Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums

 
Miļo Inesīt, ko nozīmē kārpas? Man ļoti tuvam cilvēkam jau otro reizi dzīvē ķermenis nespēj pretoties šim vīrusam, un kārpas parādās pa visu ķermeni, lielā daudzumā. Ko Tavuprāt ir vērs mainīt, darīt, uzlabot?
Paldies Tev par laiku, ko velti mums visiem.
 
Ineses atbilde
 
Nu kaut kas dzīvē ir "pieaudzis" pie viņa dzīves un tagad parazitē uz viņa rēķina.
Vajag padomāt kas.

Jautājums

 
Labdien! Mani uztrauc attiecības dēla ģimenē
strīdās par sīkumiem, vedekla sūdzas par dēlu ka viņš ir neuzmanīgs pret viņu .Dēls savukārt kļūst nervozs un dusmīgs ja to dzird. Ģimenē 2 mazi bērni.Vedekla dzīvo dekrēta atvaļinājumā.Dēls nogurst darbā vedekla to ne vienmēr saprot. nezinu kā palīdzēt. Ar mani vedekla vairs negrib komunicēt sākumā daudz ko runājām par viņu attiecībām neesmu viņai neko pārmetusi. Paliek žēl arī dēla
 
Ineses atbilde
 
Mammas vienmēr var sūtīt saviem bērniem mīlestību un svētību. Kaut pa gabalu. Kaut nesatiekoties. 
Vienkārši piedomāju ar mīļumu un cieņu, ka zinu un ticu - mans dēļs un viņa sieva tiks galā ar šo situāciju. Es viņiem uzticos.

Kometārs

 
Sveicieni no Pāles. Paldies par jauko nodarbību! ES ĻAUJOS DZĪVES NOTIKUMIEM UN IZBAUDU TOS. Iegādātās spēles jau darbojas. Priecīgu dienu! ????

Jautājums

 
Man tāda situācija. Bērns vienu reizi nedēļā apmeklē pulciņu. Es pati viņu aizvedu, un pēc konkrēta laika dodos viņam pakaļ. Kāda bērna mamma arī uzzināja par šo pulciņu, un arī grib lai viņas bērns apmeklē.. Viņa, kādā mūsu sarunā, man izteicās ka nezin vai varēs samenedžēt laiku, jo citiem bērniem citi pulciņi un vēl mazs bērns.. es izteicos ka varbūt kādu reizi varētu aizvest viņās bērnu.. bet nekas konkrēts netika norunāts.. Nākošajā reize viņa jau sarunāja ar pulciņa skolotāju ka laidīs arī savu bērnu un ka tas bērns ies kopā ar mani un manu bērnu.. 
Inesīt, ko man darīt!? Cilvēks sapratis pa savam, neko neapspriežoties ar mani.. Es tomēr neesmu gatava svešu bērnu nogādāt uz to pulciņu.. labi, ok, kādu reizi varbūt -Jā, bet ne katru nedēļu! Tā tomēr ir atbildība! Un man tomēr sava dzīve, savs temps, negribas tādu. piespiedu atbildību. Citreiz manam bērnam vajag uz tualeti..tad mēs fiksi meklējam risinājumu, un ja līdzi svešs bērniņš, tomēr nav diezko ērti.
Ceru saproti mani. Ko man tagad darīt? Ka pateikt bērna mammai, ka es tomēr neņemos atbildību vest viņas bērnu uz pulciņu?
Paldies jau iepriekš!
 
Ineses atbilde
 
Man liekas, ka laiku pa laikam dzīve mums piespēlē situācijas, kurās vienkārši ir jāiemācās ar pašapziņu mierīgi pateikt "Nē". Izdarīt to pieklājīgi, mīļi, bez taisnošanās.
Tas vienkārši ir jāiemācās.
Ja neiemācīsimies šai reizē, dos citu. un pēc tam vēl citu. pēc tam vēl. Līdz mācība būs apgūta.

Komentārs

 
Sveika.
Pirms daudziem gadiem aiz neko darīt garlaicības mākta ievilkos bibliotēkā. Un tur uzgāju Tavu grāmatu. Audzēt mīlestību. Domāju prikola, lasīšanas pēc izlasīšu. Un zini tā Tava grāmata man dzīvē bija pamatīgs belziens ar kulaku pa muguru. Pagrūda darbībai. Un es biju šokā par to, ka ja gribi lai tev pašam ir labāk tad vajaga mainīties man pašai nevis mainīt visu pasauli. Es vislaik gadiem centos izmainīt visus citus, vainot visus pie visa, lai man būtu labāk. Bet izrādās, ka ja gribi mainīt pasauli, tad mainies pats. Man tas bija šoks šo uzzinot. Un jā grāmata bija sākums manai skaistajai, mīlestības piepildītajai dzīvei. Galu galā kurš gan sevi cienīs, ja ne tu pats. Kurš gan tevi sargās, ja ne tu pats sevi sargāsi un kurš gan par tevi rūpēsies, ja ne tu pats. Gribi būt laimīgs...sāc ar SEVI!!! Laime ir mūsos nevis vīrā vai bērnos. Tu saņem to, ko pats radi. Ja padomā, tad ļoti vienkāršas lietas. Bet, lai darītu vispirms vajaga SAPRAST un darīt katru dienu katru stundu un katru minūti. Ilgtermiņā. Nevis gadā vienreiz un uz piecām minūtēm. Bet tam vajadzīga varēšana un disciplīna.
Visiem to arī novēlu veselo saprātu, varēšanu mainīt sevi!!!
 
Ineses atbilde
 
Mīļš paldies. 
Jā, tieši tā  ir :)

Jautājums

 
Labdien.
Lūdzu sakiet kāpēc vīrietis priecājas par to, ka sieviete raud ir noskumusi? Man draugs vislaik spiež darīt to ko es negribu. Viņš manus nē nedzird. A man viņa nē ir jāciena, jārespektē. Bet mani nedzird. Saku, ka negaršo tad viņš atkal savu...tu ēdīsi, jo es tā gribu. Saku, ka auto riebjas...tad viņš atkal savu...tu brauksi jo es tā gribu. Kas tas par glupumu no vīrieša puses. Un šitā katru dienu. Kā lai šo izmaina?
 
Ineses atbilde
 
Acīmredzot viņam ir despotisks raksturs.
Nu un ja laikā pirms kāzām un pirms jums ir ģimene, Tev ir dēļ sava drauga jāraud, tas protams nav īsti riktīgi. Tad vienkārši ir jāsaprot, ka šis nav īstais un jādod vietu tam, kurš nēsā uz rokām :)

Jautājums

 
Saki lūdzu kā, lai sevi restartē? ...pēc tuvinieka nāves.
 
Ineses atbilde
 
Izsaku visdziļāko līdzjūtību.
Sākumā ir jāsēro. Vienkārši jāļauj sev izsērot.
 
Nu un tad, kad jau sāk rasties spēki, tad izturēties ar bezgalīgu mīļumu un sadzējošu attieksmi pret sevi.

Jautājums

 
Sveika.
Izlasīju Jūsu grāmatas. Jūs ļoti lielu uzsvaru liekiet uz to, ka sievietei jābūt sievišķīgai. Tas nozīmē to, ka man tagad jāģērbjas rozā mini kleitās ar visām tām augstpapēžu kurpēm un tad vēl banciki un spīguļi. Mākslīgās skropstas. Bet ko darīt, ja auguma aprises neļauj ģērbt mini kleitas un 12 cm augstus papēžus? Kā tad dabūt to sievišķību?
 
Ineses atbilde
 
Nē, mīļā. Sievišķība nenozīmē rozā drēbes. Sieviškība ir maiga un viegla enerģētika, kas iedvesmo citus (vīrieti, bērnus, vecus civēkus utt).

Jautājums


Ja sieviete dzīvo viena, tad visi viņu uzskata par vientuļu. Bet, ja godīgi tad nekad mūžā neesmu bijusi vientuļa. Jo mājās ir tik ļoti daudz ko darīt, ka visam nepietiek laika. Un arī interesanti. Izejot ārpus mājas ir miljardiem lietu ko un kur doties. Kapēc uzskata, ka vientuļa ja visam dzīvē nepietiek laika. Miljardiem interesantu lietu ko darīt. Kā vispār cilvēkam var būt garlaicīgi?!
 
Ineses atbilde
 
Mums nav jādomā, ko citi par mums domā. Ja Tev ir interesanta dzīve, dzīvojot vienai, tad jābauda sava interesantā dzīve.
Ārējais atspoguļo iekšējo. Ja jutīsies pārliecin'ti un tiešām interesanti - visi citi Tevi un Tavu dzīvi tieši tādu arī redzēs :)

Jautājums

 
Sveiki, Inesīt!
Man bieži sapūšas vēders un veidojas gāzes vēderā. Ievēroju ka tas lielākoties no olbaltuma produktiem.. Varbūt Tev ir kāds skaidrojums kāpēc veidojas gāzes vēderā? Paldies!
 
Ineses atbilde
 
Es uz visu skatos siboliski un enerģētiski. Lūk - simboliski sapūšanās to arī nozīmē. Tātad padomā, vai gadījumā pārāk ātri neuzmet lūpu un "neuzpūties" (pārnestā nozīmē jeb garastāvokļa ziņā).
Ja tā ir - tad vienkārši mācies visu pieņemt ar pateicību un mīļumu.