Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums

 
Sveika! Par veģetativo distoniju saka ka modernā laikmeta slimība,kas ir tikai simptomi,bet man kopš3 klases 1992.gada. ko īsti tas nozimē,kāpēc tā rodas un kā ārstēt,novērst. Un vīram nesen parādījās. Arko tas saistīts,ar kādu dzīves jomu,ja nervozitāte trauksme,sirdklauves utt. Ko darīt kai nebūtu.?
 
Ineses atbilde
 
Tas nozīmē, ka reiz ir pārkāpts stresa slieksnis. Un ja tā ir noticis, tas tā īsti nav vairs labojams. Tagad ar ši ir jāsadzīvo. Tas nozīmē - sagatavoties ilgāk, vairāk, īpašāk jebkuram notikumam, lai nav steiga, lai nav pa daudz cilvēku, lai nav stresa situāciju
Tur, kur kāds cits ar svaigiem nerviem tiks galā viegli, tam, kam distonija, var būt ļoti traumatiski. Ar to vienkārši ir jārēķinās.
 
Tas ir tāpat kā - kādas pieēdas bulciņas un nekas, bet kāds cits vienu lieku kumosiņu un...liekie kg klāt.
 
Mēs esam dažādi un mums katram pret sevi jāizturas īpaši. Tieši tā, kā mums katram tas nepieciešams.

Jautājums

 
LABDIEN! PAVASARA SVEICIENI! Gribētu lūgt atbildi,kā tas jāsaprot ja mazulim1,5 augsta temperatura un nepāriet,iesnas,krūtīs sēc,jo elpot nevar caur degunu.sākās ar iešanu uz dārziņu.Naktīs histēriski raudāja.Ar ko tas saistīts vai vīruss? No kā rodas vīrusi?
 
Ineses atbilde
 
Bērni slimo dēļ mammītes stresa.Vai dēļ aizvainojuma. 
Vīrusi ir mūsu draugi, jo atnāk izdedzināt īsā laikā to, ar ko paši netiekam galā.
 
Bet nu...dārziņš jau ar tik ļoti mazā vecumā ir milzu stress gan bērnam, gan mammītei.

Jautājums

 
Labdien, dārgā Inese! Man jautājums, kuram nekur nespēju atrast atbildi. Tava mīlestības pilna attieksme pret dzīvi varbūt to zina. Jautājums daudzšķautņains un garš, taču mēgināsu to noreducēt līdz minimumam. Tātad - mūsu dvēselītes pašas izvelas, kad, uz kurieni un kamdēļ ierasties ķermenī. Vai varētu ta būt, ka mēs paši izvēlējamies nonakt uz mūsu mīļās un skaistās planētas Zeme tiesi šajā laikā, kad tai klajas tik grūti?Kad izcērt un izposta lietusmežus, kad piesārņo debesis un ūdeņus, kad mūsu zemē izcērt un izcērt mežus, kokus, boja iet putni, zvēri, dzīva daba, dabas resursi, un cilvēks vairs neatceras, no kurienes ir ieradies? Viņs vairs nesaskata vērtību dabā-kas ir avots un visa pamats. Ja ta turpināsies, uz Zemes iestāšies tuksnesis vai arī toksiskā radioaktīvā zona, vai robotu laikmets. Vai to mēs izvelējamies un ta ir evolūcija? Vai nav iespejas to kaut ka ietekmēt,apturēt? Vai ir kaut kas, kas spēs palīdzē to mainīt? Vai arī tiesi ta tam jābūt, jo tiesi to atnācām apgūt? Bet ko? Tāda gadījuma ..tiesi ko... Man nav ne nicinājuma, ne nosodījuma,par ko runa tie,kam jautājupar so. Man ir tikai mēms jautajums - vai tā tam jābūt? Vqi man nekas nav jādara, lai mainītu to? Bites, putni, koki, jūra,zeme....atdod mums,cilvekiem, visu savu milestību! Un mēs? Ko mēs....Paldies!
 
Ineses atbilde
 
O, cik dziļš jautājums. Es vienmēr ļoti priecājos par tādiem.
 
Jā, mēs paši esam izvēlējušies nākt tieši uz planētu Zeme tagad, kad ir grūti. Jo faktiski visu laiku ir grūti. Zeme atrodas ļoti tumšā zonā, un mēs, dvēsles - kā gaismas būtnes esam nākušas to piepildīt ar gaismu.
Sākuma tūkstošgadēs kā zināms ar to gaismu bija kā bija. "Loti daudz vardarbības, nežēlības, nemīlestības bija. Visa attīstība notia caur bailēm.
Tagad esam nonākuši lidz tam, ka attīstība sāk arvien vairāk notikt caur mīlestību.
Bet nu...vēl arvien daudz, kas darām.
Un mūsu dvēseles ir (mēs esam) malači, ka vairojam mīlestību, izpratni un Gaismu.
Tā Zeme attīrās.

Jautājums

 
Sveiciens mīļš!
Lūdzu pasaki kur izmisuma brīžos šai valstī lai rod spēku cīnīties ar to birokrātijas stulbumu?...Kārtoju zemesgrāmatu,kas ar šo jautājumu ir saskāries mani sapratīs,nebeidzamie kabineti,no kuriem jēgas nekādas,tikko esmu no advokāta,saruna arī bija bezjēdzīga,iztērēti 60 eiro bez rezultāta.Jā es saprotu,ka nauda nāk un iet,bet man tie pašai tagad noderētu,jo esmu izsūkta sausa maksājot par iesniegumiem zemes dienestam,valsts nodevas,kuras es uzskatu ir daudz par lielu mūsu algām utt,Protams es meklēšu citu advokātu,bet vairs nav spēka.Jau gadu cenšos pierādīt,ka mans ir mans.Gribas kliegt aiz izmisuma,ka neko nevaru izdarīt,ka nav man tā naudas maisa,ko visiem iemaksāt,kā advokāte lika šodien noprast,lai rezultāts būtu ātrs un vienkāršāks.Šā brīža domas ir tādas,ka ja būtu iespēja šovakar jau kravātu čemodānus un brauktu prom no šīs valsts.
Vēlos ļoti dzirdēt no Tevis Inesīt kādu uzmundrinošu vārdu,lai turpinātu cīnīties.Paldies jau iepriekš!
 
Ineses atbilde
 
Nu man pašai arī pārāk labi neiet, kad ir runa par īpašumu, tiesu un pastāvēšanu, ka "tas ir mans īpašums".
Ko varu ieteikt - pēc iespējas būt ar lielāku energolauku un pēc iespējās mazāk par to visu uztraukties (jo tā mums samazinās energolauks).
 
Jāatcerās, ka sistēmas (valsts iestādes) vēl arvien ir diezgan lielā mīlestības deficītā, tādēļ ar tām sadarboties ir spēku patērjoši.
Pēc tam ir ilgstoši un pamatīgi atkal jāatjaunojas un jāsapildās ar mīļumu.

Jautājums

 
sveika! vai tu konsultejot njem veeraa cilveeka socotipu? Stradaju par kouču un nesen, patecoties tev esmu atklajusi socioniku un man ka sniegs no debesim, ka te var tikt saistiti izmantoti. paldies!
 
Ineses atbilde
 
Es pārāk neņemu vērā, ja nu vienīgi cilvēks pats zina savu sociotipu, ko tipojis speciālists.
Bet es pati vienkārši neuzticos sev, ka varu notipot pareizi. Tādēļ nevaru uz to balstīties. Es pārāk maz par to visu zinu. man tas ir tikai tā..prieks sevis un ko citiem ieteikt papētīt.

Jautājums

 
Sveika! Man apjukums par iekšiņu un āriņu, tikai šķiet otrādā veidā :) Esmu iejūtīga, saprātīga, cenšos būt mīļa utt. Bet pēc izskata esmu gara auguma, asiem kauliem un tiešu skatienu. Gadās dažreiz pateikt pārāk tieši, to ko domāju, taču nekad nenolieku otru cilvēku, tādēļ šeit runa laikam ir tikai par to 'kā' es to pasaku/mani sadzird. Man jautājums ir par to, ka mani ļoti bieži sauc pa iedomīgu un ka man neinteresē citi cilvēki. Un protams, ka reāli tā nav. Un tas tik ļoti sāpina. Gadiem pie tā strādāju un likās jau ka man izdodas radīt citu priekšstatu, bet saņemu atkal šādus pārmetumus :(
 
Ineses atbilde
 
Man arī tā bija. Līdz sāku pret visu un visiem izturēties ar mīļumu. Un pat ja nevedās, atkal un atkal sāku no gala.
Tagad ir pagājuši 15 gadi, kopš to reiz nolēmu, un nu jau cilvēki saka, ka to manu mīļumu jūt.
 
Nedomāju, ka Tev vajadzēs tik ilgi. Bet saku - ka tas ir ceļš.

Jautājums

 
Sveika! Pēc ilga pārtraukuma jūtu ka esmu gatava jaunām attiecībām, bet nezinu ar ko sākt? Ar vizualizācijas karti? Ar aprakstu? Internetā iepazīšanos neatzīstu un kautkā arī nesaprotu kā es viņu varētu satikt. Mana ikdiena ir vienkārša un netīk ļoti iet cilvēkos, kā rezulātā nez kā lai pat piesaistu sev mīļoto. Zinu ka tu daudz dariji savas lietas labā. Pateicos jau iepriekš.
 
Ineses atbilde
 
Mans "paņēmiens" par katru vēlēšanos ir iztēloties, ka ar mani tas ir jau noticis.
Kad gribēju satikt savu vīru, tad Jaungada naktī izdomāju, ka no 1.janvāra sākšu dzīvot tā, it kāmēs jau esam kopā.
Jūlijā satikāmies un no tā laika tiešām esam kopā.

Jautājums

 
Sveiciens pavasarī!Jautājums kā zīdainīša mammītei...Vai Tu varētu padalīties,kā pagāja Tavs mazā dēliņa zīdainīša periods?Kā Tu sevi līdzsvaroji,piepildīji,nepieķeroties tikai mazulim?Tu taču paralēli arī strādāji!Ko Tu ieteiktu citām jaunajām mammām?
 
Ineses atbilde
 
Sveciens pavasarī :)
Jā, es tieši tādēļ strādāju, lai viņam nepieķertos pa daudz. Man tam bija savi ļoti izteikti iemesli, zinot manu stāstu -cik ilgi viņu gaidīju.
 
Bet citām mammmītēm es iesaku mīlēt sevi. Bērniņu jau pats pa sevi sanāk mīlēt, bet ļoti svarīgi ir iemācīties sākotnēji sapildīties ar mīļumu pašām, lai ir ko bērniņam un ģimenei dot.
Jā, mammītes, mīliet lūdzu sevi !!!!

Jautājums

 
Sveicināta!
Analizēju sevi un mainu savu dzīves uztveri, sevi jau ilgu laiku. Izlasīju Tavu grāmatu "Septiņas saules", ko pašlaik nepārtraukti ņemu somā līdzi, lai kur es dotos un pārlasu, kad ir iespēja. Tā salika man punktus uz visiem i par manām vērtībām un kā savu dzīvi vislabāk sakārtot. Milzīgs paldies par to! 
Taču, man radās grūtības nonākot pie pēdējās saules. Manī nav bijusi ticība Dievam jau kopš mazotnes. Es ticu Visumam, Kosmosa spēkam, utml., jo manā dzīvē es to uzskatu kā Visu Augstāko. Savās lūgšanās es saucu tikai Kosmosa, nevis Dieva vārdu. 
Jautājums. Vai man tiešām ir vēl "jāaug", lai es nonāktu līdz ticētu Dievam vai es drīkstu šo Augstāko saukt Kosmosa vārdā? 
Cieņā, Kristiāna.
 
Ineses atbilde
 
Es domāju, ka ir ļoti labi, ja Tev ir savas attiecības ar Augstākiem spēkiem un ja izmanto vārdu "Kosmoss" vai "Visums" ir dikti labi.
Es saku Dievs, jo man šis vārds ir ļoti mīļš un saprotams. Bet Tev var būt atšķirīgi. Tas viss ir pilnīgi ok.

Jautājums

 
Esmu vairāk kā gadu kopā ar vīrieti, kurš man patīk un ar kuru vēlētos pavadīt visu dzīvi, taču jūtu, ka mūsu starpā ir neredzama barjera, kas man liedz justies drošai, ka visu atlikušo dzīvi būšu kopā ar viņu. Mēs ļoti labi saprotamies un neesam strīdējušies, taču viņš no manis gaida kaut ko vairāk nekā es šobrīd spēju sniegt, tas vairāk ir sajūtu līmenī nevis no viņa puses noformulēts vārdos. Kad jautāju tieši, viņš atbild, ka lai arī es esmu viņam blakus, tomēr viņš enerģētiski jūt, ka neesmu šeit un tagad. Viņš man ir teicis, ka nejūtot šo manu klātbūtni ar laiku mēs tikai attālināsimies un izšķirsimies. Man šie viņa vārdi ļoti aizskar, jo vairāk par visu pasaulē vēlos sev līdzās mīļoto cilvēku, nespēju valdīt savas emocijas. Vēlos ar viņu būt kopā, jo tik daudzās lietās mums saskan domas, taču nezinu, kā praktiski kaut ko mainīt, lai mēs abi būtu kopā un laimīgi. Vabūt vari ieteikt, kādus praktiskus padomus, interneta resursus, kur pasmelties idejas. Paldies jau iepriekš.
 
Ineses atbilde
 
Nu...es pati tikko kā esmu sākusi facebookā vadīt visāda veida un tēmu LIVE nodarbības. Gan pa maksu, gan bez maksas. Vienkārši var pieslēgties grupām "Ineses meistarklase" un "100 apņemšanās dienas" un paskatītes, kas noder