Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums

 
sveika! vai tu konsultejot njem veeraa cilveeka socotipu? Stradaju par kouču un nesen, patecoties tev esmu atklajusi socioniku un man ka sniegs no debesim, ka te var tikt saistiti izmantoti. paldies!
 
Ineses atbilde
 
Es pārāk neņemu vērā, ja nu vienīgi cilvēks pats zina savu sociotipu, ko tipojis speciālists.
Bet es pati vienkārši neuzticos sev, ka varu notipot pareizi. Tādēļ nevaru uz to balstīties. Es pārāk maz par to visu zinu. man tas ir tikai tā..prieks sevis un ko citiem ieteikt papētīt.

Jautājums

 
Sveika! Man apjukums par iekšiņu un āriņu, tikai šķiet otrādā veidā :) Esmu iejūtīga, saprātīga, cenšos būt mīļa utt. Bet pēc izskata esmu gara auguma, asiem kauliem un tiešu skatienu. Gadās dažreiz pateikt pārāk tieši, to ko domāju, taču nekad nenolieku otru cilvēku, tādēļ šeit runa laikam ir tikai par to 'kā' es to pasaku/mani sadzird. Man jautājums ir par to, ka mani ļoti bieži sauc pa iedomīgu un ka man neinteresē citi cilvēki. Un protams, ka reāli tā nav. Un tas tik ļoti sāpina. Gadiem pie tā strādāju un likās jau ka man izdodas radīt citu priekšstatu, bet saņemu atkal šādus pārmetumus :(
 
Ineses atbilde
 
Man arī tā bija. Līdz sāku pret visu un visiem izturēties ar mīļumu. Un pat ja nevedās, atkal un atkal sāku no gala.
Tagad ir pagājuši 15 gadi, kopš to reiz nolēmu, un nu jau cilvēki saka, ka to manu mīļumu jūt.
 
Nedomāju, ka Tev vajadzēs tik ilgi. Bet saku - ka tas ir ceļš.

Jautājums

 
Sveika! Pēc ilga pārtraukuma jūtu ka esmu gatava jaunām attiecībām, bet nezinu ar ko sākt? Ar vizualizācijas karti? Ar aprakstu? Internetā iepazīšanos neatzīstu un kautkā arī nesaprotu kā es viņu varētu satikt. Mana ikdiena ir vienkārša un netīk ļoti iet cilvēkos, kā rezulātā nez kā lai pat piesaistu sev mīļoto. Zinu ka tu daudz dariji savas lietas labā. Pateicos jau iepriekš.
 
Ineses atbilde
 
Mans "paņēmiens" par katru vēlēšanos ir iztēloties, ka ar mani tas ir jau noticis.
Kad gribēju satikt savu vīru, tad Jaungada naktī izdomāju, ka no 1.janvāra sākšu dzīvot tā, it kāmēs jau esam kopā.
Jūlijā satikāmies un no tā laika tiešām esam kopā.

Jautājums

 
Sveiciens pavasarī!Jautājums kā zīdainīša mammītei...Vai Tu varētu padalīties,kā pagāja Tavs mazā dēliņa zīdainīša periods?Kā Tu sevi līdzsvaroji,piepildīji,nepieķeroties tikai mazulim?Tu taču paralēli arī strādāji!Ko Tu ieteiktu citām jaunajām mammām?
 
Ineses atbilde
 
Sveciens pavasarī :)
Jā, es tieši tādēļ strādāju, lai viņam nepieķertos pa daudz. Man tam bija savi ļoti izteikti iemesli, zinot manu stāstu -cik ilgi viņu gaidīju.
 
Bet citām mammmītēm es iesaku mīlēt sevi. Bērniņu jau pats pa sevi sanāk mīlēt, bet ļoti svarīgi ir iemācīties sākotnēji sapildīties ar mīļumu pašām, lai ir ko bērniņam un ģimenei dot.
Jā, mammītes, mīliet lūdzu sevi !!!!

Jautājums

 
Sveicināta!
Analizēju sevi un mainu savu dzīves uztveri, sevi jau ilgu laiku. Izlasīju Tavu grāmatu "Septiņas saules", ko pašlaik nepārtraukti ņemu somā līdzi, lai kur es dotos un pārlasu, kad ir iespēja. Tā salika man punktus uz visiem i par manām vērtībām un kā savu dzīvi vislabāk sakārtot. Milzīgs paldies par to! 
Taču, man radās grūtības nonākot pie pēdējās saules. Manī nav bijusi ticība Dievam jau kopš mazotnes. Es ticu Visumam, Kosmosa spēkam, utml., jo manā dzīvē es to uzskatu kā Visu Augstāko. Savās lūgšanās es saucu tikai Kosmosa, nevis Dieva vārdu. 
Jautājums. Vai man tiešām ir vēl "jāaug", lai es nonāktu līdz ticētu Dievam vai es drīkstu šo Augstāko saukt Kosmosa vārdā? 
Cieņā, Kristiāna.
 
Ineses atbilde
 
Es domāju, ka ir ļoti labi, ja Tev ir savas attiecības ar Augstākiem spēkiem un ja izmanto vārdu "Kosmoss" vai "Visums" ir dikti labi.
Es saku Dievs, jo man šis vārds ir ļoti mīļš un saprotams. Bet Tev var būt atšķirīgi. Tas viss ir pilnīgi ok.

Jautājums

 
Esmu vairāk kā gadu kopā ar vīrieti, kurš man patīk un ar kuru vēlētos pavadīt visu dzīvi, taču jūtu, ka mūsu starpā ir neredzama barjera, kas man liedz justies drošai, ka visu atlikušo dzīvi būšu kopā ar viņu. Mēs ļoti labi saprotamies un neesam strīdējušies, taču viņš no manis gaida kaut ko vairāk nekā es šobrīd spēju sniegt, tas vairāk ir sajūtu līmenī nevis no viņa puses noformulēts vārdos. Kad jautāju tieši, viņš atbild, ka lai arī es esmu viņam blakus, tomēr viņš enerģētiski jūt, ka neesmu šeit un tagad. Viņš man ir teicis, ka nejūtot šo manu klātbūtni ar laiku mēs tikai attālināsimies un izšķirsimies. Man šie viņa vārdi ļoti aizskar, jo vairāk par visu pasaulē vēlos sev līdzās mīļoto cilvēku, nespēju valdīt savas emocijas. Vēlos ar viņu būt kopā, jo tik daudzās lietās mums saskan domas, taču nezinu, kā praktiski kaut ko mainīt, lai mēs abi būtu kopā un laimīgi. Vabūt vari ieteikt, kādus praktiskus padomus, interneta resursus, kur pasmelties idejas. Paldies jau iepriekš.
 
Ineses atbilde
 
Nu...es pati tikko kā esmu sākusi facebookā vadīt visāda veida un tēmu LIVE nodarbības. Gan pa maksu, gan bez maksas. Vienkārši var pieslēgties grupām "Ineses meistarklase" un "100 apņemšanās dienas" un paskatītes, kas noder

Jautājums

 
Miļo Inesīt, ko nozīmē kārpas? Man ļoti tuvam cilvēkam jau otro reizi dzīvē ķermenis nespēj pretoties šim vīrusam, un kārpas parādās pa visu ķermeni, lielā daudzumā. Ko Tavuprāt ir vērs mainīt, darīt, uzlabot?
Paldies Tev par laiku, ko velti mums visiem.
 
Ineses atbilde
 
Nu kaut kas dzīvē ir "pieaudzis" pie viņa dzīves un tagad parazitē uz viņa rēķina.
Vajag padomāt kas.

Jautājums

 
Labdien! Mani uztrauc attiecības dēla ģimenē
strīdās par sīkumiem, vedekla sūdzas par dēlu ka viņš ir neuzmanīgs pret viņu .Dēls savukārt kļūst nervozs un dusmīgs ja to dzird. Ģimenē 2 mazi bērni.Vedekla dzīvo dekrēta atvaļinājumā.Dēls nogurst darbā vedekla to ne vienmēr saprot. nezinu kā palīdzēt. Ar mani vedekla vairs negrib komunicēt sākumā daudz ko runājām par viņu attiecībām neesmu viņai neko pārmetusi. Paliek žēl arī dēla
 
Ineses atbilde
 
Mammas vienmēr var sūtīt saviem bērniem mīlestību un svētību. Kaut pa gabalu. Kaut nesatiekoties. 
Vienkārši piedomāju ar mīļumu un cieņu, ka zinu un ticu - mans dēļs un viņa sieva tiks galā ar šo situāciju. Es viņiem uzticos.

Kometārs

 
Sveicieni no Pāles. Paldies par jauko nodarbību! ES ĻAUJOS DZĪVES NOTIKUMIEM UN IZBAUDU TOS. Iegādātās spēles jau darbojas. Priecīgu dienu! ????

Jautājums

 
Man tāda situācija. Bērns vienu reizi nedēļā apmeklē pulciņu. Es pati viņu aizvedu, un pēc konkrēta laika dodos viņam pakaļ. Kāda bērna mamma arī uzzināja par šo pulciņu, un arī grib lai viņas bērns apmeklē.. Viņa, kādā mūsu sarunā, man izteicās ka nezin vai varēs samenedžēt laiku, jo citiem bērniem citi pulciņi un vēl mazs bērns.. es izteicos ka varbūt kādu reizi varētu aizvest viņās bērnu.. bet nekas konkrēts netika norunāts.. Nākošajā reize viņa jau sarunāja ar pulciņa skolotāju ka laidīs arī savu bērnu un ka tas bērns ies kopā ar mani un manu bērnu.. 
Inesīt, ko man darīt!? Cilvēks sapratis pa savam, neko neapspriežoties ar mani.. Es tomēr neesmu gatava svešu bērnu nogādāt uz to pulciņu.. labi, ok, kādu reizi varbūt -Jā, bet ne katru nedēļu! Tā tomēr ir atbildība! Un man tomēr sava dzīve, savs temps, negribas tādu. piespiedu atbildību. Citreiz manam bērnam vajag uz tualeti..tad mēs fiksi meklējam risinājumu, un ja līdzi svešs bērniņš, tomēr nav diezko ērti.
Ceru saproti mani. Ko man tagad darīt? Ka pateikt bērna mammai, ka es tomēr neņemos atbildību vest viņas bērnu uz pulciņu?
Paldies jau iepriekš!
 
Ineses atbilde
 
Man liekas, ka laiku pa laikam dzīve mums piespēlē situācijas, kurās vienkārši ir jāiemācās ar pašapziņu mierīgi pateikt "Nē". Izdarīt to pieklājīgi, mīļi, bez taisnošanās.
Tas vienkārši ir jāiemācās.
Ja neiemācīsimies šai reizē, dos citu. un pēc tam vēl citu. pēc tam vēl. Līdz mācība būs apgūta.