga mūsu enerģētikas daļa. Otrā čakra.
Paņem manu grāmatu "Septiņas saules" un palasi par čakrām - pirmo, otro,  trešo. Tev tas noteikti var palīdzēt.

Jautājums

 
Sveika jaunā gadā! :)
Skatos uz savas kolēģes ģimenes dzīvi, dzīvošanas modeli un esmu galīg nesaprašanā. Viņi precējušies. Meita nu jau 3 gadi, bet ikdienā visu dala mans un tavs. Ja dzīvoklis uz tava vārda, tad visi rēķini ir tikai un vienīgi tava darīšana. Cipa uz mani tas neattiecas. Bet...ģimenē tak viss ir kopīgs. Un galu galā arī tu cilvēk tērē mājoklī ūdeni, elektrību utt un tagad uz tevi tas neattiecas?! Tāds kā parazīts jeibogu. Kā tā ir ka ģimenēs dala mans un tavs?! Kapēc nav mūsu?!
 
Ineses atbilde
 
Jā, man arī liekas -ja ģimene, tad kopīgs ir viss. Bet nu - ģimenes modeļi ir dažādi. Un ja viņiem tā der, tad mums atliek vien to pieņemt.

Jautājums

 
Sveika! Esmu 31 gadu veca, izskatīga sieviete. Vairāk par visu pasaulē vēlos sastapt savu mīlestību un laimīgi apprecēties. Bet pa laikam ir attiecības, kuras tā arī izbeidzas. Ko tikai neesmu sevī centusies mainīt. Tik daudz grāmatu izlasītas. Tajā skaitā Jūsējās. Un bez rezultātiem. Kauns atzīties, bet pēdējā laikā daudz domāju par pašnāvību. Ko man iesākt, kad izmēģināts ir praktiski viss?
 
Ineses atbilde
 
Man pašai bija tā, ka savā 40gadu dzimšanas dienā izgāju savas mājas priekšā un tieši šitā šņukstēju "Dievs, es patiešām esmu darījusi visu, kas vien manos spēkus, lai satiktu savu īsto cilvēku un izveidotu ģimeni. Un nav. Dievs, ja man tiešām jāpaliek vienai, tad..labi. Lai tā būtu. Dzīvošu sev un TEV par godu". Tai dienā es satiku savu vīru un šogad svinēsim 10gadu kāzu jubileju.
 
Vārdu sakot - ja atslābsti un "atdod Dievam savu problēmu", tas viss beidzot var piepildīties Tavā dzīvē.
Kamēr esi saspringumā, lai viss notiktu, nepietiek vietas dievišķās enerģijas plūsmai, kas visu mūsu dzīvēs rada.

Jautājums

 
Sveika! Esmu precējusies, ir bērns, ar kuru sēžu mājās. Jā, es mīlu savu vīru, ļoti un patiesi. Kāpēc es iekšēji jūtos kā ieslodzīta? To sajūtu pat ir grūti izskaidrot. Sajūta ir tāda, ka es vairs nepiederu sev un ir ļoti smacējoša. Reizēm gribas aizbēgt...
 
Ineses atbilde
 
Mīļā, tādēļ, ka mēs esam audzinātas vīrišķībā un arī redzējušas tikai to, kā mammas dzīvo vīrišķā enerģijā. Mums liekas, ka tikai ārējā spožā dzīve sabiedrībā un sasniegumi ir vērtība.
Tiklīdz savu vērtību TOP augšgalā būsim ierindojušas sievišķās vērtības - ģimenes ligzda, bērniņš, mājīgums, - tā mājās būt būs balva.