Jautājumi & atbildes - Inese Prisjolkova
Uzdod savu jautājumu
visi lauki ar (*) ir jāaizpilda obligāti

Tavs uzdotais jautājums tiks publicēts šeit kopā ar Ineses atbildi. Ja nevēlies, lai tas tiktu publicēts, lūdzu, raksti savu jautājumu privāti Inesei uz e-pasta adresi inese@ineseprisjolkova.com. Paldies!

Atbildes uz jautājumiem

Jautājums


Sveika! Man ir jautajums par algas paaugstinajumu. Pkompanija stradaju jau vairak ka gadu, sevi atdodu darbam par visiem 120%. Vaditaja uzskata, ka mana alga ir atbilstoshq tirgum, bet es ta neuzskatu. Uzskatu, ka uznemums var atlauties man maksat vairak. Vai no energetiska viedokla ir kas janem vera, prasott algas paaugstinajumu?
 
Ineses atbilde
 
Viss notiks pēc Tavas ticības. Ja iesi runāt un būsi ticības pilna, ka viņi Tev maksās vairāk - tā būs.
 
Lai TOP!

Jautājums

Sveika, Inesīt! Paldies Tev par semināriem un visu, ko Tu dari. Tas sniedz ļoti daudz iedvesmas un spēka saņemties. Gribēju pajautāt jautājumu par piedošanu. Kā rīkoties, ja cilvēks nepiedod. Nevēlas neko ne dzirdēt, ignorē, iet ārā no telpas tiklīdz ienāku. Būtībā negrib mani pat redzēt, kur nu vēl runāt, vai atjaunot draudzīgas attiecības. No savas puses visu esmu piedevusi un ļaunu prātu neturu, tomēr ļoti skumdina, ka nevaru sakārtot situāciju, un ir kāds, kurš tur tik dziļu naidu. Vai tas ir saistīts ar čakrām?

Ineses atbilde
 
Tas ir saistīts ar viņa izvēli. Pieņem to. Un gaidi, gan viņš mainīsies.

Jautājums

 
Labdien,Inese.
Gribu sevi saprast un tāpēc man būs šāds jautājums.Esam ar vīru kopā jau 5 gadus.Esam daudz izcīnījuši kopā,arī viņa alkoholismu.Tagad ik pa trim mēnešiem viņš tāpat iedzer,bet ne tik traki kā agrāk un par to neko nesaku,jo pirms mūsu iepazīšanās viņš dzēra daudz vairāk un mēnešiem.Un ir tagad tas man nesaprotamais,kad vīrs tās dažas dienas iedzer,viņš paliek tāds pozitīvāks,neburkš,liek man mieru viņam nevajag,lai pievērš uzmanību utt.Un man tas patīk!!! Kad viņš ir skaidrā sākas burkšķēšana,negatīvisms,ar visu neapmierināts un mēs atkal sākam strīdēties,pareizāk sakot vairāk jau es,jo man tas viss ir līdz kaklam,tas mūžīgais vīra noliegums pret visu. Vai es viņu vairāk nemīlu,ka jūtos labāk,kad viņš ir iedzēris nevis skaidrā? Varbūt pienācis laiks dot abiem mums brīvību? Nesaprotu.
 
Ineses atbilde
 
Tu esi malacis, ka palīdzi vīram tikt galā ar šo problēmu. Un es jau zinu, ka vienkāršāk ir pateikt - lai dzer, būs lustīgāks. Bet..tas tomēr ir milzu ļaunums.
Varbūt Tev var palīdzēt mana grāmata "Audzēt Mīlestību". Tur ir vesela nodaļa tikai par atkarību un līdzatkarību.

Jautājums

 
Labdien, Inesīt! Ir sakrājušies vairāki jautājumi Tev uz kuriem nepieciešams padoms... Man laiku atpakaļ uzdāvināja Tavas lieliskās spēles kartiņas "Jautājumi un atbildes", tās ir aktuālas, ikreiz tiek paņemtas un sarunas rosās. Stāsts tāds, viņas nebiju spēlējusi ar savu tagadējo draugu, ar kuru kopā esam 4 mēneši. Vienā vakarā izdomāju uzspēlēt, mani ļoti apbēdināja viņa reakcija, viņš viņas nepieņēma un sarunās neiesaistījās, pateica, ka pārāk dziļi es gribot dvēselē ielīst... skumji...nebija man tāda doma, jo es neuzskatu, ka diviem cilvēkiem vienam no otra būtu kas jāslēpj un katrs izstāsta, cik uzskata par nepieciešamu. Visa šī sakarā, es jau sāku šaubīties,vai viņš ir mans cilvēks... vai tiešām kartiņu spēle varētu būt noteicoša? Varbūt viņš kā vīrietis šīs lietas uztver citādāk, jo pie visa piebilda, ka viņam nepatīk filozofēt un lai es liekot viņu mierā un ar tādām spēlēm neuzbāžoties. Nu varbūt...visi neesam vienādi... Tad vēl, kad bijām nesen iepazinušies un vēl joprojām nav atteicies no domas ar mani salaulāties un lai mums ir kopīgs bērniņš...man šādi piedāvājumi liekas par pārsteidzīgiem. Tas jau nekas, ka mums kopā visādi citādi ir labi, viens otru papildinām, bet tāpat, uzskatu, ka vēl neesmu viņu iepazinusi, lai laulātos un kur nu vēl bērniņu tik ātri, kaut gan, pašai man jau kāds gads pēc 40 :D, garumā vilkt arī varbūt nevajag. Inesīt, loti ceru, ka tev ir komentārs par šo visu manu situāciju, ļoti gaidīšu, paldies jau iepriekš.
 
Ineses atbilde
 
Spēle un kārtiņas bija tikai kā lakmusa papīriņš, kas uzrāda, ka dziļāk cilvēks nav gatavs atvērties vai atklāties. Ja būtu īstenā saderība un īstais cilvēks, tad droši vien patiktu runāt par visu. Tāpat kā sarunas par laulībām.
Es teiktu, ka ir ļoti labi, ka tas viss atklājies tagad, jo tad tas dod iespēju Tev iizvēlēties vai gribi būt ar šo cilvēku un cik ilgi.

Jutājums

 
Inese, ir gadījumi, kad jūs iesakāt meklēt citu cienījamaku un kas labāk izturas, un ir gadījumi, kad iesakāt pašai sevi vairāk mīlēt, otru slavēt utt. Kā atšķirt, kurš ir kurš gadījums, jo situācijas bieži šķiet līdzīgas, bet jūsu ieteikumi atšķiras?
 
Ineses atbilde
 
Ja cilvēki ir precējušies, viņiem ir ģimene un bērni   - iesaku saglabāt ģimeni un pašai piepildīties ar mīlesttību.
Bet ja cilvēks ir tikai draugs vai saderinātais - tad vēl visu var mainīt, jo tas ir izvēlēšanās periods.

Jautājums

 
Labdien! Kādā rakstā par meitenēm un zēniem,Jūs meitenes salīdzinājāt ar persiku, bet zēnus ar valriekstiem, diemžēl neatceros pamatojumu. Vai būtu iespēja to atgādināt?
Paldies! 
Ar cieņu Sanita
 
Ineses atbilde
 
Jā, tas ir no manas pirmās grāmatas, kur sievieti salīdzinu ar persiku, jo viņa ir jūtīga  - gluži kā persiks neciestu prastu un raupju attiekšanos. Toties, ja persiku iemin zemē, tas izaudzē persikkoku.
Ar vīriešiem ir kā ar valriektiem, jo it kā mēs varma pret viņiem ikdienā izturēties ne tik mīlīgi. Bet valriekstu nedrīkst pārsist -jo tad paliek tikai kodols, kas viens pats nevar izdzīvot.
Par to vairāk manā grāmatā "Ieelpo laimi un mīlestību"

Jautājums

Paldies Inese par šo lapu, tik ļoti palīdz un iedvesmo! Man ir jautājums par darbu, biznesu un sievišķību. Esmu precējusies, bērniņu vēl nav, apčubinu vīru. un vēl laiks pāri paliek. Esmu izglītota- divi maģistri un jau pailgu laiku sapņoju par savu biznesu - investīcijas konsultācijas medicīnas nozare (dzīvoju ārzemes) un investīciju vadīšana. Darbs buru vairāk no mājām, bet tajā paša laika tiktos ar klientiem arī. Zinu, ka tas ir saistīts ar naudu, kad ir vīrišķā puse, bet vai ir iespējams šāda veida nodarbošanos veikt sievišķīgi? Saprotu, ka ir svarīgi izbaudīt procesu un būt radošai. Uz ko man ir jākoncentrējas un no ka ir jauzmanas, lai debesis mani atbalstītu. Paldies x

Ineses atbilde
 
Jā, pilnīgi noteikti šo ir iespējams izdarīt sievišķīgi. Jāpievērš uzmanību ir sākuma posmam - jo jebko iekustinot mums prasa lielāku spēku, nekā pēc tam vienkārši uzturot. Tā kā jāseko līdzi, lai sākumā nesanāk pārāk centīgi. Lai viss notiek dabiski, lai tas bizness (ar mīļumu darot) izveidojas it kā pats no sevis.
 

Jautājums

 
Sveika Inese. Ko darīt, ja vīrietim nepatīk mīļošanās un pieskārieni- ne dot, ne saņemt. Vai viņu pie tā var radināt? Vins mani sauc par bērnišķīgu un nepārliecinātu. Ko darīt un teikt, ja vīrs saka, ka grib šķirties.
 
Ineses atbilde
 
Ja salieku kopā jautājuma pirmo daļu un otro, tad izskatās, ka ir izveidojusies plaisa attiecībās. Nevis viņš vienkārši negrib mīļumu un maigumu, bet gan tagad to negrib. Ir jāsakārto attiecības, ir jānovērš tas cēlonis, dēļ kā viņš grib šķirties, un tad varēs atjaunot maigumu.

Jautājums

 
Esmu Aleksandra, bet visu dzīvi manu vārdu kropļo. Sauc par sašku. Saki lūdzu vai manu dzīvi ietekmē tas ka tiek kropļots vārds? Enerģētiski, karmiski vai kā savādāk. Vai vārda kropļošana izdara ko sliktu?
Paldies.
 
Ineses atbilde
 
Nu, protams, ka ietekmē. Tu vari to izmainīt, uzstājīgāk nosaucot savu vārdu iepazīstoties. Un mīļiem cilvēkiem pasaki, ka vēlies, lai Tevi sauc pilnā vārdā vai kādā konkrētā mīļvārdiņā.

Jautājums

 
Labdien, Inesīt! Šobrīd lasu visas tavas grāmatas pēc kārtas, bet esmu atgriezusies pie grāmatas "Audzēt mīlestību", kas man palīdz šajā situācijā, bet, tomēr rodas jautājums. Kādēļ es piesaistu otru pusi, skaļi būtu teikt alkoholiķi, bet tādu, kas mīl iedzert? Bija man cilvēks, kas lietoja minimāli un kad lietoja, likās pilnīgi ne priekš manis, jo ķērās riņķī manām draudzenēm, bija pats mīlestības etalons, bet ne pret mani, pret mani vienaldzīgs, jo es tak esot pati par sevi. Nepatika man šīs attiecības, izšķīros. Nu ir cilvēks, ar kuru viss ir labākajā kārtībā, mīlošs, rūpīgs, bet...viņš mīl iedzert, atnākot no darba, jūtu, ir dzēris..tas mani uzvelk, palieku burkšķīga un kašķis var sākties! Tajos momentos, kad esmu tavas grāmatas iedvesmota, savaldos, lai cik grūti tas nebūtu, viņš parunājas, pamuļķojas, aiziet gulēt un nekādu kašķu nav. Alkohola ietekmē, nav agresīvs, arī mājās rāpus nenāk, bet cik noprotu, tam tonusam, viņam nedaudz vajag. Pārbaudīts ir uz abām pusēm, tikai, skumji ir tas, ka saprotu, tas ir viņa niķis. Ko man darīt? Kā sadzīvot? Ko tu iesaki, Inesīt?
 
Ineses atbilde
 
Ja Tu esi lasījusi manu grāmatu "Audzēt Mīlestību", tad Tu visu zini, ko es Tev varētu te pateikt.
Bet nu īsā versija - Tev jāpalīdz audzēt viņa apziņa, jeb jāpalīdz kļūt gaišākam un mirdzošāku enerģētiku.
Tādēļ, ka alkohols ir Tamaz  - zemejā enerģētikā. Bet Tev vajag, lai jūs tuvinieties Satvas - augstākajai enerģētikai.
Kā atkal pieķellējas - tā gribēs to iedzeršanu. Kā būsiet tīrā enerģētikā - negribēsies.